Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mikor múlik már el ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor múlik már el ez a gyűlölet? Megcsalt feleségek (én is az voltam), ti hogy léptetek ezen túl?

Figyelt kérdés
Hogy az ex lelépett egy másik nővel, és itthagyott a gyerekkel? Hogy semmi nem számít már neki, csak az új szerelem, és baromira fáj látni, hogy mennyire boldog? Hát velem akkor sosem volt az? Próbálom tartani magam, és nem őt hibáztatni mindenért, a gyerekem miatt is, de a nő... mikor múlik már el az az érzés, hogy elvett tőlem mindent? Mikor jön már az az idő, amikor képes leszek átlátni ezt az egészet, és nem csak őt gyűlölni teljes szívvel? Volt már valaki ilyen helyzetben? Mikor lesz ez jobb?
2021. máj. 4. 10:40
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
73%

6# ki ilyet megcsinál az nem férfi csak egy farok"


Mitől lenne farok? Mert megszeretett egy másik nőt, és felállt és nem hülyítette tovább a párját?

Vicces.

Ha egy férfi sunnyog, az a baj, akkor gyáva patkány. Ha felvállalja, az a baj, akkor farok.

Gratulálok.


Esetleg arról is tehet, hogy megszeretett egy másik nőt? Netán házasságban kell maradni örökre? Mert köt az eskü? És akkor is ha már semmilyen érzelem nincs benne?


Csőlátás és tipikus női hozzáállás. Mondom ezt nőként.

Mi van akkor ha azzal a nővel éli le az életét? Hmm?

Bezzeg az tetszik nektek, mikor élete végéig benne kínlódik egy kapcsolatban, mert a "becsület" úgy kívánja.


Teszem hozzá halkan, hogy kvra nem tudunk semmit erről a házasságról, csak egy megcsalt nő dühét olvassuk. De hogy ő milyen feleség volt, hogy állt a párjához mik voltak köztük, arról semmit sem tudunk. De az exe csak egy farok lehet, ha már nem szerettte...

2021. máj. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
88%

,,Nem tudom egyesek miért akarnak azzal vigasztalni, hogy tuti a nő is a te sorsodra jut. Ez mivel lenne jobb a kérdezőnek?


Nem kéne úgy nézni a nőre, mint aki bármit is elvett tőled."


Én semmi rosszat nem akarok az új nőnek! És nem is mondtam, hogy tehet bármiről.

Azért írtam, hogy simán erre a sorsra juthat, mert hiába magától ment a drága férj, MEGCSALTA a feleségét és csak akkor lépett le, mikor már bebiztosította az új helyét - és ez gusztustalan. A vér pedig nem válik vízzé. Ha 1x ezt megtette azzal a nővel, aki gyermeket szült neki és családdá váltak, simán megteszi mással is, ha ismét rájön a vadászhatnék.

Akkor lett volna korrekt, ha az új nő ELŐTT elvált volna, ha boldogtalannak érezte magát. De ő nem, ő ki tudja hányszor enyelgett a nővel, mielőtt otthon megmondta volna, hogy drágám, szedem a cuccom.

2021. máj. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
23%

A férjed akarta-e a gyereket?


NEM! Úgy értem, hogy VALÓBAN AKARTA???

2021. máj. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
62%

vér pedig nem válik vízzé. Ha 1x ezt megtette azzal a nővel, aki gyermeket szült neki és családdá váltak, simán megteszi mással is, ha ismét rájön a vadászhatnék."

🙄

2021. máj. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
A férjem annak idején jobban akarta a gyereket, mint én, ő akart mindenáron apává válni, de igazából itt nem is ez a kérdés. A gyereknek ehhez semmi köze, nyilván több szempontból lehet nézni egy házasságot, én a magam részéről tudom, hogy minden tőlem telhetőt megtettem, nem csak anya voltam, hanem nő is, otthont teremtettem, ssem szexuálisan, sem érzelmileg nem hanyagoltam el őt, és magamat sem, a szülés után leadtam a felesleges kilókat, voltak közös programok, minőségi együtt töltött idő, mégis beütött a szerelem. Ha kívülállóként próbálom nézni, akkor persze értem, hiszen szerelmes, boldog, immár egy éve. Csak az én szívem közben tele van fájdalommal és gyűlölettel, ettől akarok megszabadulni, tudom, hogy nem csak a nő a hibás, mégis őt utálom mindennél jobban, látni sem bírom. Ezt kellene feldolgoznom szerintem ahhoz, hogy tovább tudjak lépni... de nagyon nem könnyű :(
2021. máj. 4. 11:48
 16/31 anonim ***** válasza:
42%

Ne mondja nekem senki hogy a másik nő itt nem hibás. Én elvből nem akarnék semmit házas embertől mert van gerincem. Úgyhogy de, nagyon is lehet azt kívánni az ilyeneknek hogy járjon ugyanígy.

A pasi részéről az egyetlen normális dolog az volt hogy felvallalta. De attól még a kérdező teljes joggal érzi magát duhosnek. Ki ne érezné..

2021. máj. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
72%
6os ezt te se gondolod komolyan,itt megcsalás volt és szeretőzés.Amikor már megvan a gyerek beújított egy új kapcsolatot.Élhet más nővel semmi gond,de előtte gondolkozni kéne és nem gyereket vállalni,ha tudom milyen érzelmileg labilis vagyok.Úgy beszélsz mint egy második feleség.Szíved joga, de itt megcsalás volt és ez nem bátorságra vall csak egy farokra.
2021. máj. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Bocs 6os,11nek lett irva az előző
2021. máj. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Az éremnek mindig két oldala van. Próbáld magad a nő helyébe képzelni, belezúgott egy házas krapekbe aki viszonozta ezt, egyértelműen az volt a jobb megoldás mármint a gerincesebb hogy megmondta és elvált tőled. A múltat el kell engedni, és az embereket is akik a múltban voltak, hidd el könnyebb lesz.

Te mit tettél volna a nő helyébe? Vagy esetleg az exed fejével gondolkoztál már? Hogy vajon miért kacsingatott más irányba?

Mindennek oka van. Csak próbálj lejátszani magadban különböző forgatókönyveket, ízleld meg a szitut a többiek szemszögéből és ne csak kívülállóként.

2021. máj. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
56%

#19 vagyok,

ja és a ex-férjed akarta a gyereket, de a legtöbb férfi esetében a gyerek pontot tesz az anya NŐ című szerepére és a szülés után már ‘csak’ anya marad. Szomorú, de sajnos tény.

26/L

2021. máj. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!