Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem megcsalt, nem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem megcsalt, nem az első alkalom. Mégis vele akarok maradni. Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés

13 éve vagyunk együtt. A kapcsolatunk alatt volt pár félrelépése, van amiről konkrétan tudok, de volt amikor csak úgy éreztem. Azóta már van egy kislányunk, mióta ő megszületett nem tudok félrelépésről. Egészen idáig.

Kb 1,5 éve eléggé semmilyen a kapcsolatunk, és hónapok óta eljárkál itthonról, levette a gyűrűjét és közölte, hogy válni akar.

Sejtettem, hogy nő van a dologban de most má biztosan tudom. El is költözött hozzá. Most jön az, amiért el fognak ítélni de vállalom.

Megfenyegettem, hogy nem láthatja a gyereket és a szüleit is ellene uszítottam. Ennek hatására hazajött hozzánk.

Így sem vagyok boldog nyilván, de azt sem akarom, hogy elhagyjon minket.


2022. ápr. 1. 11:41
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
76%

Már rég le kellett volna lépnie a férjednek. Nem csak feleségnek vagy sz.r, hanem anyának is. Remélem, a gyereked szembeköp, ha felnő. Tudtad, hogy félre fog lépni melletted, mégis gyereket vállaltál vele. Mire számítottál?

Igen, a férjednek nem félrelépni kellett volna, hanem tisztességesen elválni, de te se vagy áldozat. Egyedül a gyerek az, 2 hülye szülővel.

2022. ápr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
És mi a terved? Kifele jatszani a boldog csaladot? Anyadéknak, anyóséknak? Barátoknak? Közben dugjon, akit akar? Vagy hogy lenne ez szerinted?
2022. ápr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért erzed ezt, mert neked fontosabb a kifele mutatott boldog család kép, mint a saját vagy a gyereked boldogsaga.
2022. ápr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
75%
Persze, hogy nem vagytok boldogok, hiába vissza ment...mert nem ezt akarja. Nem veled akar élni, hanem egy másik nővel. Nem téged szeret, hanem azt a másik nőt. Az egy dolog, hogy megcsal, sokan megteszik, de többnyire a családot nem hagyják el. Valószínűleg a férjed nagyon beleszerethetett ebbe a nőbe. Így te sem leszel boldog mellette soha, mivel tudod hogy nem rád vágyik. Ennek a kapcsolatnak szerintem már annyi. Tudom, hogy nehéz és fáj, részben én is átéltem. Azt is teljesen megértem, hogy a hátadon is feláll a szőr attól hogy a gyermeked más nővel legyen. Én is így éreznek, egyenesen hányingerem lenne ettől. Nyilván el nem tilthatod az apjától, ezért ha másik nőt választott valószínűleg ezt is el kell majd fogadnod. De azzal, hogy zsarolod semmit nem érsz el. Attól nem fog újra beléd szeretni. Én azt tanácsolom, hogy engedd el. Idővel jobb lesz, sok sok idővel. Ilyenert amúgy sem kár, aki megcsalt többször is.
2022. ápr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
30%
Ennek nem lesz jó vége…Keress magadnak valakit,bízd csak rá a gyereket nyugodtan,aztán úgy teljesen másképp fest majd a dolog.Mondd neki hogy te mész randizni,úgy ahogy ő is eddig.Majd figyeld a reakciót😅
2022. ápr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,egy kérdés:

Szerinted a gyereknek mi lenne jó?

Félrelépett többször is.

Egyértelmű már nem akar veled lenni.El kell fogadni,nem dedós kislány szintjén ilyennel zsarolni.

Visszament és? Egyértelmű kényszerből.

El kell engedned,és nem magadra gondolni,hanem a gyerekre,hogy attól,hogy apa elköltözik,még ugyanúgy számíthasson mindkettőtökre.

2022. ápr. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!