Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok! Megbocsátanàtok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Megbocsátanàtok a pàrotoknak, ha egy szupermodellel lépne félre?

Figyelt kérdés
Tudjuk, hogy a legtöbb férfi szereti a szép nőket és ha sokan még boldog párkapcsolatban is élnek, néha még akkor is megesik, hogy félrelépnek. Sajnos a kísértés nagy úr, főleg akkor ha egy olyan valaki jön szembe, aki nem átlagos, hanem gyönyörű, vonzó és a legtöbb ember számára elérhetetlen. Megbocsátanàtok a férjeteknek, baràtotoknak, ha egy szupermodellel lépne félre? Mert ugye ott a kísértés sokkal nagyobb, ezért sokkal nagyobb a kockázata is  annak, hogy a férfi elgyengül és beadja a derekát. Enyhítő körülmény lenne tehát nálatok, hogy a csábító mondjuk egy Victoria Secret modell vagy ugyanúgy kezelnétek az esetet, mintha egy átlagos lánnyal csalt volna meg az úriember?

2019. szept. 7. 09:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%

Nem. Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb ilyen modell szerintem csúnya, és kórosan sovány. Mert ehhz a melóhoz ez kell, soványság, hogy jól mutasson a fehérnemű. Kivéve a plus size modellek, de az még annyira azért nem elterjedt. Plusz azok közt se láttam olyat, akit női szemmel vonzónak mondanék. Az utcán több, szebb nőt látok, mint a hivatásos modellek között. Egy, kettő van, akire női szemmel azt mondom, hogy szép. De akkor sem. A megcsalás, az megcsalás. Ha ennyit ér neki a sok közös emlék, élmény, a közösen felépített életünk, hogy kockára teszi egy csini nőcske miatt, akkor nem egymást keressük. Nem kell olyan pár, aki ennyire képtelen kitrtani mellettem, és felelősséget vállalni a döntéseiért.

Én pl bármikor megtehetném, hogy számomra nagyon is vonzó, izmos, jó kiállású férfiakkal csalom páromat, de nem teszem. Nem teszem, mert szeretem, míg a többi férfi maximum egy cuki pofi, vagy jó test számomra, semmi több. Az pedig messze nem éri meg, hogy elveszítsek valakit, aki szeret, hazavár, gondoskodik rólam, és akinek ezt örömmel viszonzom.

2019. szept. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"-Neked enyhítő körülmény lenne, ha a csajod egy izmos tűzoltóval csalna meg, akinek kétszer akkora farka van, mint neked?

-#1 Inkább, mint egy pattanásos, elhízott kockával... :)"


Teljesen idióta a felfogásod kérdező, úgy, ahogy van.


Fel sem fogod gondolom, mi miért zavar téged.

Neked csak az egódat bántaná de csúnyán, ha egy ronda férfival csalna meg a csajod(= még ennyivel is jobb nálad egy "büdös kocka", mert még így is túlteljesít téged), ellenben ha egy izmos jóképű faszival, az "jobb".


Ez csak a sérült egó.

Az nem zavar, hogy a lényeg, hogy megcsal?


Másrészt: nem épp azért csalja meg vele( akár modell, akár rusnya pasi/ribi), mert a) épp elérhető b) mert neki a célnak megfelel/vonzó. Lehet a csajnak a kocka is épp olyan vonzó, mint neked egy szupermodell. (Szupermodell? Remélem még nem vagy 16, akkor finomabban írok.. :) )


Szóval: teljesen mindegy, hogy néz ki vagy kivel csalja meg, - legalábbis egy értelmes embernek.

Szerintem nincs különbség, ha pl én egy híres színésszel csalom meg a barátom, vagy a szomszéd autószerelővel, aki meg lehet még jobban vonz pl. Nincs érelme a kérdésednek.

2019. szept. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
#12 Úgy értettem, hogy ha már megcsal, akkor nézzen ki valahogy a férfi, hogy a páromnak jó legyen. Tudom fura, de én így gondolom.
2019. szept. 10. 13:33
 14/17 anonim ***** válasza:
81%

# 13

Ja, csak egyrészt a külső (szépség) nem mindig generál önmagában vonzalmat is. Sok más dolog is kelt vonzalmat, ami tapasztalatom szerint bőven erősebb/intenzívebb vonzalom is, mint egy helyes pofi pl.


Másrészt lehet a szomszéd kocka gyerek jobb szexben részesítené a barátnődet mint a színész Brad Pitt...


HA már ennyire számít neked, kivel csal meg, inkább írd azt simán, hogy legalább élvezze a párod és pont... Nem? :)


Utóbbinak ( a jó szexhez) semmi köze a külsőhöz, ezért írtam, hogy maximum az egódat sérti, ha téged az zavar, hogy ha az illető pl egy szerinted rosszabb pasi.

2019. szept. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

#14


A második bekezdéshez: - lássuk be, hogy azért erre elég kicsi az esély... 🙂 Már csak ha egy lánynak tényleg számít a külső és az én páromat ismerve, neki igenis számít. Ne magadból indulj ki... Ha neked jó bárki, csak ügyes legyen, hát egészségedre. Ahhoz, hogy valaki meg tudja mutatni mit tud, először a külsőjével kell megnyernie. Mármint az igényes, magára adó lányoknál szerintem így működik. És azt sem állítom, hogy minden kocka csúnya lenne. De nem véletlenül alakulnak ki a sztereotípiák. Igaz a mai lányok nagy részét elnézve tényleg sikerrel járhat még egy kocka is bárhogy is néz ki, főleg ha informatikus, mivel azok általában elég jól keresnek... Sok csajnak ennyi elég is a boldogsághoz..

