Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki volt már ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki volt már ilyen helyzetben hogy tudta megszakítani a szeretővel a kapcsolatot ?

Figyelt kérdés
Nagyon vonzódunk egymáshoz szexuálisan. De nem szeretném folytatni mert tudom hogy nem szabad de nehéz ellenállni. Több mint 1 éve tart ez idő alatt csak 4x volt szex.De heti szinten beszélünk. (Találkozás elkerülhetetlen) mindketten foglaltak vagyunk.Kiszeretnék jönni ebből a helyzetből.

2023. jún. 14. 22:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
És a párod?
2023. jún. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod, hogy elég volt és kész.
2023. jún. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ne is haragudj kérdező, de az aki nagyon vonzódik egymáshoz, az 1 év alatt-még szeretői kapcsolatban sem 4x van együtt a másik emberrel:DD Ráadásul az első évben:DD Szóval, valami nem oké a történetben:)
2023. jún. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%
Pontosan ilyen helyzetben vagyok. Kb 1 éves viszony, mindketten foglaltak. Azt hittem, hogy idővel csökken a szenvedély, de nem, csak erősebb lett, bárhogy küzdök ellene. A célom emiatt nem a szakítás, mert irdatlan fájdalommal járna attól tartok. Nem vagyok szent, de alapvetően jószándékú vagyok, nem fogok rombolni, ártani senkinek. Megélem, maximálisan tiszteletben tartva a másikat, a határokat, bízva abba, hogy előbb utóbb barátsággá szelidül az egész. Elhiszem, hogy a “nagykönyvben” az van, hogy nem szabad, de az elmélet és a valóság gyakran más. Ezeket a szabályokat is emberek találták ki. Ha gondolod írj privit nyugodtan.
2023. jún. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogy bírtad ki, hogy csak 4 szex volt?! Ezek szerint a kezdetektől is ambvivalens voltál. Csak szexre alapul a kapcsolat, vagy van érzelmi kötelék is? Ha csak szex, azt meg lehet szakítani egyszerűen. Ha érzelmileg is be vagytok vonódva, az irtó nehéz lesz, nyüszítés, kiborulás….:( Lehet érdemes megvárni, amíg lecseng magától. Ha meg nem, akkor el kéne gondolkodni a jövőn, hogy esetleg nem vagytok-e igazából egymásnak teremtve. Nincsen lehetetlen helyzet az életben.
2023. jún. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
35%

Egyetértek a 4, 5 valaszadóval.

Szintén 1 éve tart a viszonyunk és érzelmileg nyakig benne. Megprobaltunk véget vetni, de rajottem, hogy most nem bírnám nélküle. Hosszú távon azonban fogalmam sincs mi lesz. Talán lecseng, valamiért összeveszünk vagy hasonló vagy szakít ő velem. Egyre nehezebben tudjuk megoldani a talalkozasokat, a szexet szintén. Jelenleg ő a legjobb dolog az életemben.

Visszatérve a kérdésre a válasz, hogy egyaltalan akard megszakitani a kapcsolatot. Ez az első lépés.

N

2023. jún. 15. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

Bocs, de ezt nem értem.

Ha azért van valakinek szeretője, mert otthon nem jó / kevés a szex, vagyis szexpartnert tart, még valahol megértem. (Az sem igazán korrekt, de nem ítélkezem, az ő dolguk természetesen.)

Viszont ahogy itt írják páran (pl. 4,6) erős érzelmek is vannak, ott nem értem, miért nem lépnek ki a kapcsolatukból?

Ha összejövök valakivel, és beleszeretek, az azt is jelenti, hogy a páromat már nem szeretem. (NEm eléggé ahhoz, hogy ne csaljam meg, pláne ne szeressek bele másba.) Ha meg nem szeretem már a páromat, és belezúgtam a szeretőmbe, ha ez kölcsönös, akkor szakítok és összejövök a szeretőmmel. És nem csak azért mert így korrekt, magammal, a szeretőmmel, és persze a megcsalt féllel (felekkel) szemben is.

Szóval a kérdésre válaszolva: ha szereted, szakíts és legyen új kapcsolat.

Ha csak szex, hiába izzik a levegő, akkor a szeretőd dobd ki, mielőtt sokkal nagyobb kárt és fájdalmat okozol.

2023. jún. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
24%

7, nagyon fiatal vagy még látom. Az életben ennél sokkal komplikaltabb dolgok is vannak, amikor ez az út ( válás) nem járható, vagy csak súlyos veszteségek árán.

Tudom itt mindenki szent és sérthetetlen, pláne ha másról van szó és nem saját magáról.

2023. jún. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

#8: nem, egyáltalán nem vagyok fiatal. Sőt, hasonló helyzetben voltam, azért váltam el.

Nyilván nem állítom, hogy nincs olyan helyzet, ahol a válás nem jöhet szóba, de ez nagyon ritka, az esetek többségében csak kifogás.

Veszteség persze mindig van, senki nem állítja, hogy a válás jó dolog, de rossz házasságban, szeretőt tartva úgyanúgy vannak veszteségek, a család minden tagjára nézve.

Senki sem szent, de sokan álszentek...

2023. jún. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
21%

7-es azért nem egyszerű mert mind két helyen gyerekek, felépített élet. Ebben a helyzetben nem tudom feltétlenül azt csinálni amit én szeretnék, nem is igazán szoktam arra gondolni, hogy én mit szeretnék. Tudom magamról, hogy nem tudnám vegigcsinálni a válást és a szeretőm sem. Azt sem tudom, hogy hosszútávon a szeretőmmel működne-e hiába a nagy érzelmek. Mi van, ha nem működik és eldobtunk mindent, tönkretettünk mindenkit. Bármilyen erősek az érzelmek nem tudunk eldobni 15 évet csak úgy az életünkből. Hogy jó döntés vagy sem az mindig kérdés marad.

Én tudom miből áll egy válás és milyen következményekkel jár akkor ha gyerekek is vannak. Válóperes ügyvéd voltam.

6-os.

2023. jún. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!