Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen okbol valasztja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okbol valasztja a ferfi a szeretojet es hagyja ott a feleseget?

Figyelt kérdés
Akik jartak igy foleg azok valaszoljanak

2023. aug. 18. 18:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk én voltam a megcsalt feleség.

Azért "választotta" a szeretőt, mert kidobtam. Egy ideje őrlődtem, mert megromlott a hazasságunk, nem törődött a gyerekekkel se, állandóak lettek a veszekedések. Már tényleg abba is belekötött, ahogy a levegőt veszem. Mellette a háztartásból se vette már ki a részét. Mindig volt valami dolga, vagy épp hasmenése lett, azért nem ért rá egész délelőtt egyedül, hogy legalább a szemetet kivigye.

De én inkább menteni akartam a házasságunk, mégis csak a gyerekek apja. Aztán meg lebukott. Egyből összeállt a kép, hogy miért változott meg ennyire az elmúlt időszakban.

Egy percig sem dillemáztam, őszintén szólva inkább megkönnyebbültem, hogy ki tudtam dobni.

Ő meg ment nagy mellénnyel a szeretőhöz, hogy mindent elmondott otthon, őt választotta, és beadja a válást. 😁

2023. aug. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Azt még nem tette tönkre nem amortizálta le.
2023. aug. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem akarok gonosz lenni de akiket ismerek azok mind lebuktak es ki lettek dobva a feleség àltal....
2023. aug. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
3-ashoz hasonlóan én is olyan történeteket hallottam, ahol lebukás volt és a megcsalt fél (akár nő, akár férfi) dobta a hűtlent. Ezért maradt a szerető.
2023. aug. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Az én barátnőm férje, eloallt, hogy szerelmes, és pakol megy. A barátnőm sajna sokáig akart meg bekulni ezek után. Ilyen is van 😟
2023. aug. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Visszafizeti a lakáshitelt, kirepülnek a gyerekek és végre nincs anyagilag összekötve az asszonnyal, szabadon mehet ahhoz, akit szeret.
2023. aug. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Grizesteszta ***** válasza:
69%
Én a szerető voltam. Szólt a feleségének, hogy mindketten tudják: nem OK a házasságuk, sőt egyre rosszabb, bármennyire is próbálkoznak. Ő viszont beleszeretett valaki másba, válni akar, és ha szabad lesz, akkor össze akar költözni valaki mással. Az ok: velem akar élni, mert úgy érzi, minden téren mi passzolunk egymáshoz, és ez az utolsó lehetősége az életben. Együtt élünk, nagyon boldogan.
2023. okt. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Remenykedik valami jobb kapcsolatban, aztan vagy bejon neki, vagy nem.
2023. okt. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Hat altalaban, ha szerelmesek, akkor pakolnak. De egyet kell ertenem, tobbsegben ki vannak dobva lebukas utan es azutan mennek a szeretohoz.

Amit nem ertek ezek utan,hogy tudnak megbizni a ferfiban/noben... szo szerint latjak es asszisztalnak a szeretok a megcsalashoz, latjak hogy milyen konnyen hazudik a parjanak, milyen sunyik tudnak lenni... egyszer a hazastarsak is voltak nagyon szerelmesek es nem hittek volna hogy megteszik ezt veluk. Aztan megis, eveken at...

2023. okt. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
Ez túl van gondolva. Szerelem, és ennyi. Azért mindenki bélelt ebbe valamennyire. Nekem egy barátnőm szerelmes volt, csak a gyerekeket nézte. Aztán amikor kiderult, szó szerint megnyugodott. Hogy végre mehetett. Férfiak is hasonlóak. Könnyebb azt mondani, h mert ki lett dobva....attol mert a nőt megcsalja, a gyereket látni mindennap akarja. Aztán ha kiderul, akkor lehet azzal akit szeret. Legtöbb esetben igy van. Nyilván jobb az ember lelkenrk az, ha azzal nyugtatja magát, hogy csak azért ment emrt kidobtam.
2023. okt. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!