Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egyszer megcsaltam a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer megcsaltam a párom, elmondjam neki vagy sem?

Figyelt kérdés

Hosszú történet, barátsággal kezdődött, nem gondoltam lesz belőle valami vagy hogy bejövök neki.

Volt egy kapcsolatom előtte, amiből már kifele voltam (problémák), amúgy is terveztem kilépek belőle, csak nem voltam erős elengedjem. Nős volt, felettesem, félelemből is voltam vele.

Aztán találkoztam ezzel a másikkal, anélkül hogy bármit akartam volna, közel kerültünk egymáshoz, kiderült sok közös van bennünk.

Aztán megtörtént, összejöttünk, ill. történtek dolgok, és nem voltam benne biztos, hogy komolyak-e szándékai, kapcsolatot akar-e, vagy csak szórakozik velem és nem látom többé.


Nem sokkal azután, hogy ezzel a másikkal volt valami pasi2-vel akivel előtte voltam pasi1, egyszer együtt voltam vele.


De amikor a masik, pasi2 elismerte mi járunk, együtt vagyunk, utana döntöttem ő kell.

Pasi1-el szakítottam, holott tartottam tőle keresztbe tesz melóhelyen és kapcsolatomban, megtudja vele vagyok aztán elmondja neki.


Én borzasztóan éreztem magam azután, hogy megtettem, iszonyúan megbántam.


Először azt gondoltam, hogy inkább nem mondom el, ne fájjon neki, de aztán arra gondoltam, őszintének kellene lennem eleve, és ne mástól tudja meg.


Félek nagyon hogy elveszítem, rájöttem ő életem értelme, az igazi.


De tényleg félek szakít velem.


3 hónapja vagyunk együtt, az elején történt amikor ismerkedtünk.


De mondom rettenetesen megbántam, félelemből is tettem, és mert bizonytalan voltam.


Engem számos alkalommal csaltak meg úgy hogy én nem, vagy tartottak mellettem több vasat tűzben.


Én először csináltam ilyet, kis ideig két emberrel voltam, de soha többé nem tennék ilyet.


Ti mit mondotok?


Mondjam el neki vagy sem?


Ítélkező kommentekkel kérlek ne bántsatok.


Én azt mondtam a páromnak, ha történik valami más lányokkal, akkor ne mondja el, nem akarom tudni, fájna.


Azt mondta nem tenne ilyet.


Én ettől még rosszabbul érzem magam.



2023. aug. 3. 11:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
8%

Gyakorlatilag elárultad.

Mondd el neki. Az ő döntése hogy együtt marad e veled vagy sem. Viseld a tetteid következményét. Ha szereted a párod és van benned iránta tisztelet, nem hazudsz neki többet.

2023. aug. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
25%
Hú de proli az életed... megcsaltak, megcsaltam. Jó oké, nem az én világom, nem is tudok mit kezdeni az ilyen helyzetekkel!
2023. aug. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Pasiként mondom, hogy ne mondd el neki. Úgy látom a leírtak alapján, hogy egyáltalán nem rád vall, amit tettél, megbántad, döntöttél, ez a lényeg, amúgy is nagyon kezdetiben voltál a sráccal. Kívülállóként azt gondolom a fentiek alapján, hogy nem volt jelentős súlya a tettednek. Ha elmondod, azzal semmi jót nem teszel, jó eséllyel tönkre megy a kapcsolatod, elveszítheti a srác a bizalmat vagy annak jövőbeli kialakulását irántad egy hülyeség miatt, ami ebben az esetben sokkal rosszabbul hangzik, mint amilyen az valójában. Ez egy nagyon jó példa arra, hogy miért nem jó mindig őszintének lenni, nagyon vékony a választóvonal, de ebben az esetben a jó vezérel és pont az őszinteséggel okoznál több rosszat feleslegesen.
2023. aug. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
25%
Mondd el, joga van tudni.
2023. aug. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
70%
NE mondd el.
2023. aug. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%
Ne mondd el. Megbántad, gyötör a lelkiismeret, a legelején voltatok. Nem jó felidézni se, nem hogy elmondani. Azzal nem lesztek beljebb, ha tud róla, esetleg szakít, vagy majd egyszer visszavág, ha hullámvölgybe vagytok. Az sem jó, ha ezen az eseten évekig gyötri magát.
2023. aug. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
40%
3 hónap alatt életed szerelme? Nagyon labilis vagy.. ez csak fellangolas .
2023. aug. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Előtte is ismertem hosszú ideje, barátságnak indult.
2023. aug. 3. 12:51
 9/23 anonim ***** válasza:
16%
8. Te tudod . Az együtt élés eleje mindig jó ,ilyenkor csak adnak egymasnak a felek aztán eltelik 1 év és már másabb lesz..
2023. aug. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%

Én biztos, hogy nem mondanám el.

Te megbántad, nem tennél többet ilyet és őt szereted, vele akarsz maradni.

Akkor szépen dolgozd fel magad a saját hibádat, nem kell, hogy neki is feleslegesen lelki nyomora legyen.

2023. aug. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!