Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hölgyeket kérdeznék...Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeket kérdeznék...Ha megcsalod a párod az miért van és kivel? Pl.kalandvágy , otthon nem kapsz meg mindent,... stb. Mennyit gondolkozol azelőtt mielőtt belemész? Van -e utána lelkiismeret furdalásod?

Figyelt kérdés

2023. júl. 17. 10:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
27%
10, nem ertem miert mondtad el a ferjednek?? Konnyiteni a buntudatodon? Lefogadom most sem jobb a hazassagotok..
2023. júl. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
20%
A bűntudatomon is enyhített, meg szerettem volna tiszta lappal újra kezdeni az egészet. Megbeszéltük hosszan elnyúlóan hogy mi fájt nekem azelőtt, ezért tettem ezt az egészet, mert hiányzott hogy nőként nézzen rám valaki, hogy szeretve legyek, hogy törődjön velem stb. . És hogy min változtassunk mindketten hogy jobb legyen. Soha nem ragyogott még ilyen fényesen a kapcsolatunk mint most.
2023. júl. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
47%
12. Ezt komolyan bevette a ferjed? Narmint ez milyen magyarazat mar? Hat miattad, mert ez meg az hianyzott ugyhogy inkabb mashoz mentem?! Ugy rugnam ki a pasimat ilyet mondana orom lenne nezni. Megkeserited a ferjed eletet es igazabol a sajatod is.
2023. júl. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!