Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Karikagyűrűt eladni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karikagyűrűt eladni?

Figyelt kérdés
Szükségünk lenne pénzre, amit úgy tudnánk a legkönnyebben megszerezni ha eladnánk az aranyainkat, összesen kb 17g, de ugye ebbe benne van a karikagyűrű is! Ha eladnánk vennénk helyetre ezüstöt, szerintetek? Ti eladnátok?

2017. jan. 18. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Durván tízezer Ft/g. Előrébb lesztek ennyivel?
2017. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem adnám el, márcsak babonából sem.

Az számomra azt jelentené, hogy a pénz fontosabb a kapcsolatunknál.

2017. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerhetjük a pontos anyagi helyzeteteket, és azt sem tudom mennyi fizetnének érte, de én nem adnám el. Ha ennyire meg vagytok szorulva akkor az csak ideig-óráig lenne elég, szóval semmi értelme nem lenne. Inkább valami más megoldás kéne az anyagi helyzetetekre.
2017. jan. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. jan. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elvaltam,nem en akartam de meg azt a gyurut sem.Plane nem egy meglevo hazassag jelkepet.
2017. jan. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. jan. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Autóra kb 150ezer hiányzik, megélünk de hitelt nem engedhetünk meg így megoldódna az autó kérdése viszont a gyűrűtől nem valószínű hogy megváloo...
2017. jan. 18. 17:31
 8/8 anonim ***** válasza:

A gyűrűt ne add el, hanem add be zálogházba és 2 havonta hosszabíthatod pár ezerért, attól függ mennyit adtak érte.Vagy havonta ahogy neked jó.Igazából akármeddig bent lehet így és ha egyszer lesz pénzed akkor kihozod.

Nekem csak ez jutott most eszembe segítségként, én is csináltam régen.

2017. jan. 22. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!