Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen indokkal léptek le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen indokkal léptek le otthonról a szeretőtökhöz este?

Figyelt kérdés
2022. nov. 4. 06:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Szerinted erre neked itt fog bárki válaszolni? Hát rögtön verbális lincselést kapna!
2022. nov. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Vicces, mert tulajdonképpen nem is érdekli hova megyek. Mondok neki valamit aztán jó van az úgy.
2022. nov. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Hans Pötterman ***** válasza:
83%
Azt mondom hogy betörni megyek,azzal nincs semmi baja.
2022. nov. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem tudja hogy hova megyek, nem is érdeklődik. Örül neki hogy nem kell szexelnie, neki az életben annál nagyobb tragédia nincs is!
2022. nov. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lemegyek tejert
2022. nov. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Elintézni valók munka ügyben.
2022. nov. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

6-os lepontozását nem értem.


Példák:

- Több műszakos munkarendben (portás, biztonsági őr, rendőr) cserélt valakivel, behívják pl.


-Éjszakában dolgozik: pultos, étterem tulaj stb.


- Seftel valamit és csak akkor alkalmas a társának.


Ilyenek...

2022. nov. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#4-es és mennyi nő van így ezzel (főleg szülés után).


Én nem tudom mit mondanék. Nem vagyok eljárós. Csak munkába járok. Így komoly indok kellene, ha csalnám. Aztán lehet ő is csak legyintene...

2022. nov. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a megcsalás két részre bontható: ha a nő kedves, gyengéd, odaadó, körbeugrálja a férfit, akkor gusztustalan ha a férfi eljár otthonról. Ha a nő rideg és hideg, egyáltalán semmit nem tesz meg a férfinek a férfiért, vagyis a férjéért, akkor a félrejárás több mint elfogadott!


Nálunk az utóbbi van, én már nem csinálok magamból bohócot hogy körbetáncoljam minden téren, aztán sosem elég és sosem jó neki semmi. Pl. főz, de csak magának és a gyereknek. Jaaa, hogy te is itt vagy, majd te csinálsz magadnak valamit. Ezzel el is mondtam mennyire oddadó és figyelmes. Szex? Na az kizárva, ő nem fog szexelni. Ezt így kijelentette, mert neki az x-faktor meg a dancing with the stars sokkal fontosabb mint én, utána meg már álmos. Hétköznap meg részéről kizárt, ő másnap dolgozni megy. Mintha én nem. Vasárnap ugyancsak nem jó, mert hétfőn munka. Pénteken meg takarít, meg különben is, neki is legyen már szabad ideje. Én meg menjek bevásárolni, főzzek, dolgozzak, fúrja, faragjak, intézkedjek, házimunkák, gyerek stb.


Én pl. semmi lelkiismeret furdalást nem érzek, ha lepattanok otthonról 2 órára. Őt meg egyáltalán nem érdekli. Annyira sem, hogy csak egy picit is érdeklődjön. Nekem jó így, neki is.

2022. nov. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Fáj a fejem, megyek kiszellőztetem.

Alkatrészt cseréltem a járgányban, kipróbálom, jó-e.

A haveromnak kis segítségre van szüksége.

2022. nov. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!