Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak akik a párotoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik a párotoknál rosszabb nővel léptek félre: mi volt a megcsalás oka?

Figyelt kérdés
Érdekel, hogy amikor a jelenlegi nőnél jóval csúnyábbal lépnek félre a férfiak akkor miért teszik. Egyébként megbocsátott a barátnőtök/feleségetek az eset után?

2020. nov. 5. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Relatív kinek mi a szép

Lehet megfogta a dumája, kisugárzása, mutat egy olyan pozitív életszemléletet vagy olyan optimista, izgalmas hozzáállást ami kiszakitja a monoton vagy rosszul működő kapcsolatból.

Vagy kíváncsi milyen lehet vele a szex... Stbstb 1000 oka lehet.

Nem vagyunk egyformák.

2020. nov. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Nem bántásból írom, de a nők ennyit nem képesek megérteni, hogy rengeteg férfi egyszerűen vágyik a változatos, egyszerre egy időszakban több partnerrel folytatott szexuális életre. És úgy, hogy mellette élvezi egy párkapcsolat/család előnyeit is. Ennyi. Lehet akármilyen jó nője, a másik nőn azt nézi, hogy az egy másik nő. Ennyi.


Még egyszer mondom, ezen nem megsértődni kell senkinek, csak egy tényt írtam le.

2020. nov. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Nekem speciel nem volt olyan szép a szeretőm, mint a párom. De mégis gyönyörűnek láttam. És egyébként nem a teste, hanem a mosolya volt imádni való.
2020. nov. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Még az előzőhöz. Egyszerűen 26 év után vágytam valami újra, valami másra. Ennyi. 47F
2020. nov. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
#2-es, nagyon betaláltad a tömör, rövid igazságot ("a másik nőn azt nézi, hogy másik nő és ennyi"), de a körítést azért lehetne kevésbé primitíven, főleg, ha hangsúlyozod, hogy senkit nem akarsz megsérteni. egyrészt elég sok nő könnyen el tudja képzelni az általad leírt érzést (és aki nem, az sem biztos, hogy full értetlenségből nem tudja elképzelni), másrészt az újdonság, új partner izgalma utáni sóvárgás nem csak férfiaknál gyakori.
2020. nov. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
tőle megkaptam amit otthon nem.f
2020. nov. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Kinézet nem minden, ezt kell megérteni! Az én exem, ikrek utan is vékony maradt, de rabja volt a facebooknak, beszélgetni alig lehetett vele.

Mostani barátnőmön meg van egy kis plusz, de tudja mi áll jól neki, értelmes, okos nő nem egy rakás szerencsétlenség, és ez az ami megfogott benne.

2020. nov. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%

"Nem bántásból írom, de a nők ennyit nem képesek megérteni, hogy rengeteg férfi egyszerűen vágyik a változatos, egyszerre egy időszakban több partnerrel folytatott szexuális életre. És úgy, hogy mellette élvezi egy párkapcsolat/család előnyeit is. Ennyi. Lehet akármilyen jó nője, a másik nőn azt nézi, hogy az egy másik nő. Ennyi"


Tévedésbe élsz. Szerinted a nők nem vágynak erre. Én undorodom a férjem dagadt hasától és a hályas lábától ezért inkább egy cigánnyal is hálnék.

2020. nov. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Fuj de undorito vagy #8.
2020. nov. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
nov. 5. 19:34 remelem csak humor volt
2020. nov. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!