Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Visszafogadnátok ezek után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogadnátok ezek után?

Figyelt kérdés

Próbálok rövid lenni.

Ominózus hetedik évben vagyunk. Van egy közös gyerekünk.

Új kolléganő lett a munkahelyén.

Már az elején furcsa volt, sokat beszélt róla, de csak a humorát dicsérgette. Már ez irritált picit, mert láttam a nőt, tudtam, hogy szingli és éreztem, hogy veszélyes lesz. Kértem normálisan a párom, hanyagoljuk azt a nőt. Ehhez képest instán elkezdte követni.

Nem szeretnék részletekbe menni, jó megérzéseim voltak, nemrég kiderült hogy hónapokig tartó viszonyuk volt.

Páromat a nő buktatta le, nem is akárhogy. Minden, de minden levelezésüket megmutatta. Én csak éltem a sejtésemmel és megkerestem azzal, hogy tudom mi van köztük, nincs mit veszteni alapon.

Így is leesett az állam mikor kiderült, hogy 4 hónapig összejártak és a végén a nő vetett véget mindennek.

Minden levelezést láttam, vagyis inkább úgy mondanám, sokat, amit megmutatott a nő. Történetesen a párom kezdett ki vele, ő írta meg először, hogy mennyire bejön neki.

Letisztázták hogy csak szex lesz, viszont idővel láttam- és mesélte is-hogy a drága férjem minden privát infót megosztott rólam , rólunk. Beszélt rólam, hogy milyen vagyok az ágyban, beszélt arról hogy neveljük a gyereket, beszélt arról is , hogy milyen nehezen találtam újra munkát.

Sőt a konfliktusainkról is.

Felváltva magyarázkodott hogy nem akar válni, közben meg minden intim dolgunkat elmesélte. És ehhez jön, hogy olyan elképesztően gyomorforgató szex levelezés folyt közöttük, amit ha nem olvasok sosem hiszek el, de tényleg soha. Láttam férjem fotóját is...


Miután szembesítettem vele, nekiállt könyörögni, reszketni, hogy csak megbotlás volt, vége, nem is érti magát, nem akar minket elveszíteni.

Igen ám, de én azt is tudom, hogy többször szakítottak egymással és a végén a nő szakított vele, és még így is próbálta vele folytatni.

Konkrétan azt is leírta neki, hogy minden kockázatot megért, és még elválásnál is leírta-mikor végre megértette-hogy mennyire sajnálja és hogy mennyire vonzódik még hozzá.


Volt olyan nap, vissza tudtam keresni, hogy engem köszöntött fel nevem napján és kb. egy időben írta neki, miket tenne vele.

Nem akart véget vetni neki.Mikor ezt is elmondtam, fejemhez vágta hogy én hibám is, mert egyszerűen elhanyagoltam és szexuálisan nem volt kielégülve régóta. Valóban voltak dolgok amiket én nem vállalok be, de ettől függetlenül, gyerek mellett örültem, ha egyáltalán tudunk néha együtt lenni.

Neki hónapokig fontosabb volt egy nőcske, és még most is együtt lennének, ha nem küldi el a nő, és be sem vallotta volna.


De most meg olyan fordulatot vett, hogy szinte már szánom, ahogy teper. Retteg, hogy fogom magam és elköltözöm a gyerekkel.

Ti mit tennétek? Most a család lett neki a fontos...


2021. máj. 10. 16:39
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy. Azért teper, hogy a 2 szék közül egy megmaradjon. Ha a nő egyet füttyentene, ott folytatná,ahol abbahagyta.

Sz.rt se érsz neki. A gyereket valószínűleg szereti, ezért nem akarja a nő után még őt is bukni.

