Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha kaptok egy képet, amin a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kaptok egy képet, amin a párotok szelfizik egy nővel és Őt hátulról átkarolja, mi lenne ez első gondolatotok?

Figyelt kérdés

2023. aug. 10. 11:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
A francnak küldözget nekem valaki ilyet?
2023. aug. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Azt, hogy a szeretője és szépen kérnék más kompromitált bizonyítékokat, hogy félrelép a párom, akár megegyeznék vele, hogy talit szervezzen vele és megjelennék amikor smárolnak. Ha nem egyezik vele egyik verzióba sem, akkor nem venném túlságosan komolyan őt, de a páromra odafigyelnék, természetesen ha elhidegült, sok a vita, nem érdeklem, akkor kitenném, mindegy, hogy hűtlen hozzám, vagy sem.
2023. aug. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%

Első gondolat: "ez miaf@sz"

Utána megmutatnám a képet a páromnak és megkérdezném tőle, hogy "ez miaf@sz". Technikailag lehet rá ésszerű magyarázat (pl céges bulin a kollégákkal szelfiztek, baráti kör tagja, tudom, kiről van szó, mert már beszélt róla, mittudomén), és ha egyébként nem gyanakodtam rá korábban, akkor aszerint döntenék a továbbiakról, hogy erre mit/hogy reagál.

2023. aug. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%

Én arra, hogy megcsal.

Én nem szelfizek meg ölelkezek más férfivel,ha van párom

2023. aug. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én nem ismerem ezt a nőt és kaptam egy beszélgetést is, amiben a végére oda van írva a hotel.
2023. aug. 10. 12:46
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
Megcsal, ennyi.
2023. aug. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
31%

Ilyeneket az orrom elott is megcsinal.

Pl diszkoban átkarolta egy haverját meg havernőjét (pàrom közèpen)talán még puszit is adott a havernő fejère en meg álltam mögöttük es végigmizoztam hogy ez wtf?

A mégfurább az volt hogy aztán párom észrevette hogy nézem erre leült es senkivel nem bratyizott tovább semmit. Ült egyedul.

Megint nem èrtettem az egészet.

Igy ráküldtem a csajt akit puszilt hogy menjen rá dobja fel. Odament es kedvesen beszelt vele meg minden a párom meg ugyanolyan búval "bélelt" maradt.


Tök hülyén nézett ki jogy ő csajokat puszilgat de még én engeszteljem ki? Még én ugráljak körülötte jogy ne ülj már, hanem bulizzunk?


Aztán ahogy teltek a napok vagy órák szoval.otthon voltunk kerxezett engem a csajrol nekem mi rola a véleményem.(miert kerdez engem ilyenekrol? Megint nem értettem semmit az égvilágon)annyit mondtam csak rá hogy jóvanaz a pasiknak(mert szerintem a pasik úgyis mindenkit meghúznak aki mozog, tökmindegy melyik picsa hogy néz ki de ismeri is a gondolkodásom errol)igy elkezdett védekezni hogy hát ő válogat neki nem mindegy egy nő. Neki nem elég ha vki csak egy "jóvanaz"szinten van. Ő màs.

Ez valahol bók hogy én sok "csájé" felett állok amugy neki. Mert nála fent van a léc.


De komolyan olyan erzesem van neha hogy nem értek semmit

2023. aug. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
12%

*Szoval ha nekem átdobnának egy szelfit a páromrol.meg egy csajrol ugy sz.rnék bele mivel.nekem semmit nem mond

Egy rakat csaj probálkozna amugy is nála

De olyan pasim van aki amugy nem egy könnyen kaphato pasi. tenyleg vàlogat elég erősen.

Talán ugy fognám hogy van mégegy pincsije a sokbol.

2023. aug. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
12%
*Ja hotelbe meg tenyleg nem süllyedne le b.szni a párom. Ő nem ez a stilus :D
2023. aug. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%
*Az a csajjal amugy tök jol elbuliztam ugyanolyan hulye idióta mint en:D milliot röhögtünk még párom is kiakadt:D
2023. aug. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!