Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki volt már ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki volt már ilyen helyzetben hogy tudta megszakítani a szeretővel a kapcsolatot ?

Figyelt kérdés
Nagyon vonzódunk egymáshoz szexuálisan. De nem szeretném folytatni mert tudom hogy nem szabad de nehéz ellenállni. Több mint 1 éve tart ez idő alatt csak 4x volt szex.De heti szinten beszélünk. (Találkozás elkerülhetetlen) mindketten foglaltak vagyunk.Kiszeretnék jönni ebből a helyzetből.

2023. jún. 14. 22:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
22%
9, ez a te véleményed. Az enyém meg az, hogy nem feltétlenül kell rossz házasság ahhoz, hogy szeretői viszony alakuljon ki. X év házasság után bizony meg lehet szeretni mást is, ami nem feltétlenül indokolja, hogy mindent borítson az ember. Nem minden fekete és fehér az életben. Azért, mert egyszer valaki azt mondta, hogy a viszony mekkora bűn. Valaki lehet emellett kiváló családapa l, családanya és lehet emellett jó férj és feleség is, azzal, hogy nem terheli a családot ezzel, nem borít mindent, mert szerelmes lett. A házasságok kb 20%-ban adódik viszony is, ez azért elég magas szám ahhoz, hogy elgondolkodjunk a kizárólagos monogámia sikerén.
2023. jún. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
#11: igen, és a házasságok több mint 50%-a válással végződik, további 20-30% csak azért nem, mert valamelyik fél nem tud/akar/mer elválni.
2023. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért nem volt több szex mert nem volt hol.


Én csak egyet tudok neked tanácsolni a továbblépéshez, ez pedig a környezet változás.


Ha kollégád, akkor ki kell lépned és másik helyet keresni máshogy nem fogod tudni lezárni.



Én voltam ilyen helyzetben. Én singli voltam, de,a másik fél házas.


Azt hittem, hogy bele őrülök.


Évekig tartott mire meg bírtam állni, hogy ne írjak rá.


Nem találtam a helyemet nélküle így nem csak munkahelyet hanem országot is váltottam.

2023. jún. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
39%

Utolsó ez kegyetlen lehetett.

Én sajnos megcsaltam a párom, és érzéseim lettek a szeretőm iránt, de tudom mi most nem lehetünk együtt, nem vállhatok el. A gyermekem boldogsága fontosabb mint az enyém. Szeret mind a kettőket, nem tehetem meg, hogy elválljak.

Mindenhol letiltottam, pedig a szívem szakad meg, de ha a családomat, a páromra akarok figyelni, ezt muszáj volt megtenni.

2023. jún. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

14, ilyenkor irigylem a poli kapcsolatban élőket. Ők azt mondják, hogy lehet egyszerre többet is szeretni…

Hasonló helyzetben vagyok, ez iszonyú fájdalom. Pláne ha a másik fél ezt jóval lazábban tudja kezelni….

2023. jún. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Mi a fsz??

14 mégis mit adott az a pasi neked?

2023. jún. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
72%

14-es.


Nàlam is ez volt, hogy màr hàzas volt ès gyereke volt.


Ès ő is erre hivatkozott, hogy emiatt nem vàlhat el.


Viszont egy màsik fiù kollègàjàval meg el jàrt moziba meg ki tudja hovà.. Ez borzasztòan rosszul esett, mert előtte jött a kifogàs, hogy a gyerek miatt nem tudunk talàlkozni..Vagy ha talàlkoztunk mondta, hogy lelkiismeretfurdalàsa van a gyerek miatt. Mikor moziba ment ùgy làtszik, hogy nem volt..


A viszony elejèn meg se a fèrj, se a gyerek nem volt neki akadàly. Azt mondta akkor ìrok neki amikor akarok mert èn sosem zavarok..


Mèg csodàlkoztam is, hogy tudja ezt megtenni egy gyerek ès egy fèrj mellett. Az elejèn mindig nagyon kedves ès laza volt amit imàdtam.


Aztàn jött a nem hìvlak mikor megìgèrtem, nem ìrok mikor megìgèrtem..


Előtte ennek a totalis ellentète volt.


Mindenre emlèkezett ès minden amit ìgèrt betartott.


13-as vagyok

2023. jún. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#7-es válaszolónak igaza van. Nyilván akkor, ha mindkét fél csak párkapcsolatban van és mindkettőnek boldogtalan a párkapcsolata,és senkit nem köt semmi effektíve a másikhoz (pl.házasság, gyerek, vagyon), és max. 5-6 éves a kapcsolat, és egymásba szerettek, akik szakítanak egymásért.
2023. jún. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!