Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A nők miért nem becsülik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem becsülik semmire rendes férjüket?

Figyelt kérdés

Miért választanak helyettük olyant, aki veri őket?

Azt a magyarázatot, hogy a rendes férj unalmas, az iszákos, verekedő meg izgalmas, már ismerem. Sok nő hangoztatja. Valóban ez lenne az ok?



2015. febr. 27. 10:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

MERT NEKÜNK CSAK A ROSSZ JUT, miután ti a rossz nőkre mentek :D

Mert a jó mindig unalmas :)

2015. febr. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
NE ÁLTALÁNOSÍTS!!!!!!
2015. febr. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2015. febr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó előttinek igaza volt. NE ÁLTALÁNOSÍTS!
2015. febr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

Hülye lennék olyat választani, aki ver. Szerintem ők sem azért választották, mert veri őket, ez a kapcsolat közben derült ki, csak nem mernek kilépni ezer okból.


Magánvéleményem az, hogy ha az ember beleszaladt már jó pár "izgalmas" pasiba, ki mondjuk megcsalta, átvágta, kihasználta, akkor nagyon is meg tudja becsülni az úgymond unalmas, tisztességes férfit, aki mellett nem kap minden nap idegbajt. Idő kérdése, hogy egyes nők ezt mikor látják be.

2015. febr. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
41%
mert mazoisták
2015. febr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%

a 2#-nek igaza van! rendes férjem van megbecsüljük egymást. soha nem kellett volna rosszfiú mondjuk és sem nekik.

aki meg azt választja? rossz példa/apakép volt előtte, meg akarja mutatni hogy majd ő megváltoztatja, azt gondolja neki ennyi/ez jár. belekerülnek egy rossz kapcsolatba (amiről azt gondolták hű de jó lesz) és nem mernek kilépni.

De jogos hogy sokszor a rendes pasik a ribiket választják az miért is van?

2015. febr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Egyrészt egy szóval nem állítottam, hogy férfi vagyok. Másrészt az általam leírt jelenség olyan mint az iszákosság, és a családon belüli agresszió. A közhiedelemmel ellentétben semmivel sem ritkább a budai gazdag soron, mint a kurta kocsma utcájában.
2015. febr. 27. 10:36
 9/17 anonim ***** válasza:
93%

Merr fugg hogy egy nő vagy egy ferfi milye felfogasa van.

egy nem normalis is nonek vagy ferfinek a normalis ha rossz ferje felesege van, megcsalja iszik es veri neki ez a normalis.

De aki okos ertel es, no vagy ferj , az normalis kapcsolatott epit ami stabil, es normalis csaladot tudnak alapitani!


De akivel megtehetik nem is itelem el sot az aldozatot sem sajnalom.

pl sok kerdes van itt is a gyakorin...hogy mar tobbszor megcsalt a ferjem, felesegem es mar sokadik esely utan is megcsalt... de mit csinaljak mert elhagyni nem tudom, mert szeretem! Nos az ilyen ember megis erdemli!

2015. febr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mert izgalmas es ezek altalaban jol is neznek,ki dominansak.


(Ez az igazsag,nem azt irtam hogy ez a jó..)

2015. febr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!