Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van köztetek olyan, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, akinek agresszív a férje? Mi az oka, hogy nem váltok el, és miben mutatkozik meg agressziója? Mitől lesz veletek agresszív?

Figyelt kérdés

2016. dec. 20. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi mar nem vagyunk egyutt ,hazasok se voltunk de evekig egyuzt voltunk. Es hogy mitol lett agressziv? Kb.barmitol ami epp neki nem tetszett,lehet maskor igen de ha epp nem ,akkor messzire gurult a gyogyszere es kitudja hol allt meg. Volt mikor azert is ramdormedt elegge goromban,hogy mikkr vagtam el a hust a kes csikorgott a tanyeron,hat tenyleg...felhaborito , meg kismillio es egy hasonloan banalis dolgot is feltudnek hozni amin tudott hisztizni. A miben mutatkozott meg az agresszioja meg elegge szeles skalan mozgott ,a tetlegessegtol az erzelmi zsarolasig mindent tudott produkalni .
2016. dec. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem volt a férjem hála égnek, már szétmentünk. Józanul főleg lelki terrort alkalmazott, ha ivott, akkor tettlegességig fajult. Egyszer eltörte az orromat. Bármin be tudott dühödni, vélt vagy valós sérelmeken.
2016. dec. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mi volt az a pont,amikor azt mondtátok,hogy kiszálltok?
2016. dec. 21. 22:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Elso valaszolo vagyok : egy nagyobb veszekedes-verekedes utan nem sokkal azt mondtam,eleg nincs tovabb.
2016. dec. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok, én akkor döntöttem úgy, hogy véget vetek a kapcsolatnak, mikor egyszer nyilvánosan bántalmazott egy szórakozóhelyen. A hajamnál fogva húzott végig a padlón és azt ordibálta, hogy egy büdös k.va vagyok. Mindezt azért, mert egy nagyon régi férfi ismerősöm megpuszilta a homlokom sok ényi találkozás után.
2016. dec. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És sietett valaki a segítségedre második válaszoló?Vagy végignézték az emberek?
2016. dec. 22. 22:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Először a sokktól csak néztek, aztán persze több férfi is odalépett, földre küldték az exemet, nekem pedig segítettek felállni. Közben valaki kihívta a rendőröket, én meg csak sírtam, remegtem. Még soha nem éreztem magam ennyire megalázva.
2016. dec. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Teljes szívemből megértelek.
2016. dec. 23. 23:12
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Érzem, hogy a te férjed ilyen. Ha vannak tiszta pillanatai, akkor beszélned kellene vele. De azt is tudnod kell, hogy ilyen ember-e, vagy esetleg - önhibádon kívül - te váltod ki ezt belőle. Egy nagy beszélgetés sokat segíthet, és az is ha nem "magas lóról" beszélsz vele. De ha ilyen az alaptermészete, akkor menekülj!
2016. dec. 28. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyerekkoratol viselkedeszavaros volt erre ratett 10 ev drogfuggoseg es 3 ev borton..
2021. febr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!