Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi számít nektek megcsalásnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít nektek megcsalásnak?

Figyelt kérdés

Mi számotokra a megcsalás legalsó szintje?

(Pl mas lanyokkal/fiukkal beszelgetes stb)


2023. aug. 22. 22:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
25%

9

A flört is megcsalás számomra, miért is akarna másokkal flörtölni mellettem?

2023. aug. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
13%
11. Mert miért ne? A felesége vagy? Van közös életetek? Az ember szabadnak született. egyébként meg ebben a világban lovagiasságról, szeretetről, kitartásról beszélni röhejes! :D
2023. aug. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
74%

12

Igen az vagyok a felesége, de ha nem lennék az és csak együtt járnánk nekem akkor is rosszul esne, hogy mással flörtölget. Ne tegye én sem teszem. Mások vagyunk más a tűréshatárunk.

2023. aug. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
33%
13. Sajnos ma már semmi sem számít csak az élvezetek és a szórakozás. Az emberek tárgyként kezelik egymást, eszközként. Gyakorlatilag megy a színház és a színészkedés a kajáért, a simogatásért a szexért, az utazgatásokért stb. A megcsalás csak annyiban fájó, hogy akkor ezek a dolgok ugranak. Viszont egy hazugságra épülő kártyavár meg összedől, ami nem nagy veszteség. A probléma csak annyi, hogy a következő sem lesz, vagyis valószínűleg nem lesz több. A férfiakat a szex fogja motiválni, ezt már most megmondom, ha kiélte magát veled, akkor megint csak lépni fog. Vagy ha biztosítod neki a nagy kényelmet. Egy nő nagyobb h*lyeséget nem követhet el annál, hogy Istent csinál a pasijából, szexrabszolgát csinál magából, tejben-vajban füröszti. 150% hogy sz*rba sem fogja nézni, és más nőkre fog vadászni. A férfiaknak nyugodtan meg lehet mondani hogy lehet főzniük, takarítaniuk, meg lehet mondani hogy sem ma, sem holnap nem lesz szex, felemelheti a s*ggét és hasznossá teheti magát. Aki ezek hallatán lelép, azután nyugodtan pezsgőt bonthatsz, megspóroltál magadnak 1-23- évet és sok sok idegeskedést.
2023. aug. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

14

Nagyon sok benned a frusztráció amit ide kivetítesz, nem vagy te jövőbe látó, hogy elmond majd mi, hogy lesz a jövőben! Én sem vagyok az de amiről te beszélsz az már rég teljesen másról szól mint a kérdező feltett kérdése!

2023. aug. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
20%
15. Ja oké! Akkor nálam semmi sem megcsalásnak, ugyanis én nem vagyok, a párom sem tárgy, nem birtokoljuk egymást. Bármit tehet, nyitva van ajtó ablak. Nem vagyok én Isten hogy követni kelljen engem, nyugodtan lefeküdhet, csókolózhat bárkivel. Ha neki az jó akkor tegye. Az én életemet nem befolyásolja, nekem meg van az irány, nem a másik ember tesz boldoggá, nem függök tőle. Mindenki a tulajdonának képzeli a másikat, és a boldogtalanság fő oka a tulajdonlás, vagy a tulajdonnak hitt eszköz, vagy ember elvesztése. Ettől retteg mindenki! Elveszti ami az övé! Én meg én vagyok, ami körbevesz az csak ideiglenes.
2023. aug. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
67%

"Mi számotokra a megcsalás legalsó szintje?"

Nem tudok egyértelmű határt húzni. Van egy szürke zóna, ahol még nem mondanám, hogy meg lettem csalva, ugyanakkor nem fér bele egy elkötelezett monogám kapcsolatba.

Szerintem kulcsfontosságú, hogy interakció kell hozzá. Azzal, hogy nézel valakit, vagy titokban gondolatokat dédelgetsz róla, még nem csináltál semmit. Ha viszont bármi jelét adod felé, hogy bejön, mondjuk flörtölni kezdesz vele, azzal már egy szexuális színezetű viszonyt kezdeményeztél vele. Amit pedig nem kéne, ha van egy elkötelezett monogám kapcsolatod. Beszélgetés szintén akkor esik bele, ha pl. szexuális jellegű tetszésnyilvánítást tartalmaz.

2023. aug. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha belájkolja a fotóját.
2023. okt. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!