Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem annyira nem törödik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem annyira nem törödik velem, hogy az már leirhatatlan. Plusz anyós miatt is egyfolytába veszekesdés van?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt ebböl pont egy éve házasok.

vannak anyagi gondjaink ,mint mostanában sok más embernek is.....ezért sokat dolgozik ,hétvégén nem is látom ,csak éjjel...mert dolgozik...

anyós miatt rengeteget veszekedtünk az elsö idök ota ,ö nem áll egyértelmüen soha csak az én oldalamra ,mert ö az anyukája ,mindig ezzel jön ,se vele ,se velem nem akar veszekendi ,de engem mindig mindennel bánt az anyós ,álltalában nem a férjem elött természetesen...

én elhiszem,hogy fáradt ,de semmi törödés ,semmi együttérzés nincs benne . a szex is nagy nulla már ,2 hetente egyszer ha van valami ,akkor is 10 perc alatt le van rendezve ,érzem ,hogy nem ugy nyúl hozzám ,nem kiván már annyira, mint régen...semmi bók ,pedig nem vagyok csúnya ,ápolt vagyok...

mikor elöhozom ezt a témát ,hogy eléggé kihült a kapcsolatunk ,én nem akarom igy leélni az életemet . törödjön velem ,elkap a sirás ,ö nem törödik vele ,nem vigasztal meg ,nem próbál változtatni ,hanem azt mondja ,hogy hisztis p....a vagyok....

van egy majd 2és fél éves fiunk ,ezért nem olyan könnyü a helyzet ,hogy csak ugy lelépek ,elköltözök vagy valami ...

nem hinném ,hogy megcsal...

énsem öt ,bár szivessen lennék olyannal aki ugy néz rám ,kiván ,aki mellett nönek érezhetem magam...de nem ,mert helyre szeretném hozni ezt az egeszet.

de már MINDENT megpróbáltam...nem tudom még mit tehetnék ...


2015. szept. 7. 11:27
 1/4 Költőnő? ***** válasza:
100%
",ö nem törödik vele ,nem vigasztal meg ,nem próbál változtatni ,hanem azt mondja ,hogy hisztis p....a vagyok.... "<--- pedig ehhez sajnos két ember kell.
2015. szept. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon szomorú helyzet...

Elmondható, hogy már nem csak, hogy nem igazán szeret, de már nem is igazán tisztel téged.


Nincs erre gyógymód, HA ő nem akarja megjavítani... Egyedül nem fogod tudni.

2015. szept. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te egyébként dolgozol?
2015. szept. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

igen azért nem akarok ide oda ugrálni ,ugyanis a fiam bölcsibe ,és most oviba jár...öt sem akarom rángatni szeret itt.

ha nem lenne gyerekem már le léptem volna ,de igy szeretném menteni ami menthetö.

2015. szept. 7. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!