Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerelmes lettem a szeretőmbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a szeretőmbe, de mindenki azt mondja, hogy a gyerekünk miatt maradjak a férjemmel?

Figyelt kérdés

Szerintetek érdemes egy gyerek miatt benne maradni egy házasságban?

28/N



2021. febr. 27. 19:29
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

Rettentő rossz döntést hozol, ha nem válsz.

És tényleg meg fogsz keseredni. Ha nem úgy alakul is a másikkal, hát magad miatt menni kell.

Ilyenkor már nincs mit toldozgatni, mert az a szerelem már nem jön vissza a férjeddel. Egy kényelmes és halál unalmas életed még lehet.

De akkor fog jönni majd x év múlva más aki megint rávilágít, hogy nem működik jól a házasságod.

Ilyen maradok mert hátha kapcsolatoknak a vége kétféle lehet: totál közömbösség vagy egyre nagyobb utálat.

2021. márc. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
75%

NEM NEM ÉS nem! Nem értem miért tart össze egy házasságot a gyerek.

Én szüleim is azért nem váltak el, mert vagyok. És tudod mit? bár elváltak volna.

Szörnyen bánt, hogy sosem láttam köztük egy kedves gesztust, ölelést, simogatást, de még egy kedves szót se.

Érzelmi analfabéta vagyok, egy férfiban sem tudok bízni, mióta kiderült hogy apám többször megcsalta anyámat. És tudod mi bánt a legjobban? Hogy sosem láttam őket boldognak együtt, pedig megérdemelték volna a boldogságot, főleg anyám. Sajnálom, hoyg azt gondolta miattam együtt kell maradniuk, megérdemelte volna hoyg egy férfi igazán szeresse.

2021. márc. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
86%

32. Én szüleimnek is válniuk kellett volna. Sőt anyám még azt is szemünkre vetette, hogy miattunk maradt. Hát tudod mit......

El kellett volna válniuk.

2021. márc. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
67%

Ha nem működik jól a kapcsolatotok,nincs értelme.

Kérdés: mi a biztosíték rá,hogy a faszidnak kellenél állandóra?

2021. márc. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
34.lényeges? Nem működik a házassága, azt a harmadiktól független,le kell zárnia
2021. márc. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
72%
#35 ebből a szempontból igen,de azért a kérdésből érezhető hogy a szerető a motiváció
2021. márc. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
36. Mert az világított rá.
2021. márc. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Mi lett veled azóta, kérdező?
2023. szept. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!