Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miféle indoklás az megcsalásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miféle indoklás az megcsalásra, hogy dühös volt rám?

Figyelt kérdés
Életében elég sokszor dühös az ember. Minden alkalommal meg fog csalni? Vagy legközelebb megöl és kirabol, mert most épp dühös? Hogy lehet komolyan venni ilyen gyerekes mentegetőzést?

2020. jún. 11. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Nyílván nevetséges.

Számomra a te kérdésed is elég komolytalan....elég nagy gond, ha ezek után még komolyan tudnád venni a 'párodat'.

2020. jún. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
A megcsalásra igazából semmi sem indok. Mégis elég sűrűn megtörténik.
2020. jún. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanolyan szar indok, mint az összes többi. A hűség döntés, a megcsalás is döntés. Pont ezért nincs rá semmilyen indok vagy kifogás, ami elfogadható lenne.
2020. jún. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Na ezért nem szoktam meghallgatni a kifogásokat félrekúrás után. Semmi értelme, ha megtette, akkor is kuka, ha közben életet mentett. De úgysincs szó ilyesmiről, csak egy okádék jellemről.
2020. jún. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a "baleset volt", "véletlen volt" és a "csak úgy megtörtént" a kedvenc kifogásaim. Nem tudom, hogy akik ezeket mondják ennyire hülyék vagy akinek mondják azt nézik annyira hülyének, hogy ezt elhiszi. És igen, a hűség 100%-ban döntés.
2020. jún. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól függ.
2020. jún. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!