Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan akinek az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek az első kapcsolatából házasság lett?

Figyelt kérdés
Akivel először járt és össze is házasodtak.Érdemes szerintetek több kapcsolatot megpróbálni vagy ha valakibe először nagyon beleszeretünk akkor menjünk hozzá ?

2016. okt. 24. 22:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem én, de a szüleim, illetve egy velem egykorú (36) barátnőm is ilyen (a férjének volt előtte másik kapcsolata).

Nincs erre recept, meg attól is függ hogy hány évesen van az első kapcsolat.

2016. okt. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

a gond ott kezdődik, hogyha az elsőhöz nem mész hozzá, hanem kipróbálsz mást is, akkor nem biztos hogy visszafogad!


Én biztos nem fogadnám vissza azt aki 1x már elhagyott. szóba se állnék vele!

2016. okt. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%
Van. Szegény Fatima El Urbana, az első férfi akit megismert az a férje volt, akihez hozzáadta a családja. Nem irigyeljük.
2016. okt. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Ha működik minden miért próbálgatna valaki másokat ki? Ez korunk betegsége, azt hiszik sokan attól lesznek tapasztaltabbak, ha minél több faszt/pinát próbálnak ki.


Természetesen ha egy kapcsolat nem jó, nem működik bármilyen téren,akkor NE folytassa, akkor érdemes keresni az igazit. Amint megtalálta, nem fogja érezni szükségét, hogy "kipróbálja mással".

2016. okt. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Nem ahhoz kell hozzámenni, akibe "nagyon beleszerettünk", hanem akit a szerelem lila ködén túl is jó házastársnak tartunk. Akivel egyezik az értékrendünk, az elképzeléseink a családi életről, pénz és időbeosztásról, gyereknevelésről, rokonokkal való kapcsolattartásról és még egy csomó fontos dologról. Az is hasznos, ha megtapaszaljuk, akkor is elviselhető-e az illető, ha éppen rossz a kedve, esetleg dühös ránk. Tudunk-e normálisan vitatkozni, bocsánatot kérni és megbocsátani?

Ha ezek is rendben vannak és szeretjük is egymást, el lehet gondolkodni a házasságon. Én így mentem hozzá a férjemhez 22 évesen. Bevált, közel harminc éve.

2016. okt. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Igen én. Elég nagy hiba volt. Vak voltam, nem láttam, nem akartam látni a hibáit, amik hosszútávon tönkretették a kapcsolatunkat.
2016. okt. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Pl én. 17 voltam, mikor megismerkedtünk, 20 mikor férjhez mentem hozzá. Nálunk talán az volt a baj,hogy gyorsan jöttek a gyerekek. Ha várunk egy pár évet a gyerekkel akkor nem biztos hogy ma mar együtt lennénk. Nem bánom, mert csodás ember, remek apa, de a kapcsolatunkban nem akarja meglátni a problémákat.
2016. okt. 25. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm.17 pasival csalta meg a férjét.A lányuk ebbe nőtt fel,ő is egy ordas qrva lett.
2016. okt. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
17 voltam mikor összejöttünk a férjemmel. Mindkettőnknek első kapcsolat. Eddig tökéletes, reméljük így is marad. 27N
2016. okt. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jelen. 17 évesen ismerkedtünk meg (még nem voltam 17). Most 9 éve vagyunk együtt, ebből egy év házasság, most várjuk az első babánkat. :)


26-N

2016. okt. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!