Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Te elválnál, hogy ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te elválnál, hogy ha kiderülne, hogy a férjed szeretőt tartott, és megegyeznétek, hogy megpróbáljátok helyrehozni, de ő semmit sem tesz ennek érdekében, hanem szinte minden este eljár, és soha nincsen otthon?

Figyelt kérdés
Én komolyan azt hittem,helyre lehet hozni,pláne úgy,hogy még elmondása szerint sem tettem semmi olyat ami miatt megérdemeltem volna,hogy megcsaljon (sajnos nem is első eset) sokszor hazudik,ami nagyon bánt engem,és a gyerekkel is alig törődik.Mindig van valami programja,de ha véletlenül itthon van sem foglalkozik velem.Persze mivel ezt már megelégeltem,én sem próbálkozok már semmivel.Te mit tennél?
2016. jan. 8. 07:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

A valas nem nagy kunszt. Tessek elkezdeni. Nem a ferjed nem enged el. O mar megcsalt tobbszor. Te ragaszkodsz hozza.

A ferfiak altalaban kenyelmesek. Eddig is te intezted a hivatalos ugyeket (csekk, szamla, gyerek...?), igaz? Akkor meg neki nem erdeke a valas.

Van kozos ceg vagy mas ingatlan?

A szereto gondolom kidobta, vagy fel toled es nem mer kilepni a kapcsolatbol nehogy anyagilag megszivasd vagy alapvetoen szeret tobb lukra jatszani. Ismerek par ilyet a kornyezetemben. Az egyiket pont kirakta a szeretoje es hazament a hozza ragaszkodo feleseghez, de a munkatarsnom epp nyomul ra es mar a szereto mellett beprokalkoztak egymasnal. Most valoszinu a ő eselyes uj szeretonek.

2016. jan. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó,azt hiszem igazad van,én ragaszkodok hozzá.Ő semmit nem tesz,hogy helyrehozzuk,és ez engem iszonyatosan bánt,még úgy is,hogy nem hiszek benne.Ennyi évet így kidobni a kukába :(

Nincsen semmi közös,lakás enyém,anyagiakkal nem lesz gond.

2016. jan. 10. 08:37
 23/27 anonim ***** válasza:

"lakás enyém"

Akkor .. pláne!

ezt vedd hozzá a 21-es hozzászóló felsorolásaihoz.

Miért menne el egy ingyenhotelból?

2016. jan. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
21-es voltam. Ne felj nem megy a kukaba. Idovel csak a szep emlekek maradnak. Es adsz magadnak lehetoseget ujabb szep evekre egy gerinces emberrel. Termeszetesen neked kell dontened. Egy hosszu kapcsolatnak veget vetni nehez es meg is kell utana gyaszolni. Valni lehet szepen is.
2016. jan. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Lehet szépen,de az én férjem biztos nem fog.

Tegnap tettem egy utolsó elkeseredett kísérletet.szerintem én vagyok a hibás,én vagyok a bunkó...

2016. jan. 11. 06:35
 26/27 anonim ***** válasza:
Je nem erdemelted a megcsalast, de most bunkonak nevez? Hajra ad be a valopert.
2016. jan. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Kevesekben tudatosodik, de a hazudozás az nagyon súlyos érzelmi bántalmazás.
2016. ápr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!