Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kedves Hölgyeim elmondjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Hölgyeim elmondjátok nekem hogy miért tud megvezetni titeket egy svindler férfi? Személyesen is ismerek egyet. Körzeti megbízott egy bútorokat forgalmazó cégnél.

Figyelt kérdés
N. Tibornak hívják és szinte minden városban van szeretője barátnője menyasszonya, Szombathelyen, Győrben, Kőszegen, Budapesten, Békéscsabán, Tinderen. Hogy hogy nem lehet azt észre venni ha egy férfi átráz titeket?

2023. jan. 27. 12:32
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:

Akit szeretek, nem látja a fától az erdőt.

Viszont nem ezt érdemli tőlem függetlenül.

Nem tudom hogy nyissam fel a szemét.

2023. jan. 27. 12:58
 12/54 A kérdező kommentje:

10/11 Szombathely, Kőszeg nem olyan nagy város és férfiak megbeszélnek egymás közt "szaftos" dolgokat és mi is hallunk ismerőseinkről ezt azt.

Nem csak a nők beszélik ki a dolgaikat egymásnak.

2023. jan. 27. 13:02
 13/54 anonim ***** válasza:
97%
Amíg elborítja a rózsaszín köd, addig sehogysem fogod felnyitni a szemét. Lehet még akkor sem hinné el, ha látná valamelyikkel dugni. Talán egyszer rájön más módon. Ettől viszont nem biztos, hogy viszonozza majd az érzéseidet.
2023. jan. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
71%
És honnan veszed, hogy ezeknek a nőknek csak ő van és párként tekintenek rá?
2023. jan. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
77%

"férfiak megbeszélnek egymás közt "szaftos" dolgokat és mi is hallunk ismerőseinkről ezt azt."


Ja, vagy csak a kisfarkú ribi bekamuzza ezeket, ti meg hiszékeny, naiv hülyegyerekek bekajáltok neki mindent :D

Sosem kell elhinni, mikor egy here a szexuális életével dicsekszik, általában több mint fele nem úgy történt :D

2023. jan. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 A kérdező kommentje:
Nem tudok női aggyal gondolkodni de azért remélem hogy a magyar nők nagy százaléka nem elégszik meg önszántából azzal hogy csak használják őket mint a wc papírt, meg hogy a nagy százalék nem r@banc.
2023. jan. 27. 13:08
 17/54 anonim ***** válasza:
82%
Itt a pasikád a legnagyobb rbanc, már ha igaz, amiket mesél.
2023. jan. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
80%

#16 de hogy jön ide a nők r.bancozása meg használása, mikor ezt a kétlábon járó közhasználati tárgyat ezek a lányok, konkrétan egymásközt cserélgetik.

Mikor az egyik végzett vele, adják a másiknak.

2023. jan. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 A kérdező kommentje:
Úgy jön ide, hogy ezek a nők nem tudnak egymásról. Nem írtam le egyértelműen? Szerintem igen.
2023. jan. 27. 13:29
 20/54 A kérdező kommentje:
17/19 szerintem is egy k@csög :
2023. jan. 27. 13:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!