2019. szept. 11. 05:45
 16/17 anonim ***** válasza:
81%

# 15 De cuki vagy


"ha egy lánynak tényleg számít a külső és az én páromat ismerve, neki igenis számít. "

Nem tudtam eldönteni, hogy ez nálad pozitív vagy negatív?


"Ahhoz, hogy valaki meg tudja mutatni mit tud, először a külsőjével kell megnyernie. Mármint az igényes, magára adó lányoknál szerintem így működik.Ha neked jó bárki, csak ügyes legyen, hát egészségedre"


Aztán elkezdesz valakit degradálni, amiért jelezte, hogy neki pl nem ennyire felszínes, mivel valóban, nekem pl ( és nem vagyok egyedül), nem a külső az első számú vonzalmi faktor, ami iagzán beindít. ;) Ha te ezt igénytelennek tartod, akkor elég buta vagy, és még egyszer, felszínes.


Tudod mi indít be? Nem a kockahas, hanem ha valaki értelmes, intelligens, humoros. Ha magabiztos, és még egy sor más dolog. Nem azt mondtam, hogy nem nézem a külsőt egyáltalán, hanem azt, hogy a fentiek nem egyszer ébresztettek erős vonzalmat átlag fiúk iránt, akik sokkal sokkal jobban vonzottak ezeknek a tulajdonságaiknak a kiderülés után, mintha csak megláttam volna akár egy férfi modellt. Érthető ez neked? És ezt úgy mondom, hogy nem igénytelen vagyok, válogathatok elhiheted, helyes pasiknak és átlagosoknak is bejövök, de ha a 2 közl az egyik extrém intelligens és ledumálja a buygit is rólam, a másik meg egy felszínes üresfejű pöts, aki a külsőn túl semmit nem tud felmutatni ( vagy kinyitja a száját és olyanok jönnek ki belőle, mint neked mosta kommentedben), akkor nyilvánvaló, hogy az előbbi a vonzóbb.


Persze, mindenki a saját szintjéhez mérten keresgél(ha érted)... :)



Ez általános pszichológia, hogy milyen vonzalmi faktorok vannak, a külső csak egy dolog az x-ből. (Sok férfi meghalna egyedül, ha csak ezen múlna.) Más nőknél meg te is, amiért ilyen szűklátókörű és felszínes vagy, s még büsze is vagy rá... Elég antipatikus jellemvonásnak tartom, és éretlennek.


Meg még gondolom elég fiatalka. Idősebb korban semmire nem fogsz menni a szépséggel, amikor már a személyes tulajdonságok fognak előtérbe kerülni. Tini korban persze még normális is a meglátáásod.



" Igaz a mai lányok nagy részét elnézve tényleg sikerrel járhat még egy kocka is bárhogy is néz ki, főleg ha informatikus, mivel azok általában elég jól keresnek."

Ezek is csak külsőségek. ;)

2019. szept. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Ez a "ledumàlja a bugyit rólam" kifejezés régen is gáz volt, nem hogy most, úgyhogy nincs is több kérdésem, ülj le egyes...


Ráadásul az intelligens férfinak nem ez a célja rögtön. El tudom én képzelni azokat a témàkat... Engem àllítasz be felszínesnek, aztán meg ilyeneket írsz. Te sem kéreted magad sokáig, el tudom képzelni...


Általában aki ilyennel próbálkozik a srácok közül, az valami más egyéb hiányosságàt igyekszik kompenzálni. Hidd el, hogy aki igazi vonzerővel rendelkezik, annak nincs szüksége a tartalmatlan és átlátszó, extra gáz locsogàsra. Ez csak azoknak a lányoknak jön be, akik ettől valakinek érzik magukat, örülnek ha foglalkoznak velük.


Valahogy nekem az intelligencia nem itt kezdődik egy férfinél, hogy elsőre megpróbál egy lányt ágyba vinni, szóval kicsit ellentmondásos amit írsz. Hidd el ismerek ilyeneket, az ilyen típusú srácok akarnak mindenkit meghúzni, direkt azért mert belül nem elégedettek önmagukkal. Kifelé megy a macsósàg, ha meg mondjuk együtt tusolsz vele, akkor megy a pöc#méregetés, értsd szó szerint, megtörtént eset. Na ez nem valami nagy önbizalomra vall. Igazad van, a külső nem elég, de ahhoz, hogy igazi kisugárzása legyen a férfinek, elengedhetetlen. Csak úgy, mint az öltözködés, àpoltsàg, vissza fogott, de lényegre törő és értelmes beszéd, értelmes témákról.


De ha te mindenképp "jó szövegű" srácokkal akarod magad tolatni, akkor csak hajrá, én nem ítéllek el, legalább lesz egy jó napjuk! Persze tudom ezek után is én vagyok a gyerekes és aki nem tud fogalmazni és össze vissza hablatyol. Lehet. De én legalább megvàlogatom, hogy kivel töltök minőségi időt és olyannal lépek intim viszonyba, akit arra tényleg megfelelőnek találok, mind külsőleg, mind belsőleg és nem mindenkinek adom oda magam néhány okoskodó megjegyzés után. De nézz csak fel az ilyen átlátszó emberekre, ne fogd vissza magad, mondom, én nem itéllek el. Nem vagyunk egyformák.

2019. szept. 12. 05:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!