Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen tulajdonságokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tulajdonságokkal (külső, belső) rendelkezzen az a nő akivel a családalapítást elképzelnétek?

Figyelt kérdés
Akivel igazán komolyan gondolnátok akár 2-3 gyermeket terveznétek. Mi az ami kizáró ok lenne? Minden véleményt szívesen veszek. Köszönöm!
2017. dec. 18. 07:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Legyen elég értelmes ahhoz, hogy lehessen vele beszélgetni, ne legyen ribi, legyen kedves, de őszinte. Külsőre annyi, hogy ne legyen nálam (sokkal) magasabb.
2017. dec. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olyan nő nincs.
2017. dec. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerinted, a pasik, mint autó, úgy készülnek? Még a sorozatban gyártott dolgokba is van különbség, nem hogy az élő, gondolkodó emberekben. Lehet, ami egyiknek kizáró ok, másik simán elfogadja. Szerintem, az beteg, aki listát csinál és szigorúan tartja hozzá magát. Mindenkinek vannak gyengébb, erősebb dolgok. A másikat, mindig össz kép szerint kell nézni, számomra elfogadható, vagy nem.
2017. dec. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De azt kérdeztem,hogy szerinted milyen egyértelműen olyan tulajdonsága van ami kizáró ok és mi az ami pozitív.
2017. dec. 18. 08:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Legyen: házias, empatikus, intelligens, nyilván tetszen ( nekem), nőies, hűséges, odaadó, jó a szexben, hagyjon magánszférát, alapdolgokban hasonló gondolkodású. Az ellenkezője esetén nem terveznék ilyet.
2017. dec. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok, nálam soha nem volt ilyen. Ismerkedés alatt, majd kiderül, milyen. Nálam, lényeg az összkép, egyben, milyen, mint ember, mint nő. Tudod, külsőre, mindig a barna hosszú hajú, sötét égő szemű nők voltak az álmaim. Erre, egy világos hajú, szemű nőbe zúgtam bele. Külső, belső tulajdonságok, sok mindenből tevődnek össze. Egyik, a másikat kompenzálja. Az egész összessége elfogadható, jó számomra, vagy nem.
2017. dec. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Természetesen legyen vonzó(x),házias(x),szeresse a gyerekeket és akarjon is(x),ne legyen túlzottan hisztis és kényes(x),szexuális igényünk egyezzen meg(-).
2017. dec. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!