Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kedves Hölgyeim elmondjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Hölgyeim elmondjátok nekem hogy miért tud megvezetni titeket egy svindler férfi? Személyesen is ismerek egyet. Körzeti megbízott egy bútorokat forgalmazó cégnél.

Figyelt kérdés
N. Tibornak hívják és szinte minden városban van szeretője barátnője menyasszonya, Szombathelyen, Győrben, Kőszegen, Budapesten, Békéscsabán, Tinderen. Hogy hogy nem lehet azt észre venni ha egy férfi átráz titeket?

2023. jan. 27. 12:32
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:
#29 a munkájából kifolyólag sokat utazik és a munkahelye állja a nem lakóhely szerinti ott alvást (értsd: panzió, szálloda), és minden hölgynek azt mondja, hogy nagyon sokat dolgozik, ami valahol persze igaz, abszolút nincs helyhez kötve a faszi, ez ilyen egyszerű. :)
2023. jan. 27. 14:59
 32/54 anonim ***** válasza:
6%

30,Tudom hogy kinek írtad, onnan másoltam ki, de ez nem is volt kérdés, milyen válasz ez egyáltalán..

De te ezt konkrétan le írtad, hogy ezek a nők ribik és használva vannak, én pedig le írtam, hogy ez miért nem lehetséges, erre te csak hülyézni tudod az embert több kommenten keresztül, miután le írtál egy teljesen értelmetlen és oda nem illő valasztXD

2023. jan. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 A kérdező kommentje:

Mivel a 14-es válaszoló azt írta, hogy én honnan tudom, hogy ezeknek a nőknek nincs más emellett a faszi mellett - azaz ő azt írta, hogy lehet van pasijuk az N.Tibor mellett. Na már most, ha a nő a párja mellett egy másik pasit tart az az én szemembe r@banc. Az én válaszom így az volt, hogy remélem nem minden magyar nő r@banc.

És még mellette ott volt az is a válaszomban, hogy remélem a nők nincsenek úgy együtt N. Tiborral, hogy tudják hogy ilyeneket csinál, mert amelyik nő ezt meg engedi és tudomása van erről az egy használati tárgy - Wc papír. Most már világos te IQ huszár? XD Vagy ez se fog menni?!

2023. jan. 27. 15:15
 34/54 A kérdező kommentje:

Itt minden nő azt hiszi, hogy ő az egyetlen, a saját titulusukkal nincsenek tisztában, mindenki azt hiszi, hogy ő az egyetlen egy barátnő.

Ezt neked írom #30, ha esetleg ezt se értenéd.

2023. jan. 27. 15:19
 35/54 anonim ***** válasza:
59%

"Na már most, ha a nő a párja mellett egy másik pasit tart az az én szemembe r@banc."

Itt a Tibike az egyetlen r.banc,nyuga,ráadásul nem is kicsit.

2023. jan. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 A kérdező kommentje:
A kérdésemre még mindig nem jött válasz azért köszi.
2023. jan. 27. 15:32
 37/54 anonim ***** válasza:
5%
Szívesen.
2023. jan. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
62%

Honnan tudod te, hogy ki mit hisz, és hogy igaz-e az egész?

Melelsleg ha igaz lenne, akkor nem a becsapott nőket kéne ekézni, hanem a hímrngyó pasit.

2023. jan. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
100%

Én csak tippelni tudok, mert tudtommal engem még nem hálózott be svindler. Aki tényleg ilyen ügyesen trükközik, annak nagyon megnyerő a kisugárzása álalában, és tudja, hogy beszéljen, hogy bánjon a nőkkel... ha meg pszichopata, nagyon ügyesen meg tudja magyarázni előre! azokat a dolgokat, amik általában gyanúsak lehetnek... főleg ha ehhez fabrikál "bizonyítékokat" is, meg "minen hazugáságban van egy pici igazság"... tehát ha pl.a munkájával takarózik, és mond olyan sztorikat meg mutat munkával kapcsolatos képeket, akkor simán el tudja hitetni, hogy nagyon utazós a munkája és ritkán tudnak találkozni. A netflixes Tinder Svindler c. film nagyon jól megmutatja pl., hogy hogyan tud vki másokat manipulálni.


Az megint más kérdés, hogy sztem azt a csajt felejtsd el... nem fog hirtelen a nyakadba ugrani, ha általad tudja meg, hogy a pasas kamus volt. Nem véletlenül nem veled akart összejönni.

2023. jan. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
52%
Kétlem, hogy a nők ezt komoly kapcsolatnak hiszik. Komoly kapcsolatban ismered a másik szüleitz, barátait, és ezeket a nőket nyilván nem mutatta be otthon.
2023. jan. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!