Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek rendben van hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rendben van hogy visszacsal?

Figyelt kérdés

Megcsaltam a páromat kb 2 hónapja, oké elismerem hogy hiba volt és bánom is, bocsánatot is kértem és volt is belőle veszekedés. Ma viszont kaptam egy üzenetet a barátnőmtől benne egy idegen pasival a messengeres beszélgetés és ott beszélik meg hogy ma találkoznak és szexelni fognak! Ez szemétség tőle. Meg szexi képeket is küldözgetett neki meg minden. Legszívesebben odamennék és én akasztanék be egy állast a csávónak de kisatírozta a nevét a beszélgetésből.

Hiába hívom bnőmet nem lehet elérni.

Ez kajak rendben van? Azt megérteném ha kicsit morcos lenne pár hétig, de ez túlzás h így akarja visszaadni.


2021. nov. 5. 14:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nektek felesleges együtt lenni
2021. nov. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Érett felnőttek 2021
2021. nov. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemlitek egymást.
2021. nov. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
96%
Érdekes, hogy ki van akadva a megcsaló fél, ha őt is megcsalják :D
2021. nov. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
97%
Nyilván a kapcsolatnak vége, de szerintem semmi okod nincs a felháborodásra. Nem mondom, hogy érett a csaj, de legalább megtudod milyen érzés a f*sz másik oldalán lenni. Nem sajnállak egy kicsit se :D
2021. nov. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem rendben van.
2021. nov. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

De tök más a kettő. A férfiakba alapból benne van ez a vadász ösztön ő meg csak bosszúból csinálja. Én nem bosszúból csináltam és nem is akartam bántani vele csak kiderült.

Ő meg szándékosan bantani akar ezzel. Ez a különbség. Nőknek amúgy is súlyosabb ez. Egy nőre rá mondják h ribi ilyenkor pasira meg szó sincs rá annyira nem érdekel senkit.

2021. nov. 5. 14:47
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Ohh :D Vadászösztön, meg kettős mérce. Egy főnyeremény lehetsz.
2021. nov. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Miert a faszinak akarsz beverni? Csajod csal meg teged, nem o.
2021. nov. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező, ne hozd ide a szavannák törvényeit. Tanulj meg a 21. század normái szerint élni. A vadászösztön nem azt jelenti, hogy elejted a vadat, hazaviszed és magadévá teszed. A mai kor vadászai az üzletemberek, a gazdag kigyúrt csávók, akik a pénzt vadásszák, hogy aztán a nőkre költsék azt. Ma már ilyen szofisztikáltan élheti ki az ember az osztöneit.

Egyébként ismered az öreg parasztbácsi bölcsességét a megcsalásról? Ha szarba lépek, csak lemosom és megyek tovább. De ha beleszarnak a csizmámba, akkor kihajítom a p-ba.


Komolyra fordítva: hagyjátok egymást békén. Ha megcsal, dobd ki. Ha már ő nem dobott ki téged.

2021. nov. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!