Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem megcsalt, nem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem megcsalt, nem az első alkalom. Mégis vele akarok maradni. Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés

13 éve vagyunk együtt. A kapcsolatunk alatt volt pár félrelépése, van amiről konkrétan tudok, de volt amikor csak úgy éreztem. Azóta már van egy kislányunk, mióta ő megszületett nem tudok félrelépésről. Egészen idáig.

Kb 1,5 éve eléggé semmilyen a kapcsolatunk, és hónapok óta eljárkál itthonról, levette a gyűrűjét és közölte, hogy válni akar.

Sejtettem, hogy nő van a dologban de most má biztosan tudom. El is költözött hozzá. Most jön az, amiért el fognak ítélni de vállalom.

Megfenyegettem, hogy nem láthatja a gyereket és a szüleit is ellene uszítottam. Ennek hatására hazajött hozzánk.

Így sem vagyok boldog nyilván, de azt sem akarom, hogy elhagyjon minket.


2022. ápr. 1. 11:41
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul írtam, nem a gyerek anyjának az apja.
2022. ápr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Zavar, hogy egy másik nő lássa el a gyereket, ezért inkább nőjön fel ekkora feszültségben? Lásson ilyen mintát?
2022. ápr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy balfa$ a férjed, mivel nem tilthatod el a gyereket. Te meg megérdemelted, nem is leszel boldog vele, de te akartad.
2022. ápr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%
Eltilthatja, 99 százalékban a bíróság az anyának ítéli a gyereket és az apa igencsak korlátolt időben láthatja.
2022. ápr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem hogy minden normális szülő megbeszélné, hogy egységesen neveli, nem egymás ellen.
2022. ápr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
87%

Amint a gyereknek lesz elég esze, hogy felfogja, hogy miért ment el apu, akkor dobbant. Persze addig is csajozik majd.

Amúgy ha ilyen fenyegetős nő vagy, nem csodálkozom, hogy félremegy

2022. ápr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Mérgemben mondtam ezt, nagyon rossz volt abban a tudatban lenni, hogy éppen mással van. Úgy érzem a gyerekkel se tudok elég türelmes lenni.

Kikészít ez a helyzet otthon engem is, mindenkit.

A férjem próbált erről velem beszélni, de azt hittem csak egy kaland, egy fellángolás és majd elmúlik.

Mégis meglepett, hogy inkább feladta a nőcskét, ha ideiglenesen is, a gyerek érdekében.

2022. ápr. 1. 15:09
 18/26 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk is ugyanez volt a helyzet, csak én a másik oldalon vagyok, én vagyok a harmadik fél, akihez elköltözött a férj. Nem azért írom, mert büszke lennék rá, csak a tapasztalataimat írom le.

Amikor mi megismerkedtünk, az ő házasságuk már csak alibi házasság volt, szex több mint egy éve nem volt, semmi gyengédség, semmi intim dolog, lakótársként funkcionáltak, ezt az exfeleség is beismerte. Velem pár hónap után már tudta, hogy ezt akarja, velem akar lenni, és új életet szeretne kezdeni, de amikor ezt otthon közölte, érthető okokból borzasztó nagy vita keveredett - pedig az exfeleség jorábban maga mondta a páromnak, hogy ha "ennyire kell a szex keress magadnak szeretőt". Lényeg a lényeg, a közös lányukat ellenünk hangolta, hosszú hónapokig, a lány szinte megutálta az apját, mert az anyja telebeszélte a fejét. Az oké, hogy engem elhordott mindennek, ezt megértem, de az apja ellen nem kellett volna beszélnie. Végül majdnem egy év telt el az összeköltözésünk óta, amikor a lány először volt hajlandó találkozni velem, és rájött, hogy nem is vagyok olyan borzasztó, mint amilyennek az anyja leír. Azóta már nagyon sok időt töltöttünk együtt, de az anyja tovább folytatta az áskálódást, egyre csak a panaszkodás ment, meg az ellenünk hangolás, közben a gyerek látta és felismerte, hogy velünk jól érzi magát, nem vagyunk rosszak, nem akarunk neki ártani, végül odáig fajult a dolog, hogy egyre többet veszekedett az anyjával, egyre több időt akart velünk tölteni, és közölte az anyjával, hogy inkább hozzánk költözne. Na akkor aztán borult minden, akkor már a gyerek is hülye volt, őt is elmondta mindennek, de ezzel ismét csak felénk lökte, és hozzánk költözött. Azóta is együtt élünk hármasban, a gyerek szerencsére kiegyensúlyozott, boldog, próbáljuk noszogatni, hogy gyakrabban tartsa a kapcsolatot az anyjával, de mindig szájhúzva megy hozzá, mert még mindig - 4 év után is - folyamatosan minket ócsárol.


Kérdező, ne ess ebbe a hibába, hogy zsarolod a férjed, és ellene uszítasz mindenkit, mert vissza fog ütni. Tudom, hogy pocsék érzés ez az egész, de ne a gyerek igya meg a levét.

2022. ápr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
24%
Nem rossz apa, de túlzás lenne azt mondani, hogy jó. Valahol az ember és a féreg között, nem az ember és az angyal között.
2022. ápr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
53%
Oké, de nem mindegy hogy az apaként, vagy a férjként vagy emberként nézed. Lehet valaki borzasztó szörnyű ember, de közben jó apa is.
2022. ápr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!