Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az normalis, hogy hazajon es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normalis, hogy hazajon es elvarja h meg legyen fozve?

Figyelt kérdés

Mindketten dolgozunk de ma szabin vagyok. Hazajon, korulnez "ooo nem fiztel semmit?" mondom "fantasztikus eszrevetel" es akkor jott a klasszik, h o most kit fog enni.


Mondtam, h bedobok valami chipset a sutobe es ehet azt zoldseggel de akkor jott h neki karaj kell, es hogy nekem miert esik nehezemre fozni? Mindennap van itthon pizza pont ilyen esetekre, de ma nem vettem mert nem voltam a boltban:-))


Szoval ez csak nekem kiakaszto?Vagy en elem meg bunkosagnak es ez tok oke?Nem akarok fozni, es egyszeruen nem ertem, h mibol all neki megfoznie, leven a chipset is meg a karajt is csak be kell dobni a sutobe?


Mi ez az elvaras?Ma utoljara megcsinalom, holnap eheti a pizzajat. (En egyebkent szusit eszek vagy salatat, ananaszt, szoval magamra nem fozok.


2016. febr. 10. 17:59
1 2 3 4
 1/31 RRR ***** válasza:
94%
szerintem ti nem halljátok egymást
2016. febr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
48%
Te voltál otthon, miért nem te dobtad be a sütőbe a karajt? Holnaptól főzni fogsz a párodnak, méghozzá húsos kajákat, mert a zöldségre nem jön a kondi. :)
2016. febr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

De miert EN fozzek amikor O sokkal de sokkal jobban foz mint en, plusz o akar enni, nem en. Szal nem az van h magunknak fozok, hanem csak neki. Komolyan, nekem sosem lenne ilyen elvarasom, hogy hazajvok, latom h elvan es akkor


"Oooo nem foztel?"


Mintha legalabbis ez az en dolgom lenne, mikozben baromira nem az.

2016. febr. 10. 18:05
 4/31 anonim ***** válasza:
90%
hány évesek vagytok? Ez egy elég gyerekes kérdés, csak azért kérdezem. Leginkább azt nem értem, hogy mit nem értesz a problémáján és ha egyáltalán értenéd, akkor miért lenne nehéz azt mondani neki, hogy "drágám, tudom, hogy amíg te melóztál én itthon lógattam a lábamat és most, amikor hazaérsz az egész napos meló után szívesen leülnél az asztalhoz valami jó kis főtt kaját elfogyasztani, de nekem nem volt kedvem ma semmihez, ezért nem főztem neked semmit, de sütök neked chipset. Ja, hogy neked karaj kell. Ház anincs, mert boltba se volt kedvem elmenni, de ha azt akarsz enni, akkor gyere, menjünk el a boltba és vegyünk neked karajt, elvégre egész nap melóztál, megérdemled, hogy chips helyett normális kaját kapj..."
2016. febr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
60%

Mai világban ennek nem kéne elvárásnak lennie. Régen mikor csak a férfiak dolgoztak a nők otthon voltak akkor volt idő,na meg ott tényleg elvárás volt!!


Én megértem,hogy szabadnapodon nincs kedved főzni.


Viszont ha tudtad nincs otthon semmi olyan kaja amit a párod ehetne azért a boltba elugorhattál volna :)

Azért figyelj oda a párodra. Ha nincs is kedved főzni legalább legyen vmi gyors kaja amit elé tudsz rakni.Vagy rendelj neki kifőzdékből. 600-800 ft-ért olyan sokat adnak vhol.

Nem tudom hogy főzöl. De esetleg csináld azt,hogy főzöl levest,meg másodikat.

Aztán az pár napig elegendő.


Én ugyan anyumékkal lakok főzni nem nagyon főzök,de sokat segítek itthon.


Barátnőmnél voltam 1 hónapot,mert párja kiutazott külföldre. Nekem mindenben ki kellett vennem a részemet.

Megfőztünk 2-3 napra. Addig ettük amíg volt. Aztán volt,hogy rendeltünk. De volt szendvicset ettünk meg gyümölcsöt (nyár volt)


Mondta az ő párja se várja el,hogy főzzön. Mert lehet rendelni is. De a főzött kaját jobb szereti és megköszöni.

2016. febr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
42%
fú, de önző vagy, azta mindenit :D ezt te párkapcsolatnak nevezed, ami köztetek van?
2016. febr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek, harmincasok vagyunk:-)

Teny, hogy ezt a helyzetet sokkal jobban is lehetett volna kezelni (sot csak jobban lehetett volna) de egyszeruen felkaptam a vizet, szoval fogtam a karajokat es bevagtam a sutobe izesites nelkul.


Legkozelebb tuti nem varja el h en fozzek, de leglabbis ha szeretne h fozzek szepen fog kerni, normalis stilusban, nem igy:-)Mert nem az a gond amit mond, hanem ahogy mondja.


Holnap veszek pizzat egy hetre. De ebben az a rossz, h a szulei engem hibaztatnak azert mert a fiuk dagadt, merthogy en pizzaval etetem. Senki nem fog fegyvert a fejehez h azt egye es senki nem korlatozza, h utana raalljon a futogepre, van itthon, az osszes lehetosege adva van.


A multkor kiprobalta a fogyasztos kaja szallitast, es ket hetig valami fogyasztos kajat evett a cegnel, de semmi haszna, o az utalja. Most is bevagott ket jegkremet, de en fozzek:-)


Komolyan tudom h tok gaz de kedvem lenne rakiabalni h "foggyyaaaaa le, dagi e vagy?". Evidens, hogy ilyet sosem tennek, ez valami hihetetlenul gonosz es szint alatti megnyilvanulas lenne, de lehet h tobbet nem kerne meg arra h fozzek.


Egyebkent koszonom a hozzaszolasokat, jolesnek, plusz ravilagitottak, h ezt azert mashogy is lehetne abszolvalni.

2016. febr. 10. 18:18
 8/31 anonim ***** válasza:
88%
ja, hát ha ő jobban főz, az más, azt nem tudtam, de te sem halsz bele,ha néha napján beraksz egy kis húst a sütőbe.
2016. febr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
0%
Mi mindig együtt főzünk a barátommal. Néha főzök előre, de tényleg ritkán, véletlenül se legyen elvárás belőle, mert eszem ágában sincs állandóan, pláne előre főzni, ez nem a 18. század. Szóval néha főzök előre, de csak épp annyiszor, hogy különleges alkalom legyen, ne alap.
2016. febr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Sztem rajott, h bunko volt, mert vegul o csekkolta a husokat, megforditotta oket, szornyulkodott h tettem ra olajat es semmi fuszert,de a vegen csendben megette.


Utalom ezt az egeszet, szeretem ot de en nem birom ha elvarnak dolgokat, ha normalisan megkert vokna akkor nem lenne semmi gond, de ez a felhaborodott/csodalkozos "nem foztel semmit?" ez nem elfogadhato stilus.


Tokjo, hogy ti tudtok fozni, es nem is zavar h foztok, ez egy tokjo attitud en sajnos nagyon mas vagyok:-)

2016. febr. 10. 18:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!