Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy lehet feldolgozni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni, hogy a gyereked apja megcsalt egy nálad jóval rondább nővel?

Figyelt kérdés

Olyan igazi bottal sem piszkálná meg senki kategóriással.

Mindezt azért, mert nem élte ki magát, nem d#gott meg sok-sok nőt és hogy eggyel több legyen a szám, mert minél több, annál nagyobb dicsőség.

Társkeresőzött is, ott is egy bottal nem piszkálnád meg kategória nővel le volt beszélve a szex, mert ugye azok könnyen adják magukat.

Hogy lehet ezt feldolgozni? Ha szépek lettek volna, akkor azt mondom, hogy oké, de ezek...

A legszebb az egészben, hogy ő akarta a gyereket, mert neki gyerek KELL, akit természetesen már egyedül nevelek...



2022. júl. 29. 20:39
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

És mielőtt azzal jöttök.

Én midnent megadtam neki minden téren. Az utóbbi időben nekem kellett könyörögni, hogy legyen szex, mert ő mindig fáradt volt vagy nem volt hozzá kedve. A kis barátnőinek meg olyanokat írogatott, hogy én nem szerettem vele szexelni.

2022. júl. 29. 20:40
 2/31 anonim ***** válasza:
39%
Megcsalnám egy jóval szebb hapsival. Na persze gyerekem nincs, csak a hülyèk szülnek. És most jöhet a lepontozás :)
2022. júl. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
7%
Kevés volt neki egy nő. Monigámiát sok pasi nem bírja.
2022. júl. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Na és!

Mint leírtad az egész nem arról szólt, hogy jobbat talált, hanem, hogy dughasson bárkivel.

Inkább azon gondolkozz el, hogy minek voltál ilyen naív, és vállaltál gyereket arra, hogy ő nem akart gumit húzni, mert ha ilyen, akkor nyilván ez látszott korábban is.

2022. júl. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Akkor minek akart családosat játszani?
2022. júl. 29. 20:48
 6/31 anonim ***** válasza:
92%

Azt hitte akkor, hogy azt akarja. De mégse.

Tudod hány nőt hagynak el már terhesen?

2022. júl. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Nem, nem volt ilyen. Azt hittem, hogy szeret és úgy is viselkedett. Minden nap mondta, hogy mennyire szeret, értünk csinál mindent stb. Már rájöttem, hogy manipuláció volt az egész.
2022. júl. 29. 20:50
 8/31 A kérdező kommentje:
Azt hitte, aztán mégse? Hát marha jó. Csak ő éli tovább a kis életét, mintha mi sem történt volna.
2022. júl. 29. 20:52
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Engem is megcsalt az exem mikor terhes voltam. 🥱 akkor morgolodtam egy sort , kiadtam magamból a fájdalmamat. És új fejezetet nyitottam. Én gazdagabb lettem egy csodás kislánnyal. Ő meg akkor egy kobor puncival. Én azóta boldog kapcsolatban élek, ő meg azóta is anyucival, magányosan.
2022. júl. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Ez igaz, nekem is lett egy csoda fiam, akit imádok.
2022. júl. 29. 20:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!