Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szetszakad a lelkem, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szetszakad a lelkem, hogyan lehet feldolgozni az elfogadhatatlant?

Figyelt kérdés

Egy honapja annak, hogy elmeselte a ferjem allandoan megcsalt fizetos nokkel. Leginkabb szadista hajlamokat kielni, velem soha semmi gondja nem volt, azt mondja mindent megadtam neki es lehetnek akárki, akarmilyen akkor is ezt tette volna.

Az elejetol ezt tette velem majd egyre ritkabban, aztan fel evente aztan mar egy eve nem. Mindezt ugy, hogy nem maradt ki, nem jart sehova, koran erkezett munkabol is, en sem jartam el, egyutt megyunk mindenhova szinte 0-24 egyutt.

Osszeomlottam teljesen, eleinte fel sem fogtam es el sem hittem. Elso reakciom kb az volt, hogy probaltam menteni ot es azonosulni vele. sajnaltam, mert zokogva mondta el mennyire banja es beteg volt, de mar nem tenne stb… mivel abban a helyzetben nem tudtam józanul itelni es azt ereztem elpusztulok, ha egyedul kell maradnom ezzel (nincs csaladom, senkim) így egyutt maradtunk, teltek a napok es zokogtunk egymas vállán, eljártunk programokra, probaltunk jobban lenni. de az utobbi par napban azt hiszem kezdem felfogni, mint a gyasznal egyszer csak beut a valosag. Nem tudok aludni, alap dolgokat nem tudok ellátni. Az agyam se forog ugy ahogy kellene, ingerult vagyok vagy fokusz vesztett. Azt sem tudom, hogy legyek igy egyutt vele, szinte biztos hogy megteszi ujra hiszen eddig is ugy hazudott a husegerol, mint egy profi oscaros szinesz. Akkor most miert ne tenne pontosan ugyanugy?? Tudom, hogy tul kell elnem es lassan kilepni…de azt erzem szetszakadt a lelkem es nagyon nehez elhinni, hogy ilyen gonoszak az emberek.


2023. márc. 17. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Pedig sajnos ilyenek, figyelj egyszer élsz, élvezd az életét, ha szereted maradj vele.
2023. márc. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy most mondja már el, mikor már nem is csinálja egy éve elvileg.

Az ilyet én se tudnám megbocsátani, a tudat, hogy ezt csinálta, mindig ott lenne bennem és csak fájna, nem tudnám 100%-ban már szeretni a másikat és bízni benne.

Szerintem ennek a vége ugyis szakítás lesz, szóval érdemes volna akkor mielőbb rendezni ezt és nem gyötörni tovább magad, mégis csak megcsalás meg több év hazugság van itt most.

2023. márc. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerint a lelkedben ő már meghalt a társadnak lenni, ami érthető is mert nem is volt az… ha vele maradsz csak azért mert senkid nincs rajta kívül, boldogtalan leszel.. ezzel számolj. Neked egy nagybetűs TÁRS kellene akihez normálisan tudsz kötődni, nem olyan aki hátba szúr… de persze te életed, te döntésed….
2023. márc. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

2, megbetegedett lelkileg a hazugasagi miatt es kenytelen volt konnyiteni magan.

2023. márc. 17. 13:46
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Dehát csak prostik voltak….
2023. márc. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!