Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Holnap látom utoljára azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap látom utoljára azt a lányt, aki az élet értelmét jelenti számomra. Elmondjam neki, hogy mit érzek iránta, vagy ezzel csak rosszabb lesz mindkettőnknek?

Figyelt kérdés

Az egész történet még tavaly ősszel kezdődött, amikor egy cserediák programban érkezett néhány diák az iskolánkba, közülük is négyen az én osztályomba. A három fiúval elég jól összehaverkodtam, viszont jött hozzánk egy lány is, akivel kapcsolatban szinte már a legelső pillanattól kezdve sokkal többet éreztem ennél, néhány hét alatt teljesen beleszerettem. A probléma viszont nagyon komoly: egyrészt ő erről még nem tud semmit, másrészt meg a holnapi lesz a legutolsó nap, amikor bármikor is látjuk még egymást az életben. Szerintetek odaálljak elé, és elmondjam neki minden érzésemet, vagy ezzel csak még rosszabb lenne nekem is, mert így kellett egymástól örökre elbúcsúznunk, neki meg azért, mert ilyen módon kell visszautasítania.

Sajnos még mielőtt bárki azt mondaná, hogy van remény a folytatásra, hát nagyon nincs. Az ország két legtávolabbi pontján lakunk, én Debrecenben, ő meg valami kis faluban Szombathely mellett (egyszer már mondta a nevet is, de arra már nem emlékszem, meg amúgy sincs semmi szerepe). Most itt állok ebben a helyzetben, lelkileg már teljesen kikészülve, mert akárhogy is döntök, az csak rossz vagy nagyon-nagyon rossz lehet, holnaputántól kezdve pedig életem (eddigi) legnagyobb szerelme csak egy emlék marad az egyre távolabbi múltból, mintha mindez sohasem történt volna meg velem... Mégis mit csináljak most? :(

17/F


2013. ápr. 25. 22:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez kamu kérdés :D
2013. ápr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el!


Ha nem teszed,akkor egy életen át ezen fogsz agyalni,hogy "mi lett volna ha...".

2013. ápr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

mindenképpen mondd el, hogy az előző is mondta, ezen fog kattgni az agyad, hogy mi lett volna ha...meg hát azért ez egy kicsi ország, lehet, hogy még egy helyre hoz benneteket az élet

:D mindenképpen !!!

2013. ápr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát persze, hogy mondd el, ugy teszel, mintha 1000 km-ek választanának el benneteket. Udv. Debrecenben!
2013. ápr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

LOL B+ ! :D

Ezen jót röhögtem! xD

Sose fogtok találkozni???

Mások kontinenseken keresztül fenntartják a kapcsolatot!

Mit akarsz, ebben a fos kis országban mi ez a távolság?!

17 évesen lehetne több eszed is!

Atyavilág!

2013. ápr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Balanus_concavus ***** válasza:
100%
Ne haragudj de az utolsó résznél én is felröhögtem. Azt hittem már az USA-ban vagy Délkelet-Ázsiában lakik... a mai fejlett társadalomban ez simán legyőzhető távolság, ráadásul 17 évesen már nem vagy gyerek, hogy nem utazgathatnál, Magyarországon meg sajnos nem is igazán beszélhetünk hatalmas távolságokról.
2013. ápr. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Ha úgysem látod többé, akkor nem mindegy? Akár még el is mondhatod neki.
2013. ápr. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
mondd el neki, bár nincs sok értelme, mert "holnap látod utoljára" (a te hozzáállásoddal van probléma).
2013. ápr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na elmondtad?
2013. ápr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na elmondtad? Mi történt veletek azóta? Még csak most olvastam az írásodat. Kb. velem is ehhez hasonló történt úgy 23 évvel ezelőtt. Én nem mondtam el és kb. annyi a távolság köztünk, mint amit te írsz. Igaz én reménykedtem benne, hogy hátha láthatjuk még egymást, hátha történik valami. Aztán azóta nem láttam. És vádolom magamat amíg élek, hogy nem mondtam el!!!! Mindennap kínoz, minden éjjel. Én azóta sem felejtettem el. Pedig azóta már volt más kapcsolatom, de őt nem tudom feledni.
2013. dec. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!