Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért van az hogy a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a férfi évekig (akár 7-8 évig is) hülyít egy nőt "párkapcsolat" néven, aztán amikor szakít vele, pár hónap után feleségül veszi a következőt?

Figyelt kérdés
2015. nov. 8. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Attól még, hogy te így jártál, ez nem általános.
2015. nov. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Egyszerűen érezte, hogy nem ő az igazi, ezért nem vette el feleségül. A kapcsolat vége után pedig rátalált az "igazi" szerelem, és feleségül is vette, hiszen minek várjon. Aztán persze majd az évek igazolják, hogy tényleg jót választott-e, de ő úgy érezte akkor. Van ilyen. Azért nem állítanám, hogy ez az általános.


N

2015. nov. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

Engem 8 év után vettek el, úgyhogy ez nem általános amit leírsz.


Függ attól is, hogy az a 8 év mikor van, huszas vagy harmincas évek. Huszas évek közepétől, harmincas években, már kicsit sok a 8 év. Ilyenkor valószínű már a megszokottság...aztán talál egy "jobbat" és gyorsan elkötelezi magát...

2015. nov. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Van ilyen. Nekem is a barátom 3 év együttélés után szakított az exével, és 4 hónap után kért meg, és még sok ilyen van, szóval gyakori. De hogy miért...
2015. nov. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
tényleg viszonylag sok ilyen van , az én ismeretségi körömben is. a 30 körüli férfiaknál tapasztalom. illetve a 30 és 30-on felüli férfiaknál még azt is ,hogy szingli volt évekig, megismer vkit és pár hónap után eljegyzi vagy elveszi. talán biológiai okai vannak ?
2015. nov. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2015. nov. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16%
Vannak ilyen férfiak nyilván, persze nem szép dolog áltatni a párjukat, de amelyik nő 8 évig hagyja magát hülyíteni, és nem veszi észre, hogy a férfi NEM akarja őt elvenni, azt nem tudom sajnálni. Egyszerűen buta.
2015. nov. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Azert mert az a no nem csinal magabol ingyencseledet mar a hazassag elott. Az a ferfi aki a "baratnotol" ugyanugy megkap mindent, mos foz takarit netan meg gyereket is szul miert hazasodna vele ossze? Mit tud meg neki nyujtani a hazassag. En nagyon szeretem a ferjemet es 8 honapig eltunk egyutt mielott osszehazasodtunk (akkorra mondtak ki a valasomat) de en tartosan nem jatszottam volna feleseg szerepet olyan esetben a nem vesz el bizonyos hataridon belul. ez nalam max. 2 ev lehetett volna. az elso ev utan eljegyzes a 2. ban vagy a vegere eskuvo. ha nem akkor viszlat. barmennyire is szerettem volna.Ha en kellek akkor hosszu tavra cask mint feleseg johetek szamitasba. az emlitett baratnot ha ennyi ideig hulyitettek akkor eleg keves magahoz valo esze volt.
2015. dec. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!