Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondjam neki, hogy ő többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy ő többet jelent már a számomra?

Figyelt kérdés

A követkető szituációba kerültem négy éve meg ismerekedtem egy férfival, akivel nagyon jó viszony alakult ki köztünk találkoztunk párszor, de inkább csak online meg telefonon beszélgetünk. Nagyon jól megértjük egymást, de egy bibi van a történetben neki barátnője van. A beszélgetéseink titokban folytak, februárban találkoztunk személyesen ismét és az együtt töltöttük az éjszakát, ahol átléptük a határt és lefeküdtünk egymással. A következő találkozón is hasonló volt szituáció. Pár napja észre, vettem magamon, hogy hiányzik nekem, szeretnék vele lenni, de ezt nem merem el mondani neki. Szerintetek meg érne egy próbát, hogy elmondom neki, hogy kezdek többet érzeni iránta? Vagy inkább ne? És ha igen, milyen mondom közöljem vele? Csak simán mondjam el?

Attól is nagyon félek, hogy a barátnőjét fogja választani, nem jó a kapcsoltuk nagyon sokat beszélgetünk erről de nem lépett ki a kapcsoltból sose, és félek, hogy vissza fog utasítani és el fogom veszíteni mint barátot is, pedig mi tényleg mindent meg beszélünk és nagyon jó vele lenni, vele beszélni.



2023. ápr. 17. 15:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Drágám, nem fogja érted elhagyni, mert nem szerelmes beléd, csak szexre vagy neki! Bármit mondhatsz lehet megijed, hogy borítanál és inkább végett vett a visszonynak, vagy azt fogja mondani, hogy ő is szerelmes beléd, ígér fűt-fát, hogy elhagyja a barátnőt, de soha nem fogja, csak azért mondaná, hogy tudjon továbbra is használni szexre!
2023. ápr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan elmondhatod, semmi sem fog változni. Ezután is megdug majd néha (persze titokban), de a barátnőjét nem fogja elhagyni. Aki valószínűleg csak akkor rossz, amikor neked mesél róla. De nem tudom hibáztatni, négy év után igazán megérdemelte, hogy szintet lépjetek. Bár én tudnék ilyen türelmes lenni!
2023. ápr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

Mindennek ára van, és te is megfogod fizetni-mint mindenki:)


Az okos más kárán tanul, a bolond a sajátján se.


A kérdésedre meg: tökmindegy hogy mit mondasz neki.

2023. ápr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
4 éve már léphetett volna az irányodba komolyabban, ha akart volna.
2023. ápr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

1. ha olyan rossza lenne az a kapcsolat, mint mondja, akkor már szakított volna

2. kell neked olyan férfi, aki megcsalja a barátnőjét?


Én a helyedben nem mondanám el.

2023. ápr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%

Elmondhatod,sőt jobb ha tisztán közlöd,de tuti nem fogja elhagyni.

Másnak szidja csak,neki meg ez így kényelmes.

Ott a barátnő,ott vagy Te,a szerető meg gondolom még jópáran.

Én inkább a barátnőjének mondanám el,hogy szeretem az urát,mert megszerettem,miközben belém bújt.:)

2023. ápr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
20%

6 Én azt nem értem, hogy a te fajtád miért repül rá a barátnőre?


Kötelező volt házas pasinak széttenni a lábad? nem, kivágott mint macskát sz.rni? igen, jól meg is alázott? igen, akkor szépen befoghatod a szádat,. és repülhetsz a kövi házas pasira. Mert hogy egy normálisnak nem kellesz, azért vagy rákényszerülve az ilyen játékokra.


A barátnő/feleséghez közöd nincs, és senkit nem érdekel a jelenléted. Sem a mondanivalód..


A cselekedetek gyümölcse keserű-de magad vetetted, magad aratod.

2023. ápr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Elmondhatod, amit erzel, sanszos, hogy lepattint, mert megijed, hogy bemartod a nojenel. A nem jo a kapcsolata szoveg, meg tul altalanos es unalmas. Miert van vele, ha annyira rossz, miert nem szakitott a nojevel, mielott felrelepett stb. Nincs mit a szart aranyba csomagolni, tudjuk mi az igazsag, csak geclputtony vagy szamara, amibe uritett egyet. Persze ha erzelmek vannak reszedrol a dologban, hajlamos vagy bemagyarazni magadnak dolgokat elfedni a valosagot, hiuabrandokban dedelgetni az egodat, de ez idovel csak rosszabb lesz.
2023. ápr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező sajnos a karma vissza fog ütni. Nem tudom te hogyan reagálnál, ha a pasid majd megcsal szépen egy másik nővel, de valószínűleg neked fog a legjobban fájni. Ha van benned egy kis jóérzés vagy tisztelet, önbecsülés, akkor nem szerelmet vallasz, hanem kilépsz ebből a "kapcsolatból", mert egyrészt sem magaddal szemben, sem a másik lánnyal szemben nem fair, amit csinálsz.
2023. ápr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Arra számíts, hogyha netalántán egyszer kiderülne, hogy téged is kezelget, akár te általad és a barátnő kidobja, esetleg úgy érzi a fiúka, hogy jobb jelölt leszel-egy idő után téged szintén megfog csalni, mert olyan féreg, aki képtelen szakítani, szeret egyszerre több nőt nyomogatni, úgyhogy simán elképzelhelhető, hogy nem te vagy az egyedüli, akivel csalja a barátnőt.

Te neked meg egy ilyen kúróbajnok kell? Értem, a himbilimbi viszi a prímet, de hogy ennyire. Hm, mit ne mondjak nem elég, hogy gerinctelen csúszómászó vagy, még eszed sincs.

2023. ápr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!