Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Keptelen vagyok feldolgozni,ho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keptelen vagyok feldolgozni,hogy megcsalt, aztan ugy elhagyott,mintha ez lett volna a legkonnyebb dolog az eleteben?

Figyelt kérdés

Akit csaltak mar meg: nektek hogyan sikerult ezen tul lennetek?


Annyira egy semminek erzem magam, teljesen magam alatt vagyok es nem tudom miert erdemeltem ezt meg.


2022. dec. 19. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

???

Nem mindegy mit csinál a hűtlen kutya?:D


Lehetőséget kaptál egy jobbat találni

2022. dec. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

"Keptelen vagyok feldolgozni,hogy megcsalt, aztan ugy elhagyott,mintha ez lett volna a legkonnyebb dolog az eleteben?"


Azért csalt meg alapból,mert ez volt a könnyebb út számára és azért hagyott el, mert akadt "jobb".


Mert ha nem lépett volna le még vele lennél? Hidd el, ugyanúgy megcsalna.

Aki nem hűséges és nem tiszteli, szereti a párját az ugyanúgy megteszi azok után is visszafogadja a sértett fél.

Örülni kellene, hogy megszabadultál tőle, elhiszem, hogy nagyon rossz érzés, de nem vagy egyedül, más is rosszul érzi magát, de idővel túl teszi magát rajta.

Ha nem megy, akkor ajánlatos a pszichológus.

2022. dec. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

"aztan ugy elhagyott,mintha ez lett volna a legkonnyebb dolog az eleteben?" ---> minek maradt volna veled? hogy színészkedjen, hazudjon? Inkább örülj , hogy minél hamarabb lelépett.


Neki ez nem volt jó nem kellettél, ennyi.


Milliónyi embert csaltak és hagytak már el.


Ez a több 100 millió ember ma is él és dolgozik és ismerkedik.


Senki nem örül egy ilyennek de túllép rajta.


Te inkább kétségbeesettnek tűnsz mintha rajta kívül senkinek nem kellenél majd a világon

2022. dec. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ne erezd magad egyaltalan ertektelennek, ma mar sajnos a legfullosabb not is csaljak meg. Aki csal, annak mar a szemelyisege olyan, hogy hajlamos erre. Hidd el, vannak olyanok, akik nem teszik, mert elitelik ezt. Ez nem arrol szol, hogy te egy senki vagy, nem vagy jo no, a parod egy paraszt. Elhagyott, persze, mert az uj befogadta, de aztan majd hidd el koppanni fog, hogy egy ido utan ugyanolyanok lesznek a napok, mint veled volt es lehet vissza akar majd jonni, mert valamit te jobban csinaltal, mint az uj. Es akkor semmiképp se fogadd vissza!!!
2022. dec. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Honnan tudjatok annyira biztosra, hogy a kérdező nő…?
2022. dec. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

#5 onnan, hogy a felnőtt párkapcsolatok kategóriában 98%-ban nők vannak! Ha megfigyelted itt ha egy férfi tesz fel egy kérdést pl. Ugyan ezt csak beleírja, hogy megcsalta a csaja akkor itt szétszedik, hogy megérdemelte biztosan tett érte, jól tette a csaj stb.. de ha a nő csal akkor szerintük az teljesen rendben van mert tuti mocsok állat volt vele a pasi stb..

Szal ezt a kategóriát engedd el ha faszi vagy… csak fel fognak idegesíteni..

2022. dec. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!