Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha kaptok egy képet, amin a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kaptok egy képet, amin a párotok szelfizik egy nővel és Őt hátulról átkarolja, mi lenne ez első gondolatotok?

Figyelt kérdés

2023. aug. 10. 11:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%
Hogy vajon letekertem-e a villanybojlert hajnalban.
2023. aug. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
16%
Itt ha nem azt irod hogy biztos félrejàr az nem megfelelo válasz :D
2023. aug. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
86%
Bocs, biztos félrejár, a bojlert megnézem, ha hazaértem.
2023. aug. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Hotelben nem barátok szoktak találkozni. Ennyit segítek.
2023. aug. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
61%
Ti válaszolók tényleg nem vagytok normálisak. Klinikai esetek vagytok.
2023. aug. 11. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
61%
Egy közös szelfi átkarolással megtörténhet ismerősök, barátok, kollégák között is, emiatt nem kezdenék el sem hisztizni, sem vádaskodni. Plusz az is lehet, hogy nem friss a kép.
2023. aug. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Photosoppp :) Nem karol át senkit, mert idegbeteg a megcsalás témától, pl hogy a munkatársa átkarol másokat és van férje fúj undorító szerinte. De ha őt karolja át egy nő azt elhinném. Valahogy buknak rá, lehet hogy azért mert azt hiszik ha nekem kellett, akkor biztos jó pasi.
2023. nov. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!