Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek? Ti visszafogadnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ti visszafogadnátok?

Figyelt kérdés

3 hónap után szakítottunk a barátommal. Nem tudtam róla, de a legjobb haverjával vezettek egy "listát" azokról a lányokról, akiket ágyba akarnak vinni. Sorrendben haladtak, és amelyik megvolt nekik, azt kihúzták.. Másfél pedig elémállt a haver, hogy véletlenül látta meg, de nem bírja magában tartani : a barátom listáján az utánam következő lány neve ki lett húzva.

Lehet, hogy rossz döntés volt, de nekiestem a barátomnak kb, egyáltalán nem tagadta (pedig a megcsalás és a lebukás közti időszak alatt -1 hét- úgy viselkedett velem mint egy kisangyal, talán túlságosan is kedves, mézesmázos volt), és nem láttam rajta különösebb megbánást, arra fogta, hogy túl hideg vagyok az ágyban, és úgy viselkedek mint egy "jégkirálynő". Oké, azonnal szakítottunk.

Fájt, még mindig fáj, mert szeretem, nem múltak el az érzéseim, tegnap pedig megkeresett az a bizonyos haver, hogy gondoljam át mégegyszer és fogadjam vissza, mert teljesen ki van borulva. Elmesélte, hogy a szakításunk után napokig csak bulizott, csajozott, élvezte hogy szabad, azóta viszont tiszta depressziós, rájött hogy nélkülem semmire se képes, hogy mekkora hiba volt, mert élete szerelme vagyok, blablabla...

Nem hittem neki, amig nem mutatott sms-eket, meg messenger üzeneteket.

Nem tudom mit csináljak....nagyon szeretem, hiányzik, de nem vagyok benne biztos hogy ezt a dolgot le tudom nyelni, vagy később nem bukik ki valami konfliktus esetén.

Ti mit tennétek? Köszi előre is és bocsi a regényért.



2015. aug. 5. 01:14
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*másfél hete
2015. aug. 5. 01:16
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

"nem láttam rajta különösebb megbánást, arra fogta, hogy túl hideg vagyok az ágyban, és úgy viselkedek mint egy "jégkirálynő""


Hát amíg ezt így gondolja, pálya neked ez a fiú? Még ha földön fetrengve sír is. Nem azért dobtad, mert nem akart veled lenni, hanem a fentiek miatt, az pedig nem változott.

2015. aug. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, azon nyomban, még kapna visszafogadási ajándékként egy kis noteszt is az újabb körökhöz.
2015. aug. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ennyire buta nem lehetsz. Neked ezek után még tényleg kérdés, hogy visszafogadd-e?

Ez egy undorító alak. Kezdjük azzal, hogy mi az hogy listát vezet azokról, akit meg akar fektetni?? Mintha valami tárgyról lenne szó, trófeaként kezeli és büszke i szerintem magára, hogy sikerült őt is meg őt is, meg őt is.

De ez, hogy megcsalt és még csak nem is bánta?? A büdös életben többé nem állnék vele szóba.

Szenvedjen csak, bőven rászolgált.

2015. aug. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
egyébként ez a 2 fiú évek óta együtt fundál ki dolgokat a lányok háta mögött, nem volnék benne biztos, hogy valódiak azok a mutatott beszélgetések, meg pláne amit a barátja mond róla neked....
2015. aug. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj már. Ha te lennél "élete szerelme", akkor nem halad tovább a kis listáján. Egyszerűen csak jól esett neki, hogy otthon lested a kívánságait, és a lista további pontjai között örülne, ha lenne egy nő, akit a felszedéssel járó energiabefektetés nélkül használhat. Mindössze három hónapot bírt ki!! Ha visszafogadod, tönkreteszed magad vele, de a te életed..
2015. aug. 5. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ne fogadd vissza
2015. aug. 5. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem adj meg egy eselyt, gondolom fiatalabbak vagytok es meg ilyenkor addig probalkoznak a fiuk meg nem talalnak olyat akit igazan szeretnek es o rajott hogy teged akar. Adj meg kettotoknek eselyt, es ha nem valtozik csak akkor szakits.
2015. aug. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Te is a listán voltál hahooo!

Kihuzott azt annyi.

Nehogy visszafogadd!

Akkor rajtad fognak töhögni.

Én még el is terjeszteném hogy ezek ezt csinálják.

És te még ezek után nem ábrándultál ki belőle?

Elég furák vagytok...

2015. aug. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerencséjük van az ilyen hapsiknak hogy ennyire hódítóak tudnak lenni (ráadásul az aljasságuk után még megfordul a lány fejében hogy vissza kellene fogadni, mert "jajj szegény"), biztosan ők vannak az evolúció csúcsán, én egy lányért tíz éve odaadnám a fél életemet és nem tudok másra nőként gondolni, de el vagyok hajtva...

Lehet hogy olyan lista is van, hogy "szakítottunk és ismét visszafogadott".

Véleményem szerint ne fogadd vissza.

2015. aug. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!