Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők,pasik hogyan léptek túl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők,pasik hogyan léptek túl a szakításon? Milyen taktikát alkalmaztok? Fényképek széttépése,a másik tiltása😁egyéb hasznos tanácsok

Figyelt kérdés
2023. aug. 29. 17:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
43%
Én sokat piálok és prostizok.
2023. aug. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nincs taktika. Majd elmúlik.
2023. aug. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Eddig életemben egyszer szakítottam 8 év után úgy, hogy a másikkal voltak a gondok, ő kacsingatott ki, megcsalása ellenére hűséges maradtam és vele terveztem mindent, megadtam neki amit tudtam. Persze ez kétélű, nekem is voltak hibáim, félre értés ne essen. Mégis sikerült normális viszonyban maradni és emberi méltóságomat megőrizni, ez volt a legfontosabb. Utána szerintem egészséges a gyászfolyamat, hogy feldolgoztam, kezeltem és alkalmazkodtam az új helyzethez, például háziállat is nálam maradt. Az embernek kezelnie kell az ürességet és a benne lakozó sötétséget, ehhez pedig idő kell és annak hasznos eltöltése. 2 év eltelt, most úgy érzem, nihillben vagyok és nincs szerencsém az ismerkedésben sem, de bízok abban, hogy ez átmeneti és minden értelmet nyer. Addig pedig igyekszem fejlődni, amiben tudok és helyt állni a munkáimban, életemben.
2023. aug. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
50%

Önmagamat szeretem a legjobban.

Illetve megértettem, hogy igazán csak magamra számíthatok, illetve ami a szeretet illeti, az állatokra.


Így nekem maximum 1 nap a továbblépés.

2023. aug. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
89%
Lezárom magamban és kész. Nem kell ehhez semmi csak fejben otthon lenni.
2023. aug. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Egy délután kimérgelődöm magam, esetleg iszom egy-két pohár töményet, aztán le van sz...va az ex, nem foglalkozom vele többet.
2023. aug. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Én egyiket se csinálom. Ha elunom az illetőt keresek másikat. Jelentkező mindig akad.
2023. aug. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
65%
Nőznek es miharabb keresik az uj p.nát meg aki nyalogatja a sebeiket meg a f.rkukat.
2023. aug. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Am addig megyek vissza mig nem állok talpra a másik nelkul. Egy szakitásom kb 4 szakitas inkább.


A szerelem nekem olyan mint a drog vannak a hülye elvonási tünetek mire végre kis adag nélkul is lehet élni.

2023. aug. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
*én addig
2023. aug. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!