2021. máj. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Jaj el ne kezdd a gyereket meg a sajnálkozást... nehogy benyeld ezt a vergődést. Azonnal csomagolj, hát mekkora undorító féreg ez a pasi? Amikor a szeretőt baxta rojtosra nem volt annyira fontos a gyerek. Most nyilván összefosta a gatyáját, mert mindkét nő veszélyben van, de te is tudod, hogy igazából arra vágyik, hogy te otthon ellásd a gyereket, biztosítsd a családi hátteret, ő meg titokban szeretőzzön. Nem azért lett vége, mert rájött mi mennyit ér, hanem mert a nő megunta és kidobta. Jaj annyira szánalmas ez a férfinek nem nevezhető görcs, komolyan képes lennél még egyáltalán valaha hozzáérni? Majd azokról is beszámol a következő helyes munkatársnőnek, akit gerincrevág míg te sólisztgyurmázol a kicsivel. Ennek annyi, vége, nincs tovább. Ez nem botlás volt, hanem a házasság belerúgása egy feneketlen kútba. A gyerekkel tarthatja a kapcsolatot, erre törvény adta lehetőségei vannak. De a te életedet és önbecsülésedet nem teheti tönkre. Meg ne lássak ilyeneket, hogy te sajnálod meg gondolkozol... már ma pakolj őssze, amíg dühös vagy könnyebb lesz.
2021. máj. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Nem igazán értem miért furcsa, hogy nem vagyok összetörve... Mert nem itt sírok mindenkinek?

Egy szóval nem írtam, hogy nem vagyok rettenetesen csalódott, összetört, és azt sem írtam, hogy én hirtelen nem szeretem már.

De most elképesztő dühöt érzek.


De azt is tudom, lett volna mit megoldani köztünk, még ezt sem állítom, hogy én nem vagyok ebben hibás, hogy idáig jutottunk.

De ettől még megbocsájtani nem fogok.

És vicc az egészben, hogy nyitott lennék megoldásra, ha legalább most őszinte lenne, hogy elmondaná, igen, megfogott ez a nő, igen, bajban vagyunk, igen szenvedek, de szeretnék ismét veletek együtt lenni, és úgy hogy nincs több titok, hazugság. Nem ő úgy érzi , hogy egy hazugságot kiolt egy másikkal.


Nem hinném, hogy egy füttyentésére visszamenne. Szerintem már ezerszer megbánta. Persze tudom, nem a félredugásait, hanem a bebukást.

De látom, hogy most mennyire fél, és persze az agyam tudja, hogy ez inkább szól az összetett dolgainkról meg a gyerekről, főleg a gyerekről.

Most magyarázza, hogy nem unt rá a nő, nem is úgy volt. Sőt, kevés időt szánt rá, mert minket vett előre....mert ez csak szex volt, és ezért lett vége. Hát igen, ezzel mintha bármi változna. Pontosan láttam hogy váltak el. Nem tudom lettek-e érzései, de meg merem kockáztatni, igencsak sajnálta, és tudom, hogy nem lett volna vége, ha rajta múlik.


Ez van. Köszönöm ismét mindenkinek.

2021. máj. 11. 11:33
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

“Sőt, kevés időt szánt rá, mert minket vett előre....”

De kis rendes...🤮

2021. máj. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az egészben még csak nem is a megcsalás ténye ami felháborító,hanem hogy kipofázott olyan dolgokat egy idegen nőnek.És ezért nem kellene soha többé,nem azért mert félrekúrt.Viszont ha a szerető bemártotta ilyen szinten akkor nem lehet egy jó ember.A nő legalább korrekt volt így a végére.
2021. máj. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Hát gondolom lelkiztek 💁‍♀️

Nem tudom, ezen kiakadjak-e jobban, nem hinném, hogy haverjának még sosem beszélt rólam. Gondolom akkor neki is panaszkodott.

2021. máj. 11. 17:56
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem mindegy miket,és egy szeretőnek meg pláne.
2021. máj. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Nem volt annyira mélyenszántó. Inkább csak a közhelyes rizsa arról, hogy neki milyen kevés a szex és hogy milyen nagyon nem tudja kiélni magát.
2021. máj. 11. 18:37
 29/30 anonim ***** válasza:
És miből gondolod ha neki kevés most a szex és nem tudja kiélni magát, hogy ha adsz egy második esélyt akkor majd elég lesz neki hirtelen?
2021. máj. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Láttál arra utaló hozzászólást tőlem, hogy lesz második esély?
2021. máj. 11. 20:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!