Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Na most akkor ez a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most akkor ez a szerelem dolog hogy is van?

Figyelt kérdés
Többször olvastam, hogy bizonyos férjek viszonyba keverednek, vagy online udvarolnak, tartanak fent kapcsolatot más nővel, nőkkel. Közben azt állítják, szerelmesek, szeretik a feleségeiket, de nem boldogok mellettük.
2023. jún. 11. 11:22
1 2
 1/15 Noren1989 ***** válasza:
91%
Én meg azt hallottam, hogy 47ezerből meg lehet élni.
2023. jún. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
Egy napig voltam fent társkeresőn, 11 nővel kezdtem el beszélgetni, kivétel nélkül mind a 11 férjnél volt.
2023. jún. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Maguknak is hazudnak ezzel. Sőt, elsősorban magukat nyugtatják, mert ha elismernék, hogy az a kapcsolat egy szar és nincs benne keresnivalójuk, ki kellene lépni és feladni a megszokás nyújtotta kényelmet.
2023. jún. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%

Ez nemcsak a férfiakra érvényes!!!


N

2023. jún. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

Velem is ilyen írkál aki házas pasi.

Meg korabban is mikor regiztem az is házas pasi.

Meg egy rakat akinek van párja csak nem mondja el

Ha le lenne ezektől tisztítva az onkine tarsker szerintem maradna vagy 5 pasi aki szingli meg értelmes.

A legtöbb szingli a művrletlen alja réteg.

2023. jún. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igazatok van, vegyük számba a ferjezett nőket is.
2023. jún. 11. 11:36
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Azert a ferjezett nők szerintem elhanyagolható mennyiségűek a házas párkaoxsolatban levő pasik számától.
2023. jún. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

Vagy a nőnek hazudják, hogy szerelmesek a feleségükbe, azért, hogy eszébe se jusson a szeretőnek, hogy a feleség helyére pályázzon, vagy saját maguknak hazudják, hogy szerelmesek ugyan, de hiányzik ez meg az a szexben.

Az ex szeretőm pl azt mondta, hogy ő szerelmes a feleségébe, aki a legszebb nő, akit életében látott. Miután szakítottunk, véletlen találkoztam a feleségével munkaügyben, egy klasszik bölcsész típus a nő, zsíros haj, tarisznya, összenőtt szemöldök, méregzöld harisnya, kordszoknya. Megmosolyogtató. :) Ott valószínűleg azért mondogatta ezt a pasi, hogy önmagát nagyobb kalibernek láttassa. Szerintem ezek tök felesleges dolgok, manipuláció mind.

2023. jún. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

" A nok egy undorito budos k..ak lettek, ezt egy korombeli megmondta akivel anno lefekudtem,"

Ha azt nézzük, volt kiktől tanulniuk. Egyébként te is szép vagy, hogy lefekszel egy ilyennel, aki magában rólad is ugyanezt gondolja, csak nem vallja be.

2023. jún. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
7, nem, statisztikailag kb fele-fele az arány. Az okok szoktak általánosítva eltérőek lenni a két nem esetben.
2023. jún. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!