Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elfogadnátok egy vacsora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnátok egy vacsora meghívást a szeretőtök feleségétől?

Figyelt kérdés

Van egy pasim már 3 éve. Házas, titkoljuk a viszonyunkat. A felesége azt gondolja, hogy munka ügyben ismerjük egymást. Valóban sokat segítettem a munkámmal a pasinak, aminek pozitív eredménye is van.

A felesége ezt szeretné meghálálni egy vacsorával, amit ő főz.


A pasi azt mondta, jó lenne, ha eljönnék és fontos lenne az is, hogy a felesége ne fogjon gyanút, hogy valami van közöttünk.

Ezért kitalálta azt, hogy keressek egy ismerőst, egy korban hozzám illő férfit, aki belemenne abba, hogy eljátssza, hogy ő a párom és eljönne velem erre a vacsorára.

Mi a véleményetek erről, tegyem meg?



2023. ápr. 26. 08:43
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Lebuknál ! A feleség nem hülye , érzi hogy valami több van itt és látni szeretné a saját szemével.
2023. ápr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék el. Se pasival se egyedül, kellemetlenül érezném magam. Igy is hülye helyzet, de legalább nem fokoznám. A pasinak eleve el kellett volna zárkózni ettől az egész vacsorázós sztoritól azzal,hogy ez munkakapcsolat.
2023. ápr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem lesz semmi. Csak viselkedj természetesen. Mondják itt higy különleges képességével ki fogja szúrni de a valóságban minden megcsalt nő olyan vakon van mint az állat.
2023. ápr. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
20%

"Valóban sokat segítettem a munkámmal a pasinak, aminek pozitív eredménye is van."

Ez alatt mit kell érteni, mivel foglalkozol, miben segítettél neki? Könyvelő vagy, vagy biztosítós, hitelközvetítő, ingatlanos?

2023. ápr. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
70%
14-es: Valószínűleg azzal segített sokat, hogy egy sz**ással, lenyugtatta a pasit mielőtt esetleg tárgyalni ment volna. Ennél több értelmet, nem igen nézek ki belőle.
2023. ápr. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
92%

Ilyen meghívást feleség csak akkor tesz, ha végtelenül naív, vagy végtelenül ravasz.

Amúgy szerintem nem valós sztorit vázol a kérdés, vélhetőleg kamu.

2023. ápr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
94%

Tud a feleség mindenről!

Látni akarja kivel csalja a férje!

2023. ápr. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
91%
Kizárt.
2023. ápr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
28%
Én elfogadtam azóta hármasban csináljuk és mindenki boldog.
2023. ápr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
90%
Nem
2023. ápr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!