Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mikor múlik már el ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor múlik már el ez a gyűlölet? Megcsalt feleségek (én is az voltam), ti hogy léptetek ezen túl?

Figyelt kérdés
Hogy az ex lelépett egy másik nővel, és itthagyott a gyerekkel? Hogy semmi nem számít már neki, csak az új szerelem, és baromira fáj látni, hogy mennyire boldog? Hát velem akkor sosem volt az? Próbálom tartani magam, és nem őt hibáztatni mindenért, a gyerekem miatt is, de a nő... mikor múlik már el az az érzés, hogy elvett tőlem mindent? Mikor jön már az az idő, amikor képes leszek átlátni ezt az egészet, és nem csak őt gyűlölni teljes szívvel? Volt már valaki ilyen helyzetben? Mikor lesz ez jobb?
2021. máj. 4. 10:40
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%

"elvett tőlem mindent"

Lakásból kifizetted?

2021. máj. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

21: a ház az enyém volt, mielőtt összeházasodtunk, így az nem számít közös vagyonnak, az az én külön vagyonom, amit azóta vettünk közösen, abból mindent megfeleztünk/kifizettünk 50-50% arányban


köszönöm a segítő válaszokat

2021. máj. 4. 13:49
 23/31 anonim ***** válasza:
79%
Én is utálnám a nőt, de majd elmúlik. Jogosak az érzéseid!!! Erős vagy!
2021. máj. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén ?kéne egy pszichológus aki rávilágít arra ,hogy feleslegesen italos a másik nőt.O a hibás mert a férjed nem szeretett nem tisztelt? Nem.Ok okozat.Ha másba szerelmes tudott lenni, akkor téged már rég nem szeretett,csak melletted volt.Nezd a jó oldalát ,esélyt kapsz az élettől egy új kapcsolatra ahol szerelmes lesz beled a párod.Miert elned le az életed olyannal aki már csak úgy van veled.Olyan nincs ,hogy annyira jó volt minden ,mert akkor esélye nincs az új nőnek.Ea tényleg kell egy pszichológus ,nem mindenkinek könnyű ezt feldolgozni.Ami fura és gondold végig te csak a nőt gyűlölöd,közben a párod árult el ,a nő nem fogadott neked hűséget .
2021. máj. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Engem több barátnőm is megcsalt már, eszembe sem jutott az érintett férfiakra dühösnek lenni. Minek? Azt beszéled be magadnak, hogy köztetek minden szép és jó volt, csak jött kívülről egy gonosz kígyó és tönkretette? Elárulom, hogy ez totális hülyeség. Nem volt minden szép és jó egyáltalán, sőt valószínűleg a szétesés közelében álltak a dolgok már akkor is, amikor ez a nő felbukkant, csak te olyan vak voltál (és vak vagy még most is), hogy nem vetted észre, hol áll a kapcsolatotok.
2021. máj. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
25. Úgyse érti. Komolyan elhiszik csomóan, hogyha nem jön a harmadik, ők még mindig a tökéletes életüket élnék...
2021. máj. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Igen valójában a kérdeznek erre kell rajonnie, hogy nem volt minden olyan szép és jó. A harmadik félre azért dühös, mert őt szereti a volt párja. Igazából azt nem lehet elvenni ami nem a tiéd. Most hiába altatjuk a kérdezőt, ha túl akár ezen lenni ezt kell elfogadnia. Ami a legrosszabb sokan azért nem is lépnek túl ezeken mert folyamatosan tudni akarják, hogy el a volt párjuk. Kérdező őszintén szoktad nézni őket a közösségi oldalakon? Ha igen az nagy baj. Saját magadat hergeled. Ha túl akarsz ezen lépni, ezeket a dolgokat el kell engedni. Sportolj, menj a barátokkal, ismerkedj. Adj esélyt magadnak. Amíg rajtuk kattogsz esélyed nem lesz a boldogságra, mert visszahuz.
2021. máj. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
19%

Egyaltalan nem jelenti, hogy visszamenolegesen boldogtalan volt. De egy ido utan mult el. Ha nem lenne ez a fekete-feher latasmod, akkor sok hazassag megcsalassal, atmeneti krizissel mentheto volna. Mert van, mikor lemondani lehetetlen a szerelemrol, a lemondas sokkal nagyobb gondolati megcsalasba vezetne amugy. Ezeknek a szerelmeknek a megelese, beteljesedese sokkal gyorsabban felegetne magat, es vezetne vissza a hazassagba, amennyiben a tobbi resze rendben volt.

Nagyon sajnalom. De torvenyszeru, hogy valaki boldogtalan lesz a tortenetben.

2021. máj. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
43%
Megcsalással menthető egy házasság? Ezt sem tudtam...
2021. máj. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
2017-ben költöztem el, nagy szenvedések voltak, azóta már 2 másik párja volt, most a másodiknak anyák napján megköszöntem, hogy olyan szuper pótanyukája a gyerekemnek, amikor nála vannak és küldtem a közös ikergyereküknek ajándékba kis zoknit nadrágokat :) Hidd el, hogy túl leszel rajta. Te értékes és szerethető vagy és neked is jön valaki, aki pont hozzád való, mondjuk ne siesd el :) De a gyerekednek az exeddel kapcsolatban semmi rosszat ne mondj, csak ő fogja rosszul érezni magát, míg náluk van :P
2021. máj. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!