Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy lehet valakinek ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valakinek ekkora bőr a képén? Elhagyta a családját, most mégis visszakívánkozna?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm a szóban forgó személy.


21 évig élt házasságban, 2 gyermeket szült. Aztán bekerült a képbe egy férfi, akibe fülig beleszeretett, és mindent felrúgott érte. Az emberek túlnyomó többsége igyekezett lebeszélni, de nem hallgatott senkire. Az előző férje szerette volna megjavítani azt, ami elromlott. Egy idő után, azonban közölte vele, hogy kiléphet, ha akar, de visszaút nem lesz. 11 hónapnyi ismeretség után az új férfival házasságot kötött a barátnőm.


Az utóbbi időben azonban panaszkodik, hogy mégsem jött be a számítása. Úgy érzi, két szék közül a pad alá esett. Közte és a párja között szellemileg nagy a szakadék, intellektuálisan nem társai egymásnak. Ezen kívül rühelli a férfi volt élettársát és a fiát is. Elkezdte rágni a fülemet, hogy puhatolózzam a volt férjénél, visszafogadná-e. Az alábbiakkal érvelt:


1. Talán semmi sem történik véletlenül, mert a második házasság kudarcot vallott, és az exférj egyedül él a válás óta,

2. A gyerekeket megviselte a válás, és az lenne az érdekük, hogy ismét egyesüljön a család. Majd hozzáfűzte, hogy bármilyen nő is sodródik az exférj életébe, előbb-utóbb úgy is baj fog származni abból, hogy a férfi költ a gyermekeire, gondjukat viseli, és egy nő sem fogja sajátjaként szeretni őket.


Kissé megorrolt rám, mert közöltem vele, hogy én ugyan nem fogok az életükbe avatkozni, hiszen ez nem az én tisztem, továbbá egye meg, amit főzött, mert anno magának kereste a bajt; és ne alkalmazzon kettős mércét, mert ha ő nem egyedül tengeti a napjait, az exférjnek miért kéne búslakodnia? Társas lények vagyunk, érthető, hogy az exférj sem szeretne teljesen magára maradni. Azt pedig valószínűleg nem hagyná, hogy valaki más bántsa a gyermekeit. Volt korábban egy kapcsolata, de amikor megneszelte, hogy a 3 gyermekes mostohaanya ki akarja fúrni a gyerekeket, kitette a hölgy szűrét.


Nyilvánvaló, hogy nem egy mozaikcsalád az ideális felállás, de ha egy házasság megromlott, nem látom értelmét az újrakezdésnek, mert egy-egy vita alkalmával ismét egymás fejéhez vágnák a sérelmeiket.


Barátnőm a kisebbik gyermeke révén tud 1-2 nőről, akik tetszettek az exférjének, szinte mindegyiküket leszólta. Mai napig nem értem a viselkedését, amikor irigynek neveztem, és figyelmeztettem, hogy eszébe ne jusson szart kavarni, megsértődött. 4, 5 éve elváltak, úgymond semmi köze ahhoz, kivel melegszik össze a volt férje. Jobban tenné, ha a saját dolgával törődne.


Ti hogyan vélekedtek?



2022. júl. 1. 14:26
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Nem ócsárolni akartam, csak egyáltalán nem értek egyet a viselkedésével, és érdekelt, mások hogyan látják a helyzetet.
2022. júl. 1. 16:04
 12/38 anonim ***** válasza:
93%
Vannak ilyen sztorik, a mi rokonságunkban is volt hasonló, itt a kedves férj lépett le egy fiatal tyúkkal miután a feleségének mellrák miatt eltávolították az egyik mellét. Váláskor a férj gavallér módon mindenről lemondott, a lakás, a gyerekek maradtak az asszonynál. A nagy szerelem tartott 2 évig aztán az új csaj kirakta a volt férj szűrét akinek így nem volt hova mennie így a vótasszonyánál könyörgött térdenállva hogy fogadja vissza mert nem futja neki albérletre sem. Sikerült visszakönyörögnie magát meg gyorsan el is vette újra feleségül hogy meg ne gondolja magát az asszonyság. Azóta áll a bál, a kedves férj sír a fiatal csaj után, a feleség ezt meg a korábbi sérelmeket sem tudja megemészteni, inni kezdett. Marják egymást minden nap, borzasztó az egész.
2022. júl. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!


Uh, akkor a kedves férj is megjárta, igaz, magának kereste a bajt. Nem tudom, a feleség hogyan fogadhatta vissza.. Mindegy.. Ezek szerint tényleg nem volt értelme újrakezdeni..

2022. júl. 1. 16:17
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Most gondold el hogy a feleségnek hogy esik amikor a férj is bepiál és ott kesereg mondjuk a telefonba a haveroknak hogy a kiscsajjal milyen jó volt szexelni meg hogy ő így már soha nem fog egy jó kefélni az életbe se és mindezt az asszony füle hallatára. Aztán meg kezdődik a műsor hogy "akkor menjél a f@$z$zopó k.rvádhoz te rohadt szemét, stb. stb.
2022. júl. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
88%
Na most melyik vagy, az ex férj vagy az ex feleség? Csak őszintén
2022. júl. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Egyik sem, hanem a hölgy barátnője, már jó ideje.
2022. júl. 1. 16:39
 17/38 anonim ***** válasza:
58%
Akkor meg mit foglalkozol az ő magánéletével? Érintett vagy benne?
2022. júl. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Nem, csak olykor az agyamra megy, össze-vissza beszél, és olykor a mondandójából irigységet hallok ki.
2022. júl. 1. 16:49
 19/38 anonim ***** válasza:
46%
Én a tiedből meg rosszindulatot.
2022. júl. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
49%
Te nem barátnő vagy, hanem mint az amcsi filmekben, tetteted, hogy a barátnője vagy, egyébként meg savazod. Igen, nem szép a sztori, de mi közöd hozzá? Megmondtad, hogy nem avatkozol be, mert nem a te dolgod, erre fel mégiscsak kiteregeted a gyakori népének, hogy mindenki szidja, mint a bokrot, és te legyél az erkölcsi győztes.
2022. júl. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!