Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy lehet valakinek ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valakinek ekkora bőr a képén? Elhagyta a családját, most mégis visszakívánkozna?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm a szóban forgó személy.


21 évig élt házasságban, 2 gyermeket szült. Aztán bekerült a képbe egy férfi, akibe fülig beleszeretett, és mindent felrúgott érte. Az emberek túlnyomó többsége igyekezett lebeszélni, de nem hallgatott senkire. Az előző férje szerette volna megjavítani azt, ami elromlott. Egy idő után, azonban közölte vele, hogy kiléphet, ha akar, de visszaút nem lesz. 11 hónapnyi ismeretség után az új férfival házasságot kötött a barátnőm.


Az utóbbi időben azonban panaszkodik, hogy mégsem jött be a számítása. Úgy érzi, két szék közül a pad alá esett. Közte és a párja között szellemileg nagy a szakadék, intellektuálisan nem társai egymásnak. Ezen kívül rühelli a férfi volt élettársát és a fiát is. Elkezdte rágni a fülemet, hogy puhatolózzam a volt férjénél, visszafogadná-e. Az alábbiakkal érvelt:


1. Talán semmi sem történik véletlenül, mert a második házasság kudarcot vallott, és az exférj egyedül él a válás óta,

2. A gyerekeket megviselte a válás, és az lenne az érdekük, hogy ismét egyesüljön a család. Majd hozzáfűzte, hogy bármilyen nő is sodródik az exférj életébe, előbb-utóbb úgy is baj fog származni abból, hogy a férfi költ a gyermekeire, gondjukat viseli, és egy nő sem fogja sajátjaként szeretni őket.


Kissé megorrolt rám, mert közöltem vele, hogy én ugyan nem fogok az életükbe avatkozni, hiszen ez nem az én tisztem, továbbá egye meg, amit főzött, mert anno magának kereste a bajt; és ne alkalmazzon kettős mércét, mert ha ő nem egyedül tengeti a napjait, az exférjnek miért kéne búslakodnia? Társas lények vagyunk, érthető, hogy az exférj sem szeretne teljesen magára maradni. Azt pedig valószínűleg nem hagyná, hogy valaki más bántsa a gyermekeit. Volt korábban egy kapcsolata, de amikor megneszelte, hogy a 3 gyermekes mostohaanya ki akarja fúrni a gyerekeket, kitette a hölgy szűrét.


Nyilvánvaló, hogy nem egy mozaikcsalád az ideális felállás, de ha egy házasság megromlott, nem látom értelmét az újrakezdésnek, mert egy-egy vita alkalmával ismét egymás fejéhez vágnák a sérelmeiket.


Barátnőm a kisebbik gyermeke révén tud 1-2 nőről, akik tetszettek az exférjének, szinte mindegyiküket leszólta. Mai napig nem értem a viselkedését, amikor irigynek neveztem, és figyelmeztettem, hogy eszébe ne jusson szart kavarni, megsértődött. 4, 5 éve elváltak, úgymond semmi köze ahhoz, kivel melegszik össze a volt férje. Jobban tenné, ha a saját dolgával törődne.


Ti hogyan vélekedtek?



2022. júl. 1. 14:26
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
A barátnőm egyébként nagyon furcsán viselkedik, az exférj barátnőjét anno utálta, mindenféle kurvának lehordta, most, szakítás után azonban beszélnek egymással, sőt, like-olják egymás képeit a közösségi oldalakon. (Az exférj a válás után 1 évvel lett szerelmes, addig nem volt párja).
2022. júl. 1. 14:38
 2/38 A kérdező kommentje:
Kirakatéletet él, a kívülállóknak dicsekszik, hogy ilyen boldog, szerelmes még sosem volt, miközben mi, hozzá közelebb állók (rokonok, barátok) jól tudjuk, mi a helyzet.
2022. júl. 1. 14:40
 3/38 A kérdező kommentje:
A vicc az, hogy egyszer az egekig magasztalja a párjat, máskor pedig szidja, mint a bokrot. Én rápirítottam, hogy nem kéne ilyen kétkulacsos módon viselkednie, mert a nem érzi jól magát a házasságban, váljon el, ha viszont jó ember a párja, akkor ne szapulja a háta mögött. Erre azzal védekezett, hogy nagyon sokszor kétli azt, hogy együtt maradnak-e, de ha jobban belegondol, nem tud semmi olyat felhozni, ami a férje ellen szólna, hiszen a pasi nem iszik, nem lép félre, nem bántalmazza, a fizetését hazaadja. :D
2022. júl. 1. 14:45
 4/38 A kérdező kommentje:

*párját


*ha nem érzi jól magát

2022. júl. 1. 14:45
 5/38 anonim ***** válasza:
93%

Egy önző, egoista, agyatlan tyúk.

A volt férje meg meg is érdemli, ha valaha vissza fogadja.

2022. júl. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Eszében sincs visszafogadni. Jól ismerem mindkét embert, a volt férj kellően önérzetes, büszke ember (a szó jó értelmében).


Köszönöm, hogy leírtad a véleményed!

2022. júl. 1. 14:50
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Hát egy agyhalott f@sz a barátnőd

... Nem is értem egy ilyen embernek hogy lehetnek egyáltalán barátnői, vagy milyen emberek azok, akik egy ilyennel tudnak azonosulni...

2022. júl. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Minek kell ellenség, amikor van barát is :D
2022. júl. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Én is nagyot csalódtam benne. Nem akarunk neki rosszat, csak nem hallgat, hallgatott senkire.


Az biztos. :D


Köszönöm a válaszokat!

2022. júl. 1. 15:35
 10/38 anonim ***** válasza:
76%

És most idejöttél, hogy kollektíven szidjuk és hízzon a májad?

Te sem sokkal vagy különb.

2022. júl. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!