Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan akit a ferje n...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akit a ferje n verbal bant kinoz?

Figyelt kérdés

A ferjem rendszeressen szid kritizal kinoz engem.

Mintha oromet jelentene neki ha latja fajdalmat okoz nekem es a lelkembe taposhat ha sirok gyoztes mosolyal all felettem es kerdezi elkoltozzon ?

Felemeli a hangjat szid mindent amit csinalok vagy csinaltam valaha vagy en vettem.

Aztan egy ket nap ujra normalis velem



#erőszak #verbal
2017. jan. 12. 17:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2017. jan. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Akkor miért nem hagyod ott? Én azonnal ott hagynám, még akkor is ha nehéz is lenne. Vagy a rendőrséghez fordulnék. Miért vagy egyáltalán vele? Ezt én férfiként képtelen vagyok megérteni...
2017. jan. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Szobeli bantalmazassal hova menjek rendorsegre komolyan kirohognek erte.

Elvezi ha kinozhat szoban latom rajta

Aztan elmulik a rohamja 1/2 nap es ujra normalis

2017. jan. 12. 17:51
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem kell rendorsegre menni. Vannak civil szervezetek, akik tudnak segiteni, hogy kilepj ebbol a "kapcsolatbol".
2017. jan. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Vágd neki oda, hogy költözz bammeg! Aztán kezdd el pakolni a cuccait.

Pont azt élvezi, hogy bármit csinálhat, akkor se dobod ki.

2017. jan. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Legközelebb, amikor " gyoztes mosolyal all felettem es kerdezi elkoltozzon ? " Ugyanilyen mosollyal rávágod, hogy "Igen, méghozzá minél hamarabb. Segítsek összepakolni, vagy sikerül egyedül is?" És kész. Szarjon sünt, nem tudom, mi az istent keresel egy ilyen tapló mellett, aki nem szeret és nem tisztel.. De ezt is csak azal lehet megcsinálni, aki hagyja. Amíg hagyod, addig ne panaszkodj, mert megérdemled.
2017. jan. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
És mi mit csináljunk veled??Miért nem hagyod ott?Mire jó ez a mártírkodás?Ezekre gondolom nincs válaszod,pedig ezek a problémád központi kérdései.
2017. jan. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Martirkodas?mert nem dobom ki azert mert havonta 1x 2x hulye ?

Ha ennyire gyorsan ki kene dobni egy ferfit mar a 1000 tartanek.

2017. jan. 12. 20:08
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Bár még így huszonévesként házasságban nem volt részem, de szerintem ez nem normális, még akkor is ha "csak" egyszer kétszer csinálja. Sőt akkor sem, ha akár egyszer is előfordul az ilyesmi! Így nem viselkedünk azzal akit szeretünk, ez mindennek a teteje, már ne haragudj. Tökmindegy mennyiszer csinálja, a lényeg, hogy csinálja, és méghozzá veled. Ennyi nem elég? Vagy ezt még lebírod nyelni, az alacsony önbecsülés miatt? Ne haragudj, ha túl nyers voltam, de ez így távolról megítélve is egy kényelmi kapcsolat/házasság (a környezetemben sok ilyen van, szapulják a másikat, de még mindig együtt vannak, mert félnek, hogy nem fognak rövid időn belül, kevés energia befektetésével ugyanerre a szintre jutni egy másik féllel.), lehet, hogy jól érzed magad vele, lehet, hogy beteg, nem tudjuk, erről nem mondtál semmit. De ha tudatában van annak, amit csinál, akkor egyértelműen ott kell hagyni.
2017. jan. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

Elég szánalmas párkeresési képességeid lehetnek, ha azt hiszed, hogy minden férfi ilyen, érdekes módon a férjem 7 év alatt egyszer sem kezelt ilyen gusztustalan módon, bár én nem is hagynám.


És igen, mártírkodsz, itt rinyálsz, hogy lábtörlő vagy, de mivel csak havi 2x, ezért hagyod :D Összeilletek, tarsd meg ezt a főnyeremény vadbarmot, addig se megy normális nők közelébe :D

2017. jan. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!