Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ez normalis?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normalis?

Figyelt kérdés
5honpos ikerfiaink vannak. A ferjem ma egy atuvoltot este ezt mondta: csinalj mar valamit azzal a gyerekkel(mindenhogy probaltam nyugtatni a gyereken,semmi nem nyugtatta meg) en snnyit mondtam h nem latod h probalom nyugtatni? Erre o: b**meg koltozz vissza anyadhoz,kirugdoslak a kertbol hulye gyerek. Erre valaszom: jo hogy ilyen szep tisztelettel beszelsz.erre o megint ezeket a szep szavakat hasznalta csak mar hozzatette azt is h o nem lesz egy ilyen senkihazival egyutt meg a gyerekek miatt sem! Annyira rosszul esik ez az egesz. Itt a veg? Ki hogyan reagalt volna?
2016. febr. 4. 01:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj elköltözni. Kivan a férjed, nagyon. Akarta ezt a babázást, vagy csak "besikerült"? Bárhogy is, nem mentség a viselkedésére, csak félő, hogy ha már ilyen idegállapotban van 5 hónap után, (gondolom éjjel nem tud aludni, reggel úgy megy be dolgozni, hazamegy, ott megint csak gyereksírás, zéró pihi... igen tudom, neked még nehezebb, nem is erről van szó) előfordulhat, hogy még 1-2 hónap és tényleg kezet emel rád, vagy a síró gyerekekre. Esetleg ha anyósoddal jóban vagy, hívd át és próbálja ő megértetni a drágalátos kisfiával, hogy a gyereknevelés erről szól, nem pedig rózsaszínbe öltöztetett szirupos boldogságról.
2016. febr. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

ez valami vicc, ugye?


Hozzamentel, szultel neki, es most jossz ra, hogy mekkora egy cimeres okor a pasi? Ne haragudj, de te sem lehetsz tuliskolazott, ha ezt csak most veszed eszre!


Itt a veg? Ez most komoly? Nem reagaltam volna sehogy, mert eleve nem kotom ossze az eletem alpari parasztokkal, nemhogy szuljek nekik.


Ilyen nem tortenik ugy mint derult egbol a villamcsapas. A ferfi nem fog ilyen "visszarugdoslak anyadhoz" dumat levagni tobb evi hazassag utan ugy, hogy elotte soha az eletben nem volt ra jellemzo ez a bunkosag. Neked ezt mar az elso ilyen hasonlo beszolasa utan eszre kellett volna venned es nem hozzamenni.


Eheted amit foztel, mert kutyabol nem lesz szalonna. De ha jot akarsz, akkor nem varsz addig, amig tenylegesen kezet emel rad vagy a kicsikre!!!!!

2016. febr. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Mi a jó büdös rákos istenért házasodnak össze olyan emberek, akik nem egymáshoz valóak??? És mi a büdös francért vállalnak gyerekeket???? Sosem fogom megérteni...
2016. febr. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak rosszabb lesz! Ez a ferfi nemhogy nem szeret, de szerintem mar gyulol teged. En tenyleg elmennek anyamhoz a gyerekekkel, kell most ido, hogy kialakuljon, merte tovabb, de ilyen terrorban nem lehet sem elni sem gondolkodni. Neki meg a boldogsagban kellene usznia öt honap utan, hogy ikrei szulettek, ez lenne a Normalis.

Valas eseten a torveny melletted all. De sajnos, senki sem donthet helyetted. De csak gondold el, azt szeretned, hogy a fiuk is majd apjuk peldajat kovetve igy banjanak a felesegukkel, mert otthon is ezt lattak?

2016. febr. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Más van a háttérben, csak eddig nem vetted észre. Sokkal nagyobb problémák vannak, mint amin ez most előjött. Csak úgy nem mondja senki a mâsiknak, hogy senkiházi.
2016. febr. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen költözz el, nehogy fizikai bántalmazás legyen a végén!!!! Ez abszolút nem normális, én abban a pillanatban fogtam volna a gyerekeket és elmentem volna.
2016. febr. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy elnézem, ennek már régen vége van, csak még te nem vetted észre.

