Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Te elválnál, hogy ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te elválnál, hogy ha kiderülne, hogy a férjed szeretőt tartott, és megegyeznétek, hogy megpróbáljátok helyrehozni, de ő semmit sem tesz ennek érdekében, hanem szinte minden este eljár, és soha nincsen otthon?

Figyelt kérdés
Én komolyan azt hittem,helyre lehet hozni,pláne úgy,hogy még elmondása szerint sem tettem semmi olyat ami miatt megérdemeltem volna,hogy megcsaljon (sajnos nem is első eset) sokszor hazudik,ami nagyon bánt engem,és a gyerekkel is alig törődik.Mindig van valami programja,de ha véletlenül itthon van sem foglalkozik velem.Persze mivel ezt már megelégeltem,én sem próbálkozok már semmivel.Te mit tennél?
2016. jan. 8. 07:15
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Ugya ezt csinalta a ferjem,csak en epp akkor lettem terhes(baba nem maradt meg) Helyre akartam hozni,minden erommel azon voltam,de CSAK EN...Ot nem is erdekelte.Rajottem nem az en hibam es az sem h megcsalt,mert mindent megkapott tolem az agyban es erzelmekben egyarant.Nem ertekelte az eletunket.O meg a csajnak is elmondta h egyatalan semmi oka arra h megcsaljon(a masik no mondta) megis megtette.Aztan meg o vergodott h nem tud donteni,nem tett semmit.Majd felrobbantam a duhtol.Amikor mar en es a kornyezetem is latta h egyre melyebbre sullyedek es magamat alazon elhataroztam magam.Osszeszedtem minden erom es mire hazajott munkabol osszepakoltam a cuccat es hazakuldtem anyjaekhoz(lakas enyem volt) Majdnem idegosszeomlast kaptam,mivel a koleganoje volt az uj csaj es minden nap ugyanugy talalklzott vele.Igy h lehetne helyrehozni????Beadtam a valokeresetet!A valasra mar terhesen mentem :) es a valas utan osszehazasodtam a jelenlegi ferjemmel.Nalam szerencsesen alakult
2016. jan. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Egy jo ugyveddel intezzetek el.
2016. jan. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
44%

Csatlakozom a többiekhez.

6-hoz: Igen.

10-hez: Igen, de: ha anyagi okból ki vagy szolgáltatva, akkor itt az ideje felépíteni önálló anyagi bázist.

Illetev az eredeti család segítségével, rájuk támaszkodva kialakítani a házastárstól független életet.

Legokosabb ezt párosodás és megszaporodás előtt, de ha elmaradt, hát akkor most már nem halogatható.

2016. jan. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
67%

Én már rég elhagytam volna, ha nem az első eset lett volna, hogy megcsal.


Egy alkalmi félrelépést szerintem még meg tudnék bocsátani, főleg, ha közös gyerekeink lennének, de azt is csak akkor, ha tényleg azt érezném, hogy őszintén megbánta, és akkor is komolyan dolgozunk kéne azon, hogy rendbe hozzuk a kapcsolatunkat.


Nekem onnantól fogva viszont, hogy szeretőt tart, a bizalmammal visszaélve kettős életet él, semmi keresnivalója nem lenne az életemben, és nem csak azért, mert nem férne össze az egészséges önbecsülésemmel, hanem azért sem, mert ha akarnám, se tudnám ezek után se szeretni, se az érintésére, ölelésére vágyni, se megbízni benne, ezek nélkül meg számomra semmit nem érne egy kapcsolat.

2016. jan. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

... egyébként gondolj arra, hogy sok a sorstársad, a férjed sok másik nővel is bánik ugyanígy. Ha van köztük közvetlen, kommunikatív, aki haragszik a férjedre, akkor a közös kibeszélés az, ami a legtöbbet tudná segíteni.

Testi sértés is történt? (Pl. nemi betegséget nem terjeszt a férjed az érintetek közt?)

2016. jan. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

"Nekem onnantól fogva viszont, hogy szeretőt tart, a bizalmammal visszaélve kettős életet él, semmi keresnivalója nem lenne az életemben, és nem csak azért, mert nem férne össze az egészséges önbecsülésemmel, hanem azért sem, mert ha akarnám, se tudnám ezek után se szeretni, se az érintésére, ölelésére vágyni, se megbízni benne, ezek nélkül meg számomra semmit nem érne egy kapcsolat."


Hát ez is egyezik az én érzéseimmel.

A hazugság és a kettős élet nagyon sokaknak nagyon fáj.

Nem is tudom megérteni, ha egy férfi ezt tudja a szeretteiről, hogy fáj nekik, és kizáró ok a kapcsolatra náluk a hazudozás, akkor miért reszkíroz mégis?

Mit akar az ilyen ember valójában?

Az biztos, hogy nem olyan egyszerű a képlet, hogy két nőt akar, mert rengeteg nő van, aki poligám, és simán találhat olyanokat, akiknek kifejezetten tetszik ez a felállás.

Azért tudom ezt határozottan állítani, mert én poligám vagyok, ezen az alapon jöttem össze több fiúval is életem során, és mégis voltam átverés áldozata nem egyszer.

Miért csinálják?!

A legutolsó kapcsolatom is azért rúgtam fel, mert kiderült, hogy át vagyok verve elejétől fogva.

2016. jan. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal elválnék, nem érdekelne mit mond, a tettei úgysem arról árulkodnak. Jobban járnál, nem szenvednél annyit, mint így
2016. jan. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Én szimplán elválnék amiért megcsalt. Hogy milyen formában (1 éjszakás, vagy viszony), engem nem érdekelne. A megcsalás nálam a legalja (a bántalmazás mellett), ha ez megtörténne, onnantól már nincs miről beszélni, nincs mit megjavítani, mert eldobott engem, a szerelmemet, a házasságunkat 1-2-x számú numeráért. Nem viselném el az ilyen megalázást. Szóval ennyi.
2016. jan. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Nem is értem, miért hezitálsz, annyira egyértelmű, mi a megoldás! Előttem leírták a teljes gondolatmenetemet, nem ismétlek senkit.

Sok erőt hozzá!

2016. jan. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.A szeretővel már vége,talán ezért is hezitáltam,bár ahogy jelenleg állnak a dolgok azon se csodálkoznék ha lenne más.

Anyagi bázis megvan bár épp munkát keresek,de jelentős megtakarításom,saját házam,autóm van.Mégis iszonyatosan félek (biztos a gyerek miatt is) de ennek így már annyira semmi értelme.Látni a közönyt rajta,nem is érdeklem,de fáj,pláne,hogy mást mond,inkább lenne őszinte,de nem az.Nem akar elengedni.

2016. jan. 8. 20:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!