Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Előnytelenebb külsejű vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előnytelenebb külsejű vagy sikertelenebb nők: ha alkalmad lenne lefeküdni egy számodra vonzó, de nős pasival, megtennéd?

Figyelt kérdés

Olyan nőkhöz szól a kérdés akik kicsit kilátástalannak érzik a párkeresést, akár külső vagy bármi más miatt. Nagyon ritkán van szex, ami hiányzik.

Tegyük fel, hogy megismerkedsz egy férfival aki számodra nagyon vonzó és úgy alakul, hogy lefeküdnétek. De a pasi nős/foglalt. Hogyan döntenél? Visszautasítod a lelkiismereted miatt? Vagy belemész, mert nem tudod, lesz-e még ilyen lehetőség?

Aki nem szeretné még névtelenül sem leírni a véleményét, akkor szavazzon lent. Csak őszintén!



2023. jún. 21. 11:21
A kérdező szavazást indított:
Lefeküdnék vele, hiszen nem tudni mikor lesz ilyen alkalom legközelebb.
Nem feküdnék le vele, többet ér, hogy tiszta maradjon a lelkiismeretem.
31 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
74%
Nem leszek senki szeretője. Ennyire nem hiányzik a szex.
2023. jún. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nagyon fontos az érzelem, kötődés. Sokkal fontosabb mint magában az aktus, itt megy ugye csak az lenne, így nem, nem vonzana annyira a dolog.
2023. jún. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
77%

Mivel nem szexelek kapcsolaton kívül, és nem vagyok csalós ember, nem dugnék senki férjével.


Nekem nem a szex hiányzik. Az hiányzik a legkevésbé. A szerelem hiányzik.

2023. jún. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
75%

Nem feküdnék le vele, de ennek semmi köze a lelkiismerethez. Nem az én dolgom az ő hűségére vigyázni, hanem az ő döntése, hogy hűséges-e vagy sem.

Ugyanakkor semmi értelme az egésznek. Hiányzik a szex, igen, és? Előrébb vagyok, ha valaki szeretője leszek? Nem hiszek az olyan hitegetésben, hogy majd jól elhagyja a párját miattam stb... Az egésznek semmi értelme, a szex önmagában meg bőven kevés motiváció erre.

2023. jún. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
81%

Persze, simán.

NEm az én dolgom, hogy ő hűtlen, ha nem velem, megcsalja mással. Nem miattam fog félrelépni ha félrelép.

Ugyanakkor nem fogom visszautasítani a lehetőséget, hogy élvezzek.

2023. jún. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
86%

Ha szerelmes lennék, akkor igen. Simán a külseje miatt nem.

Egyébként szerelmesen mindenki lefeküdne, csak az emberek nem ismerik saját magukat és ezt nem látják előre. 20 éve még az is elképzelhetetlen volt, hogy vonzódni tudjak házas férfihoz, annyira megvetettem, ha ilyen közeledett. Aztán kellő kiégés után az ember fejében kattan valami, onnan kezdve, hogy a saját házasságában már csak gazdasági érdekközösséget lát, a másokét se tudja tisztelni, nem is hisz már abban, hogy vannak akik szerelemből/szeretetből vannak együtt 10-20 évig is és ezzel.automatikusan kikapcsolódik egy nagy gátlás. Gazdasági érdekközösségek nem versenyezhetnek a szerelemmel. Egy koron túl mindenki házas, családos. Azt hiszitek, ennyi idősen nem lesznek szerelmesek az emberek?

2023. jún. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
85%

Én igen.

De nekem nem kicsit, hanem teljesen kilátástalan a helyzetem, továbbá sem demiszexuális, sem alacsony(abb) libidójú nem vagyok - szerintem ezek lényeges tényezők.

Ha akkora mázlim lenne, hogy végre lehetőségem nyílna olyannal szexelni, akivel kölcsönös a vonzalom, és működik a kémia, pont leszarnám, hogy történetesen foglalt. Nekem is csak egy életem van, én is szeretnék részesülni abból, ami szerencsésebb adottságokkal született nőknek lazán megadatik. Így is eltelt a fiatalságom, a legértékesebb éveim (32 leszek jövő vasárnap) "nélkülözve", parlagon heverve, ráadásul végignézve, hogy másoknak bezzeg van részük ebben, többnyire bőségesen. És miért is legyek tekintettel a másik nőre? Rám van bárki is? Nyilván nincs, a kutyát nem érdekli, hogy elsorvadok apácaként, egyéni szoc. probléma. Nincs ezzel baj. Másnak is ugyanígy egyéni szoc. problémája, ha őt megcsalják.

2023. jún. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
79%
Csatlakozom a 7-eshez. Teljesen mellőzött, ronda nőként ki nem hagynék egy ilyen lehetőséget. Kezdeményezni sosem kezdeményeznék egy házas férfinél, viszont ha ő kezdeményezne nálam és kölcsönös lenne a vonzalom, ami a csúnyaságom miatt ritka, mint a fehér holló vagy a lottó ötös, akkor kapva kapnék az alkalmon. Azt nem mondom, hogy tartós szeretői viszonyba is feltétlenül belemennék, mert bújkálni nem vagyok hajlandó senki kedvéért, de egy pár alkalom simán beleférne. A szép nőnek jutott egy férj, akár gyerekkel, megkapta, hogy egy vonzó férfi feleségként felvállalja, most én kapok egy-két jó estét? Ezek nincsenek pariban, még így is bőven kijutott a jóból a feleségnek, nincs miért rosszul éreznie magát.
2023. jún. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
50%

Több, mint egy éve nem szexeltem.

Gyönyörű az a foglalt pasi, de nem.

A büszkeségem, tartásom többet ér. Nem hagyom, hogy valaki így megalázzon.

Ne menj bele, nem elégít ki, csak még a lelkedbe is tapos. Majd lesz szingli akivel szexelhetsz.

2023. jún. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem a kérdésben leírni, hogy nem feltétlenül szeretői viszonyra gondoltam, hanem amire a 8-as válaszoló utalt. Egy (vagy max néhány) alkalom.

Köszönöm az eddigi őszinte válaszokat, és a szavazatokat is!

Egyébként 6-os válaszoló véleményével különösen egyetértek.

2023. jún. 21. 14:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!