Remélem, nem azért vállaltál gyereket, mert az újra összehoz titeket... Sok jó házasságot is keményen próbára tesz ez az időszak, rossz házasságba gyereket szülni öngyilkosság.


A helyedben mostanra összepakoltam volna minden cuccom, és már beszéltem volna anyámmal, hogy ha megengedi, akkor nála laknék, amíg talpra állok, ha nem, akkor keresnék egy átmeneti anyaotthont.


A válókeresetet beadásához tudsz kérni ingyenes jogi tanácsadást, vagy megkérdezel egy ügyvédet, ha van annyi GYED-ed, hogy meg tudd engedni magadnak.

Nagyjából fél év a válás kimondása, lesz egy békéltető tárgyalás (mivel már vannak gyerekek), aztán lesz a válóper. Kis szerencsével addig csak ezen a két alkalmon kell találkozni ezzel az állattal.


HA könyörög, meg megbánta, meg fogadkozik, akkor tettesd magad süketnek, mert maximum az motiválja, hogy ne kelljen gyerektartást fizetnie (ez a fizetése 40%-a lesz, két gyerekre ennyit szoktak megítélni)


Ez a viselkedés nem elfogadható és nem megbocsájtható.

Két gyerekem van, egyik sem volt jó alvó, sokszor volt sírás. Sőt, a fiam hasfájós volt, 14 éve még nem sok segítség volt erre. Déltől este hatig menetrendszerűen ordított, ha ringattam, ha vigasztaltam, akkor is. Sokszor volt úgy, hogy sírt a kicsi is meg én is, a férjem meg mindkettőnket vigasztalt, hogy egyszer túlleszünk rajta. Voltunk feszültek, vitatkoztunk, nem volt semmi olyan mint a pelenkareklámokban.


De 16 év alatt egyszer sem! fordult elő az, hogy ilyeneket vágott volna egyik a másik fejéhez, pedig voltak nézeteltérések, volt mikor két napig egymáshoz se szóltunk.


Az ilyen sértegetés és megalázás nem megengedett egy házasságban.


Másrészt a férjed egyértelműen közölte veled, hogy menj el, költözz haza.

Innentől nem tudom, mit akarsz még tőle.

Nem a világ legnagyobb tragédiája egy válás, lehetne rosszabb is. Mondjuk ha még évekig vele maradsz. Nehéz lesz, sokat fogsz sírni, kemény idő következik, de pár hónap múlva már cseppet sem fogod bánni, hogy így alakult.

2016. febr. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Elso:tervezett volt a baba.. 4ev utan lettem terhes. Ejszaka egyszer kell kelnie az egyik babahoz annyira h pelenka csere es adja nekem oda kajalni.ja es amikor egyik ejszaka uvoltottek gyorsan fogtam mind a 2 gyereket es mentunk a masik szobaba h a ferjem tudjon nyugodtan aludni. Egyebkent idaig tok jol elvoltunk happy volt minden. En vagyok veluk egesznap itthon. 0 segitseggel. Szivesen elmennek ha lenne hova. Anyam kilove picike lakasa van. Alberletre nincs keretem.de surgosen kell megoldast talalnom
2016. febr. 4. 08:14
 9/13 anonim ***** válasza:
Már eleve az sem normális, hogy benned feltevődik a kérdés, hogy ez normális-e?! Egy ilyen kapcsolat, hogy juthat el erre szintre? Szégyen. Ilyenre nem lehet reagálni, mert "normális" esetben eddig nem jut el egy kapcsolat egy ilyen emberrel. Szóval egyértelműen ő egy barom, te meg nem voltál normális, hogy összeköltöztél vele, tovább lépve még gyereket is szültél neki.
2016. febr. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Látom anyagi problémák is vannak, akkor azt tanácsolom, hogy költözzetek át a másik szobába, hogy a sutyerák tudjon pihenni. Te meg kezdj el egy másik kapcsolat után nézni csendben, mert ebből jó már nem fog kisülni.
2016. febr. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!