Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csaltak már meg úgy hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltak már meg úgy hogy a másik fél nagyon mondta hogy mennyire undorító dolog a megcsalás, majd megtette?

Figyelt kérdés

Mi volt a sztori aki volt már így?

Őszintén szólva én már gyanakszom, ha valaki ezt nagyon mondja. Mi az oka? Fájdalom, hogy őt már megcsalták és céloz hogy ezt vele ne tegyék meg, vagy valami van mögötte, csinál valamit és azért?


2022. jún. 29. 07:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt férjem. Ezért csak volt.

A férjezett kolléganőm elég nyíltan nyomult egy pasira. Az exem mondta a legnagyobb hangon, hogy ez milyen undorító, hogy lehet ilyen nyomulós egy nő, így-úgy a megcsalás, komolyan mint egy álszent nyugdíjas mami. Aztán lebukott, hogy egy éve kavar a munkahelyén valakivel. De ő nem tehet róla, nem tud örökké nemet mondani, meg a szerelemnek nem lehet parancsolni.

Szerintem valószínűleg csak önigazolást keresett, hogy ő "nem olyan", csak addig nyomult rá a csaj, amíg elcsábult. Természetesen ő soha, semmiben nem hibás, mindig más az oka mindennek. Ilyen is volt, nem a válás után jött ez elő, de "természetesen" azóta mindenért én vagyok a hibás, a kánikuláért is.

2022. jún. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Exem mondogatta, hogy nem bocsájtaná meg.

Aztán ő csalt meg engem. Persze magyarázkodott, mintha ez nem lett volna akkora bűn.

Én sem bocsájtottam meg és azóta senkiben sem bízok. N

2022. jún. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a volt barátnőm volt ilyen.

Szidta a férfiakat akiről tudta, hogy megcsalja a barátnőjét.

Aztán pár hónap után ő csalt meg engem.

2022. jún. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Persze, még az első fiúm.

Nagyon mondta, hogy ez undorító, elítélendő, de ami igazán szembetűnő volt, hogy azt mondogatta, ő nagyon fél attól, hogy én megcsalom ( ekkor már félrelépett).

Szerintem ez az igazi intő jel.

A többit nem tudom, bűntudatból mondta-e, de annyira nem is érdekelt, már nagyon kihúnyó kapcsolat volt ez.

2022. jún. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam annyiban volt más az eset, hogy nem konkrétan a megcsalásról, mint jelenségről mondogatta a véleményét, de exemet megcsalták, előadta, hogy ez mekkora trauma volt neki, aztán úgy gondoltam, hogy ha tudja, hogy milyen ebben a helyzetben lenni, akkor ő aztán tuti nem tenné meg mással. Utána persze kiderült, hogy fűvel-fával...
2022. jún. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

ja első exem , volt hogy órákat beszéltünk erről hogy mennyire undorító ez, 3 év után megcsalt , még 2 évig együtt voltunk , szakítás után derült mi volt két éve.


Erre meg , amikor pár hónappal később összejöttem a legjobb barátnőjével teljesen ki volt bukva , hogy mennyire undorítóan viselkedek.

2022. jún. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az Én exem, csak pár szóban konstatálta, hogy gáz nagyon az összes pasi. Mindíg röhögött jókat azokon a haverokon akikről tudtuk, hogy épp ezt csinálják. Nem beszéltünk kettőnkről soha, csak egy-egy alkalommal kérdeztem, mivel épp elkaptam tőle valamit amit ugye csak nemi úton lehet. Szemrebbenés nélkül mondta, hogy dehát, hogy? Gumi nelkül sose lenne mással. Olyan parát vert belém, hogy nem kérdezek, csak néha. Félek a választól amit kapnék, hisz úgyis tagadna ha mást érzek ezzel kapcsolatban. Már nincs a barom mellettem. Az újjal meg..a leszaró, aggodó stílt vettem fel inkább. Mindenkinek így a jobb.
2022. dec. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!