Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi az oka, amiért megcsaltátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, amiért megcsaltátok a párotokat?

Figyelt kérdés
Nem szerettétek eléggé, vagy nem tudtatok kilépni a kapcsolatból vagy miért?

2022. okt. 27. 21:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Azért, mert már nem éreztem magam jól vele több okból kifolyólag, ezzel párhuzamosan jött egy férfi, aki viszont megmozgatott.
2022. okt. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem akartam megbántani meg a megszokás miatt.
2022. okt. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
2, mivel nem akartad megbántani?
2022. okt. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Gondolom azzal, hogy otthagyja.
2022. okt. 27. 22:21
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Pedig fele annyira nem bántó ha ott hagyja, minthogy kiderül h megcsalja. A másik a gerinctelenség...
2022. okt. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Megromlott a kapcsolat. Havonta 2 szer szexeltünk az is ilyen kényszernek tünt a részéről.én akartam de ő nem. Meg ez miatt sokat veszekedtünk. Megcsaltam utánna elmondtam neki. És még neki ált feljebb. Már 4 hónapja nem vagyunk együtt. Bánom hogy nem elöbb lett vége
2022. okt. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Párom sose. Kamaszként volt, hogy rettenetesen beteg és depressziós voltam. Hivatalosan így is megmondtam neki, hogy nekem ez így kín, és nem jó, majd ha működik, akkor folytathatjuk hivatalosan, de addig se legyen hiú remény. Na ekkor volt, hogy nyitott voltam valamennyire.


Valamint már huszas éveim elején, mikor a gyermekem anyja szanaszét zsarolt. Már zsarolás kellett, hogy "össze jöjjek vele". Na ekkor volt, hogy mindenki tudta a szitut. Még az anyja is tudta, hogy csak a gyerekért viselem el. Nos ekkor volt egy szerelmem. Másfél éves kapcsolat volt. Ez se megcsalás, főleg nem párral.

Nekem egy párom volt eddig, a kamasz szerelmem, csak ott túl gyerekek és betegek voltunk még.

Voltak kapcsolataim, de nem páros társ alapanyagok.


Amúgy végtelenül hűséges vagyok.

2022. okt. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Drogozott, társkeresőkön csajozott,nem foglalkozott eleget velem csak a függősége létezett, szóban bántott, megcsaltam, de kiderült h ő is😃fél éve vége, de nem bántam meg.
2022. nov. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Ok: gyengeség. Gyenge embereknek a megcsalás a legkönnyebb, ezzel szónyeg alá söprik a problémát, mert megoldani képtelenek
2022. nov. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
15%
Egyszerű pszichológia. Ezek az emberek gyerekkorukban a szülők vagy gyermektársaik közt volt probléma, de nem megoldásra tanították őket, inkább vagy megverték érte vagy szóban lehordták. S ez menekülést, teljesítmény csökkenést hozott ki belőlük. Tudat alatt így jön ki felnőtt korra. Ha nem vetkőzik le, örökké gyerekek maradnak
2022. nov. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!