Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerelmes lettem a szeretőmbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a szeretőmbe, de mindenki azt mondja, hogy a gyerekünk miatt maradjak a férjemmel?

Figyelt kérdés

Szerintetek érdemes egy gyerek miatt benne maradni egy házasságban?

28/N



2021. febr. 27. 19:29
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
28%
Annyi tisztesség lehetne benned azért, hogy nem költözteted a gyereket egy vadidegenhez.
2021. febr. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
78%
Honnan tudod hogy vadidegen? És írta a kérdező,h nem azonnal költöznének össze. Csak én találom furcsának ha mégsem hagyja el a férjet és marad a szerető is? Mert nem biztos,h szakítanának!
2021. febr. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
A gyerek sem lesz boldog szerintem ha az anyja egy idegroncs. Nem költöznek a szeretomhoz. Egyedül laknek a gyerekemmel és utána döntenek a tovabbiakrol.
2021. febr. 28. 11:32
 24/38 anonim ***** válasza:
88%

Mik ezek a válaszok jézusom...

Semmiképp ne maradj a férjeddel, hiszen már nem szereted őt. Saját magadat is nézned kell. Neked ez nem lenne jó.

Neki sem lenne jó, mert találhatna olyat is, aki szereti.

A gyereknek sem lenne jó, mert ő is látja, hogy anyu apu között nem jó valami. És ez csak egyre rosszabb lesz. Így nem lehet élni.

Az már a te dolgod, hogy össze költözöl e a szeretőddel, vagy sem, senkinek nem tartozol itt magyarázattal, de a házasságod mindenképp offos.

2021. febr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 Alessandro10 ***** válasza:
33%

Rengeteg vegyes válasz érkezik, ebből is látszik mennyire másképp gondolkozunk.

Nincs ezzel semmi baj!

Én speciel annak a híve vagyok, ameddig egy házasság megmenthető, addig nem lenne szabad feladni.

Nekem nem tetszik, hogy sokan úgy cserélgetik a párjukat, mint más az alsógatyát.

2021. febr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
78%

25#. Nem én vagyok a poszt indítója, de úgy érzem igenis rossz, hogy ilyen válaszok érkeznek. Más véleményen lenni egy dolog, de ennyi rosszindulatot, ami itt folyik, és főleg egy nőtől. Szégyen. Komolyan el sem tudom képzelni miféle élete lehet annak, aki így köpköd.


Még annyit, hogy én viszont kitartást kívánok a kérdezőnek, és hogy szíve szerint döntsön. Egy biztos: egy élet nem élet boldogság, és kölcsönös szeretet nélkül. Ha ezt máshol találja meg, akkor menni kell. Ha más miatt nem is, hát maga miatt. És így a férje is esélyt kap arra, hogy mással boldog legyen. Nem feltétlenül rossz senki egy rossz kapcsolatban. Egyszerűen csak az évek alatt másfelé fordult az életük. Másra vágynak , mástól. Boldog ember, kiegyensúlyozott kapcsolatban nem ajánl olyat, hogy igenis fulladj bele a házasságodba, szóval aki ezen őrjöng itt, arra nem kell hallgatni, mert bizonyára nincs örömteli élete és másnak sem szeretné

2021. febr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2021. febr. 28. 21:01
 28/38 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem nem éri meg.

Ha ennyire nem értitek meg egymást, beszéljétek meg és adjátok be a válást! De ne a szerető miatt,mivel nem biztos hogy családként is jól működnétek.Jobb lenne ha első lépésként inkább külön költöznétek és akkor legalább látnád,jó-e így stb.

Szeretőmhöz azért biztos nem költöznék.Nem arról híresek,hogy komolyban gondolkodnának,attól elvégre csak szexpartnerek.:D

2021. febr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Mire döntöttél kérdező? :)
2021. márc. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
Még nem döntöttem. Valószínű elvalok és majd meglatom, hogy alakul úgy a szeretommel a kapcsolatunk.
2021. márc. 4. 08:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!