Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy lehet feldolgozni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni, hogy a gyereked apja megcsalt egy nálad jóval rondább nővel?

Figyelt kérdés

Olyan igazi bottal sem piszkálná meg senki kategóriással.

Mindezt azért, mert nem élte ki magát, nem d#gott meg sok-sok nőt és hogy eggyel több legyen a szám, mert minél több, annál nagyobb dicsőség.

Társkeresőzött is, ott is egy bottal nem piszkálnád meg kategória nővel le volt beszélve a szex, mert ugye azok könnyen adják magukat.

Hogy lehet ezt feldolgozni? Ha szépek lettek volna, akkor azt mondom, hogy oké, de ezek...

A legszebb az egészben, hogy ő akarta a gyereket, mert neki gyerek KELL, akit természetesen már egyedül nevelek...



2022. júl. 29. 20:39
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
37%
#18 De keféltek, úgy lett a gyerek is, tudod...
2022. júl. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
65%
Nem értem miért a kérdezőt kell hibáztatni.
2022. júl. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
28%
Senki sem hibáztatta a kérdezőt, csupán egy opció az is, hogy a ronda szerető extrákat nyújtott az ágyban.
2022. júl. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
18%
A kérdező egy bot az ágyban, nála egy rondaság is jó ha többet nyújt szexuálisan.
2022. júl. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt most nem az a lényeg h a nő h nézett ki. Nekem itt egy lenne a lényeg h a párom megcsalt, megalázott. A párod kielégítette nála a szexuális vágyait.....ha csinos lett volna a nő akkor jobban elnézned h megcsaltak? Ugyan már! A lényegen ez nem változtat!!!
2022. aug. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
71%

Mert ha egy szép csinos nővel csal meg akkor azt fel tudnád dolgozni?

Ha egy párnak jó a kapcsolata akkor egy harmadik nem jöhet szóba, úgyhogy valami nem működött köztetek...

2022. aug. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Oh hidd el a külső ebben semmit nem számít.


Tini koromban én is megcsaltam az egész helyes pasimat egy dagadt rondával. Mert a barátommal már nagyon a végét jártuk, de én féltem egyedül maradni, majd jött ez a dagi és közel kerültünk egymáshoz (lelkileg), majd lett belőle csók is, aztán elgondolkoztam és szakítottam a barátommal, majd összejöttem vele. Láttam az ég és föld különbséget a külsejükben, de érzelmileg sokkal többet kaptam a másiktól.


Évekkel később, már a húszas éveimben engem csaltak meg. Nem mondom, hogy szebb a nő, vagy rondább, ez szubjektív, de az a nő az exe volt, akivel azért lett vége, mert fél évig szeretőt tartott, lebukott, majd összejött a szeretővel. Én meg megadtam mindent a srácnak, ő neki mégis sokkal jobb volt az, aki így átverte és megalázta, ő kellett inkább neki. Engem ez zavart, hogy tudom, hogy milyen rossz ember a másik, de még így is jobb nálam. De rájöttem, hogy nem jobb, csak ő ezt a fajta szeretetet ismeri, a szülei is csalták egymást, úgyhogy neki ez a kényelmesebb.


Tök mindegy, miért csalt meg, lehet, hogy a másiktól többet kapott, mint tőled, de ez nem azt jelenti, hogy te vagy a rossz :) Egyszerűen csak neki másra volt szüksége. A külsőt ebben az esetben tényleg ne nézd :)

2022. aug. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
A szép nőt igen, könnyebben feldolgoznám, mert azt megérteném, hogy szebb nálam, vagy nagyobb a cicije, jobb a teste, de ez a nő...
2022. aug. 6. 17:26
 29/31 anonim ***** válasza:
Kihívni egy kick-boxmeccsre?
2022. aug. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én megértelek, nehezebb feldolgozni, hogy egy nálad csúnyább, butább stb. nőért hagyott ott. Nem kell magyarázkodnod. A feldolgozás gondolom úgy megy, mint a többi megcsalásnál.

2022. aug. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!