Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek javulni fog a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek javulni fog a helyzet, ha végzünk az egyetemmel/nem beszél többé a csajjal?

Figyelt kérdés

Egyetemisták vagyunk (ő 24/f és 21/l) párom egy társasági ember, bulizós, nagyon közvetlen (pl.: nála megszokott, hogy ölelgeti a nőket buliban akiket bír/húzkodja a hajukat/meghívja őket piára stb.), de emellett nagyon hűséges, viszont nem igazán tudott elszakadni az exétől, aki évfolyamtársunk (3 éve szakítottak) és a mai napig vele is képes “csipkelődni” a szemem láttára, bulikban részegen különösen sokszor utána megy, hozzáér ilyesmik…nemrég kiderült, hogy érzèsei is vannak iránta, bár a párom állítja, hogy semmit nem akar már tőle, csak baráti kötődés, de látom, és mások is látják, hogy vonzódik hozzá, illetve megláttam egy beszélgetést a telefonjában az exével, amit a párom kezdeményezett éjszaka közepén(!!), amiről egyáltalán nem szólt nekem, és abból is kiderül, hogy nem semleges neki…1,5 év múlva végzünk az egyetemmel, szerintetek javulni fog a helyzet, ha kevesebb inger éri/nem járunk annyi buliba, nincs ez az egyetemi közeg? Jobban egymásra tudunk majd hangolódni/megerősödik a kapcsolatunk, ha maximálisan rám fog koncentrálni?

És szerintetek javít a helyzeten, ha soha többet nem beszél az exével?



2023. szept. 2. 23:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne hülyítsd magad, a barátod csak unaloműzőnek használ téged... Elkötelezett ember nem flörtölget más nőkkel, pláne nem az exszel, a jelenlegi barátnője szeme láttára. A legjobb lenne, ha egy őszinte, megbízható baráttal elbeszélgetnél és kikérnéd a véleményét, hogy ő hogyan látja ezt. Lehet, hogy talán neki hinnék, de már a leírás alapján is nagyon durván tiszteletlenül bánik veled a párod, te pedig végtelenül hiszékenynek.
2023. szept. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Nem. Mi is az egyetemen jöttünk össze, szintén voltak bulik, külön is, de nekünk jó a kapcsolatunk és ilyesmiről flörtölgetésről szó sincs.


Nemrég költöztünk össze, kevesebb/más a buli. Igaz, nálunk a bulival nem volt gond korábban, de a hirtelen felnövés igenis egy olyan dolog, amivel foglalkozni kell. Arra tippelnék hogy kapuzárási pánik tör rá, mint "vége a fiatalkornak/felhőtlen tinikornak" jönnek a számlák, hazimunka, ügyintézés, munka. Lehet belefásultok, lehet megijed és megcsal. Ahhoz, hogy normálisan működjön tovább a kapcsolat, ahhoz az kell, hogy eleve erős lábakon álljon és kell bele energiát tenni.

2023. szept. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Csak pont arra gondoltam, hogy így hogy “felnövünk” és felelősségteljesebben kell viselkedni, komolyabb életet élünk, jönnek a “szürke hétköznapok”, érzelmileg is megkonolyodik/megérik, és rájön, hogy egy valódi társra van szüksége, aki támogatja a mindennapokban, akivel lehet jövőt tervezni, nem pedig össze-vissza flörtölgetésre vágyik. Vagy erre a verzióra nem sok esély van?
2023. szept. 3. 00:23
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól nő fel, hogy átadják a diplomáját. Legfeljebb felnőtt szituációba kerül. Amire a legtöbb "nem akarok felnőni" ember valószínűleg úgy reagál, hogy amiben nem muszáj, abban nem viselkedik felnőttként.


De van rá esély, te ismered. Tudtok kommunikálni erről? Mert ha nem elég furcsa dolog csak várni, hogy varázsütésre olyanná váljon, amilyenné szeretnéd.

2023. szept. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Már akár holnaptól javulhat a helyzet. Azzal, ha hajnal virradtával kidobod ezt a hapsit.
2023. szept. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne áltasd magad. Egy gyerek és attól, hogy egy papírt kap a kezébe az is marad még sokáig. Össze-vissza flörtölget, te pedig ezt ölbetett kézzel nézed. Neki nem kellene kapcsolatban élnie...

Én is ilyen kapcsolatban voltam egyetem alatt, az utolsó évben elváltak útjaink, mert elegem lett, hogy lépten nyomon megalázó szitukba hoz és bár nem tudtam, hogy megcsal, erős volt a sejtésem. Azóta eltelt 10 év és az exem még mindig ott tart, hogy nem akar elköteleződni holott 6-7 éve kapcsolatban él. Én azóta megállapodtam, családom lett. A férjem sem volt anno piskóta, de én szerencsére már ennek a korszaknak a lecsengésébe toppantam bele (32 volt akkor). Az első évünk még állandó partikról szólt és csaj haverokkal flörtölgetésről. Mivel volt ebben már tapasztalatom, elég gyorsan kijelentettem, hogy nekem erre nincs szükségem. Ő rengeteget változott talán miattam/értem ebben. Talán meg csak rájött, hogy ideje elengedni ezt a korszakot, kitudja.

Namost, ha a barátodnak is csak 8-10 év kell ahhoz, hogy megkomolyodjon, akkor döntsd el te, hogy szeretnéd-e ezt kivárni vele.

2023. szept. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha évek elteltével is az exedet keresed éjjel, az nem fog elmúlni attól, hogy vége az egyetemnek.
2023. szept. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetem vege onmagaban semmit sem fog megvaltoztetni
2023. szept. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem, itt nem ez ex vagy más csaj a probléma. Soha nem egy 3. a probléma.
2023. szept. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!